מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : רכישת MacBook Pro מidigital

CIphone
23/12/09, 01:36
שלום!
אני מעוניין לרכוש מקבוק פרו מאידיגיטל.
הבעיה שאין לי מושג איזה לקנות... אני לא רוצה את הלבן כי אני לא אוהב אותו כ"כ וגם העיצוב של הMacBook Pro 13" הוא לא האהוב עלי ביותר.
חשבתי ללכת על המקבוק פרו 15 אינץ' אבל אני לא יודע איזה דגם בדיוק לקנות.
אולי הדגם הזה (http://store.idigital.co.il/Z0GS.html)?
השימושים שלי ממש פשוטים: אינטרנט, סרטים ולפעמים שירים.
אני ממש לא מבין בעניין ואני ורצה מק בגלל מערכת ההפעלה... יש עיברית מספיקה?

אני יודע שתיהיה לי הנחה גדולה יחסית אבל מכיוון שאני צעיר ואין לי הרבה כסף אני מחפש את הדגם הפשוט והטוב.
אני גם זקוק להרבה מקום בהארד דיסק מכיוון שהחיצוני שלי מחייב חיבור לחשמל (בחירה גרועה שלי) ואני לא יכול להסחב איתו לכל מקום.
אשמח לייעוץ,
איתי כרמי

nirl
23/12/09, 02:28
אין הבדל בין העיצובים בין"13 ובין-15"
הם מעוצבים בדיוק אותו דבר

CIphone
23/12/09, 02:42
התכוונתי שאני אוהב את שני הגרילים של הרמקולים בדגם של ה15" וה17"...
המוטו שלי בעניין הזה הוא: אם כבר מק אז שיהיה יפה (לפי דעתי)

nirl
23/12/09, 06:08
מוטו קצת בעייתי לדעתי - "אם כבר מק" מעלה תהיות אם אתה באמת מעוניין , או מישהו מכריח אותך ....
אני הייתי אומר "אני מק - עכשיו בוא נחליט איזה" ...

על יופי לא מתווכחים -על פונקציונליות -> כן
כך שאני מציע לך קודם להיות סגור על הפונקצונליות שאתה צריך\מצפה
(לפני שבוחרים צבע לאוטו, כדאי שנחליט מה יהיה גודל המנוע ואם אנחנו רוצים abs, הגה כח וחלונות חשמליים...)

ושוב, ממליץ לך להחליף מוטו :)

CIphone
23/12/09, 06:32
לא הסברתי את עצמי נכון. אני סגור על מק אבל אם כבר החלטתי לקנות אז אני לא יקנה משהו שאחרי הקנייה אני לא יהיה הכי מרוצה שיש... אני צריך משהו שיספק אותי וגם אני יאהב אותו מבחינת הכל.
העניין הזה סגור.
יש עוד הצעות?

S.L.Y - T.B
23/12/09, 06:33
מבחינת השימושים שלך, אין לך שום צורך ב15...ה13 ייספק אותך בהחלט....אך אם יש את הכסף ואתה מעוניין, אז לך על ה15

CIphone
23/12/09, 06:41
כנראה לא הבנתם אותי נכון. אני רוצה MacBook Pro 15" אבל אני לא יודע איזה דגם לקנות... יש כל מיני שהם בגודל של 15".
זאת השאלה בלבד ורק לה אני צריך תשובה.
תודה בכל זאת

Ymac
23/12/09, 06:50
אם חשוב לך מקום וביצועים גרפיים לך על הדגם השני של 13,000 אם תתפשר על כמה עשרות גיגות מעבד טיפה חלש יותר ומאיץ גרפי פחות טוב אז 10,000 הוא בשבילך

nirl
23/12/09, 06:55
ראית איך במשפט אחד הסברת לנו בדיוק מה אתה רוצה? :)

עכשיו, לשאלתך (המובנת)
מכיוון שאתה מעוניין ב-15" ואתה מוגבל בתקציב
אז בעצם הבחירה מאוד פשוטה
אם יש לך כסף --> לך על ה-2.8Mhz
אם יש לך פחות כסף --> לך על ה-2.53Mhz
אם יש לך לא הרבה מידי, ולא מעט מידי --> לך על ה-2.66Mhz.....

