מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : תתכוננו לאירוע ינואר

natish
24/12/09, 13:46
‏תתכוננו לאירוע ינואר

אתמול דיווחתי על כך שהשמועות מדברות על כך שאפל תכריז כל הטבלט כבר במהלך סוף ינואר הקרוב. נראה שהשמועות קורמות עור וגידים. תתכוננו לאירוע ינואר.

‏http://www.cultofmac.com/wordpress/wp-content/uploads/2009/09/i_like_it_6.jpg

ה- Financial Times of London מדווח שאפל מתכננת משהו גדול לסוף חודש ינואר הקרוב. המשהו הגדול הזה כל כך גדול שאפל שכרה את אולם ה- Yerba Buena בסן פרנסיסקו בו היא בדרך כלל מכריזה על מוצרים חדשים. בעיקרון הדיווח הוא די ספציפי ליום שלישי ה- 26 לינואר 2010 כאשר לא אפל ולא ב- Yerba Buena מוכנים להגיב על הידיעה. מה שכן בדיקה מראה שהאולם שבדרך כלל מלא לצרכי כנסים ושאר אירועים ריק בין ה- 25 ל-27 לינואר. אז למה 3 ימים כדי להכריז על מוצר חדש? ובכן ההערכה היא שאפל צריכה יום אחד כדי להרים את ההפקה (במה ושאר הציוד) ויום כדי לפרק את הכל כך שנישאר היום האמצעי ה- 26 שהוא גם בדרך כלל תאריך מועדף באפל להכרזות של מוצרים חדשים (האייפון הראשון הוצג ב-29 ליוני 2007).

אחרי שאפל פרשה מתערוכת המקוורלד ודחתה את ההצעה להשתתף בתערוכת ה- CES נראה שהאירוע של אפל יתקיים בין 2 האירועים הנ"ל כאשר ה- CES מתקיים באמצע ינואר ואילו המקוורלד הועבר לחודש פברואר. כמו כן עולה על פי האתר Silicon Alley Insider שאפל ביקשה ממספר מפתחים להתאים את האפליקציות שלהם למצב תצוגה מלא כך שהדבר יכול להתאים למכשיר טבלט עם מסך של בין 7 ל-10 אינץ' אבל מצד שני יתכן ומדובר בעידכון לאפל TV שהיישומים שמותאמים אליו גם ידרשו לעבוד עם מצב תצוגה מלא.

Gene Munster שעובד בחברת Piper והוא אחד האנליסטים המוערכים ביותר בנושא אפל נותן סיכוי של 75% לאירוע ינואר וכ-50% לכך שאפל אכן תכריז על מכשיר הטבלט שלה באותו האירוע (במידה והוא אכן יתקיים).
Munster אומר שאם אפל אכן תכריז על הטבלט שלה בינואר הצפי הוא שהמכשיר יוצג במחצית השניה של שנת 2010 ובדיקה עם ספקיות החומרה של אפל נראה שתהליך הייצור יושלם לקראת סוף חודש מרץ 2010. Munster טוען שיתכן מאוד שאירוע ינואר עלול בכלל להציג מוצרים אחרים לגמרי כמו למשל אייפוד טאץ' עם מצלמה או דגם משופר יותר של אפל TV שיתמוך גם באפשרויות של יצירת מנוי לתכני המדיה של חנות האייטיונסטור.

alons126
24/12/09, 13:57
I Smell Tablt :)

karbirian
24/12/09, 14:43
איך מתאם לי טאבלט!!!!!!!!!!!!!מעניין כמה זה יעלה???!!!:p

Roy.c
24/12/09, 14:45
מתאים לכולנו:) אני חושב שהמחיר ינוע בין 700-900 דולר ליחידה. זה אמור להיות מכשיר ביניים כזה בין מכשירי הדגל בתחום הניידים של אפל שהם האייפון והטאץ' לבין המחשבים המרהיבים שלהם. אבל לך תדע הכל נובע בסה"כ משמועות...

karbirian
24/12/09, 15:10
אין ספק שטאבלט יהיה דבר מגניב!!!השאלה היא האם כבר הגירסה הראשונה שלהם תיהיה שווה?האייפון הראשון היה מכשיר לא משהו....מעניין מה יהיה עם הטאבלט?אבל מה.ניראה לי שהסיפור יחזור על עצמו כמו שזה היה עם איפון.מאז שהיוא יצאה כל החברות מוצאים את המיץ האחרון שלהם רק בשביל להתחרות עם איפון,ניראה לי זה גם יהיה עם טאבלט!

GalDanino
24/12/09, 20:23
אהההההההההה אני לא יכול לחכות!!

Roy 10
24/12/09, 22:49
איך שהוא יצא בארץ אני יקנה אותו :)
מקווה שיהיה לו מפרט טוב...לא כמו האייפון הראשון.

תארו לכם שיישומים באפסטור יהיו מחולקים לאייפון ואיטאץ', טבלט ואולי אפילו אפל TV לפי הכתבה..:p

ItaiHay
24/12/09, 23:40
אני לא אקנה בגלל כמה סיבות:

1) אין לי כסף לביזבוזים :)
2) אולי הקונספט נחמד אבל אני לא צריך מחשב מגע נייד. עדיף נטבוק קטן כדי לצייץ בדרכים (בטוויטר.....)