מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הניו-יורק טיימס| הטבלט של אפל הולך להציג ממשק מהפכני

natish
24/12/09, 14:00
‏הניו-יורק טיימס| הטבלט של אפל הולך להציג ממשק מהפכני

הניו-יורק טיימס מדווח שהטבלט של אפל הולך להציג ממשק שימוש חדשני ומצוין. על פי הנראה סטיב ג'ובס ממש מרוצה מהמכשיר. מה זה אומר? שאולי כל השמועות על ההכרזה בינואר נכונות.

‏http://9to5mac.com/files/Screen%20shot%202009-12-23%20at%209.58.08%20PM.png

כשיורד גשם זה יורד בכמויות וכמויות השמועות והדיווחים לגבי הטבלט בימים האחרונים ממש גבוהות. אבל בעולם של אפל שמועות הן לפעמים חלקי ידיעות ובדרך כלל יש בהן משהו אז למרות שהשמועות על הטבלט כבר נמאסו גם עליי וגם על חובבי אפל רבים אולי יש משהו שכדאי לחכות לו.

ובכן השמועה החדשה בנושא אומרת שהטבלט של אפל יגיע עם ממשק פעולה ייחודי וחדשני שלא נראה כמוהו. העיתון ניו-יורק טיימס קיבל 2 דיווחים: האחד מעובד לשעבר של אפל שעזב את החברה לאחרונה והשני מבכיר באפל. 2 הדיווחים אומרים את אותו הדבר פחות או יותר לגבי הממשק כאשר הבכיר אומר "אני לא יכול לומר שום דבר אבל סטיב (ג'ובס) ממש מרוצה מהטבלט". ואילו העובד לשעבר גם לא אומר יותר והוא רק מציין ש "אתם תופתעו מהאופן שאתם מבצעים אינטרקציה עם הטבלט".

http://www.cultofmac.com/wordpress/wp-content/uploads/2009/12/blogSpan.jpg

בעיקרון הדברים יכולים לומר הרבה מאוד דברים, בין אם זיהוי קולי שהוא נושא חם בשוק למרות שעד עכשיו הטיב שלו שנוי במחלוקת. מצד שני ידוע שהטבלט יגיע עם מסך מולטי טאץ' וגם ידועה החיבה של אפל לתנועות היד (Gestures) שזמינה גם במכשירי האייפון והטאץ' וגם במשטחי המולטי טאץ' של הניידים ושל ה- Magic Mouse. כמובן שניתן גם ואפל תפתיע עם ממשק חדש ומהפכני וכשמדובר בחברה כמו אפל שאוהבת להנהיג חידושים בשוק הטכנולוגיה זה לא ממש יפתיע אף אחד.

radsha
24/12/09, 14:32
נו קדימה! שיגיע ינואר!

Roy.c
24/12/09, 14:34
שמע, אני לא יודע כבר למה להאמין, אני זוכר גם שאירוע המוסיקה של אפל 2009 היו שמועות בלתי פוסקות על טבלט מתקרב... למרות שבתכל'ס לטעמי האירוע הזה היה אירוע די לא מתכונן כאשר ניתן להסיק זאת מהצגה מאולתרת של אייפוד טאץ' חדש...
בכל אופן נקווה לטוב בינואר...

GalDanino
24/12/09, 20:21
פאק מעניין עם כל הציפיה שווה :d:d:d:d:d

(שאלה לא קשורה: מה אלה כל האייפונים הקטנים שיש לי מתחת לשם?)

idan37
24/12/09, 20:50
מעניין אם יגיע לישראל...

dornirit
24/12/09, 21:06
מעניין אם נזכה לראות את הטבלט הזה חודש הבא או לא...