אני לא רואה הרבה עזרה נוספת שאפשר להציע...
אבל אולי יהיו אחרים עם תובנות אחרות

yoelkk
23/12/09, 11:10
היי
קודם כל לא משנה איזה מק אתה קונה כל מחשב מק הוא מצויין!!!
אני לא הייתי קונה מחשב מאיי דיגיטל בגלל השירות הגרוע שיש להם!!!
יש לי מקבוק אייר וכל פנייה שלי בנוגע לשירות כרוכה במסע של שבע מדורי גיהנום.
אל תיקנה מאיי דיגיטל אם יש לך אפשרות תרכוש בארה"ב המחירים שם הרבה יותר זולים
בכל אופו שיהיה בהצלחה

CIphone
23/12/09, 11:15
אבל אני חייב עברית במקלדת

eden
23/12/09, 11:18
אם אתה קונה מאיידיגיטאל אתה פשוט פראייר.

תקרא פה מה הם עושים לאנשים, תקרא בoydigital.com
?
וברגע שאתה תרצה מהם עזרה, הם יתחסו אליך אותו הדבר, הרי את ה15000 שלהם כבר נתת....

nirl
23/12/09, 11:28
טוב, אני רואה שעכשיו הלכת לשאול במקומות אחרים
בכל מקרה - אני ממש לא מבין לאיזו תשובה אתה מצפה... אבל שיהיה בהצלחה בכל בחירה!

Professional
23/12/09, 11:37
המקבוק הלבן החדש 2.26

הוא אחלה מחשב.. 6000 שקל. או בחול 1000 דולר (יותר זול)

אתמול שיחקתי איתו והוא מספיק לדרישות שלך מספיק ויותר.

לי יש מקבוק לבן 2.0ghz והוא גם מספיק הדרישות שלי הן כמו שלך.

CIphone
23/12/09, 14:39
נראלי אני יקנה את זה http://store.idigital.co.il/Z0GL.html
לא בחרתי בדגם היותר פשוט כי יש בן פחות ראם ופחות מקום... אני נאלץ להתפשר על הגרילים של הרמקולים*

natish
23/12/09, 15:50
אם אתה קונה מאיידיגיטאל אתה פשוט פראייר.

תקרא פה מה הם עושים לאנשים, תקרא בoydigital.com
?
וברגע שאתה תרצה מהם עזרה, הם יתחסו אליך אותו הדבר, הרי את ה15000 שלהם כבר נתת....

עדן עשי טובה ואל תבלבלי בין השירות שאיידיגטל נותנים לאנשים שרכשו דרכם לבין השירות שהם נותנים לאנשים שרכשו את המק שלהם בחו"ל. אני גם לא מאוהדי איידיגיטל אבל השירות שהם נותנים לאנשים שרכשו את המק דרכם הוא בהרבה יותר טוב מזה שניתן לאלו שרכשו את המק בחו"ל וכל עניין אוידיגיטל קשור לאותם אנשים שרכשו את המק שלהם בחו"ל ורצו לקבל את האחריות דרך איידיגיטל.

את הסוללה של המקבוק שלי החליפו לי תוך שעה בחנות בדיזינגוף סטור ואפילו לא הייתי צריך להביא את הקבלה. המק שלך שנרכש בחו"ל קיבל שירות זוועתי. ההבדל הוא שאני רכשתי את המק דרך איידיגיטל ואת לא. המסקנות פשוטות להבנה ולמרות שאני לא תומך בשיטה הזו של איידיגיטל להפלות רוכשי מק בחו"ל אל תשווי את היחס כי זאת סתם דמגוגיה לשמה.

S.L.Y - T.B
23/12/09, 17:15
נראלי אני יקנה את זה http://store.idigital.co.il/z0gl.html
לא בחרתי בדגם היותר פשוט כי יש בן פחות ראם ופחות מקום... אני נאלץ להתפשר על הגרילים של הרמקולים*

אחלה של מחשב, יביא לך אחלה ביצועים

CIphone
23/12/09, 17:18
אז לא הבנתי... לקנות בארץ עם אחריות או בחו"ל בלי? יש לי איש קשר בארה"ב שלפי דעתי יוכל לשלוח לי את המחשב אבל אני רוצה מקלדת בעיברית.
חבר של אבא שלי יחזור בקרוב מחו"ל ואז הוא ידבר עם חבר אחר שלו שעובד באידיגיטל (בכיר מאוד) ונראה כמה הנחה תיהיה לי.
בכל מקרה נראה לי שאני אקנה את הMacBook Pro 13” 2.53Ghz ושידרוגים לפי כמות ההנחה וההטבות שכנראה אני אקבל. צפו לעידכונים!

