מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עזרה| סורס בעייתי

ZIV.T
22/12/09, 21:33
אני נכנס עם הרשת האלחוטית לסידיה הולך ל-(thems(battry מנסה להוריד משהו ואז זה רושם לי באמצע ההורדה:
http:\\apt.modmyi.com
host unreachable
מה זה אומר בבקשה עזרה תודה לעוזרים...:(

natish
22/12/09, 21:39
זה אומר שהסורס של modmyi לא זמין או שהוא ירד לצרכי שדרוג או שיש בעיה אחרת עם הסורס/שרת עליו יושבים ערכות הנושא. תנסה מאוחר יותר או שתבדוק לגבי עידכון הסורסים שלך.

בכל אופן להבא תפתח בבקשה פוסט עם כותרת שמבהירה את הבעיה אחרת הפוסט ינעל מבלי שתקבל תמיכה.

ZIV.T
22/12/09, 21:44
מה זאת אומרת לבדוק את עידכון הסורסים שלי אני די חדש באייפון אני לא מבין בזה מה אמורים לעשות???
יכול להיות שאם אני יתחבר עם רשת אלחוטית במקום אחר אז זה לא יעשה בעיות???

natish
22/12/09, 21:49
מה זאת אומרת לבדוק את עידכון הסורסים שלי אני די חדש באייפון אני לא מבין בזה מה אמורים לעשות???
יכול להיות שאם אני יתחבר עם רשת אלחוטית במקום אחר אז זה לא יעשה בעיות???

יש לך אפשרות בסידיה לעשות refresh לסורסים למעלה מצד ימין אם אני לא טועה.
בכל אופן כמו שציינתי כנראה יש בעיה בשרת של modmyi אז תמתין ותנסה מאוחר יותר. בינתיים אתה יכול לנסות להוריד ערכה מסורס אחר (לא של modmyi) ולראות אם הבעיה חוזרת על עצמה ואז לדעת אם הבעיה בסידיה עצמה או כמו שציינתי בשרת של modmyi.

ZIV.T
22/12/09, 22:00
בינתיים אתה יכול לנסות להוריד ערכה מסורס אחר (לא של modmyi) ולראות אם הבעיה חוזרת על עצמה ואז לדעת אם הבעיה בסידיה עצמה או כמו שציינתי בשרת של modmyi.

איפה אני רואה את סוג השרת אם זה modmyi או משהו אחר???
וזה לא קשור ל-wifi נכון אחי???

natish
22/12/09, 22:18
איפה אני רואה את סוג השרת אם זה modmyi או משהו אחר???
וזה לא קשור ל-wifi נכון אחי???

אם אתה חשוב שזה קשור לשרת תנסה לכבות את ה- wifi באייפון ולהוריד את הערכה דרך הרשת הסלולרית.
אתה רואה את השרת עליו הקובץ יושב תחת ה- source information בתחתית העמוד מידע של התוכנה/ערכת נושא.

ZIV.T
22/12/09, 22:28
נתי תודה אח שלי עזרתי לי מאוד......

ZIV.T
22/12/09, 22:29
וזה גם אומר שהבעיה של הסורס לא קשורה לסידיה הכל בסדר איתה???
ויש לי עוד שאלה קטנה אחי שלא קשורה לכותרת אפשר להגדיר מייל של nana באייפון זאת אומרת שאני יראה את האיימיילים שלי באייפון???
אם כן איך??
ואם לא אז עם מה אפשר ואיך???