מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה על Sbsettings ושאלות נוספות.

oriki77
23/12/09, 06:46
שלום לכולם!

1. פרצתי אתמול את האייפון שלי, ואני מעוניין להוריד עליו Sbsettings, דרך סידיה.
עכשיו כשאני כותב בחיפוש, Sbsettings - זה מוצא לי המון דברים! (עם השם Sbsettings, כמובן), איזה אחד אני צריך לבחור?

2. שמעתי שסידיה לא יציבה עם מתקינים אותה ישר מהBlackRa1n, אז מה שעשיתי זה הקנתי רק את Rock , ובRock בחיפוש, חיפשתי Cydia הורדתי את האינסולר והתקנתי, עשיתי בסדר?

3. דרך הפעולה עם תוכנה כמו סידיה, היא כזאת : (רק תתקנו אותי אם אני טועה, אני רק רוצה לראות שהבנתי נכון) - אתה מריץ חיפוש בSerach:
אם מצאת, סימן שיש לך את הסורס למה שאתה צריך, אם לא מצאת אתה צריך להוסיף את הסורס הנדרש דרך ההגדרות, ואז תוכל למצוא את מה שאתה מחפש, נכון?

4. אני מעוניין להוריד iMobileCinema בשביל שאני יוכל לראות סרטים דרך Megavideo, העניין הוא כזה - כשאני כותב בחיפוש, אני מוצא את הסורס, אבל הוא לא נותן לי להוריד אותו בשלמותו, הוא אומר שהשרת נתקע, או משהו כזה - יש דרך אלטרנטיבית, להתקין את התוכנה?

תודה רבה מראש לכל עונה!

אורי.

yoleboss26
23/12/09, 07:52
1. אני הורדתי גרסת Sbs 3.0.5 אבל לא יודע אם זה באמת קריטי.
2. כן. זה בסדר גמור כל עוד סידיה עובד, אין שום בעיה.
3. אם אין את מה שאתה מחפש בלשונית Search כנראה שהסורס לא קיים. אם הוא לא קיים, כפי שאמרת, תוסיף אותו ותוכל למצוא את החבילה/ות הרצויה/ות.
4. אם נתקע הורדה של חבילה בסידיה כלשהי, יש לזה שתי סיבות שאני מכיר: או שנתקע אצלך האינטרנט או שלפעמים השרת שממנו אתה מוריד תקוע במקצת. בכל מקרה תנסה להוריד מחדש, אתה תצליח.