רק יש בעיה קטנה, ההורים קצת מתנגדים שאני אקנה מחשב חדש (אפילו שהלפטופ שלי הוא המחשב הכי ותיק בבית)... למישהו יש רעיונות שיכנוע? היומולדת רחוק מידי ואני רוצה שהם ילוו לי כסף כדי לקנות את המחשב ואני לאט לאט יחזיר להם אותו (סיפור של 7430 ש"ח :/)

yoelkk
23/12/09, 17:29
עדן עשי טובה ואל תבלבלי בין השירות שאיידיגטל נותנים לאנשים שרכשו דרכם לבין השירות שהם נותנים לאנשים שרכשו את המק שלהם בחו"ל. אני גם לא מאוהדי איידיגיטל אבל השירות שהם נותנים לאנשים שרכשו את המק דרכם הוא בהרבה יותר טוב מזה שניתן לאלו שרכשו את המק בחו"ל וכל עניין אוידיגיטל קשור לאותם אנשים שרכשו את המק שלהם בחו"ל ורצו לקבל את האחריות דרך איידיגיטל.

את הסוללה של המקבוק שלי החליפו לי תוך שעה בחנות בדיזינגוף סטור ואפילו לא הייתי צריך להביא את הקבלה. המק שלך שנרכש בחו"ל קיבל שירות זוועתי. ההבדל הוא שאני רכשתי את המק דרך איידיגיטל ואת לא. המסקנות פשוטות להבנה ולמרות שאני לא תומך בשיטה הזו של איידיגיטל להפלות רוכשי מק בחו"ל אל תשווי את היחס כי זאת סתם דמגוגיה לשמה.

לדעתי אתה לא צודק אני רכשתי מאיי דיגיטל מקבוק אייר וצורך העניין המחשה שלי נמצא אצלם פעם שנייה על אותה תקלה (סוללה תקולה) היום זה כבר היום ה - 20 בסה"כ סוללה!!! אין אם מי לדבר שירות גרוע!!!! ותו לא.
כנראה שאצטרך לגרור אותם לבית המשפט מכיוון שאינם עומדים בהתחייבותם (7 ימי עסקים) אני חוזר שוב פעם על דבריי מדובר בסוללה תקולה בלבד!!!
אנשים תעשו חושבים טוב מאוד לפני שאתם רוכשים פריט כלשהו מאיי דיגיטל

eden
23/12/09, 20:00

מצטערת שלא היה לי זמן לקרוא כל מה שאחרי ההודעה הזו, אבל נתי.. אם תקרא באתר אוידיגיטאל יש הרבה מקרים של אנשים שקנו בארץ, אני לא מדברת רק על המקרה שלי, אבל הוא גרם לי לקרוא יותר על התופעה וזה ממש לא רק לי שרכש באפל...

natish
24/12/09, 15:18
מצטערת שלא היה לי זמן לקרוא כל מה שאחרי ההודעה הזו, אבל נתי.. אם תקרא באתר אוידיגיטאל יש הרבה מקרים של אנשים שקנו בארץ, אני לא מדברת רק על המקרה שלי, אבל הוא גרם לי לקרוא יותר על התופעה וזה ממש לא רק לי שרכש באפל...

השירות של איידיגיטל הוא לא טוב ועל זה אין וויכוח אבל את לא יכולה להכליל כי יש גם הרבה לקוחות של איידיגיטל שהם דווקא מאוד מרוצים מהשירות שהם קיבלו. אז זה לא באופן חותך לכאן או לשם. לא יודע במה זה תלוי אולי בקארמה שיש לך או במצב הרוח של המוכרים אבל אי אפשר להכליל תמיד בכל אופן הסיכוי שהשירות יהיה טוב יותר הוא אם הרכישה תתבצע דרך איידיגיטל ולא מחו"ל.

בכל אופן רכישה של מק בין אם בארץ או בחו"ל מגיעה עם סיכוי טוב מאוד לשירות גרוע מאוד בארץ. אבל זה מה שיש ועם זה ננצח :)