מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בעיות באייפוד טאצ' החדש שלי

dudimalka
22/12/09, 19:12
חברה יש לי ים זמן כבר אייפוד טאצ' דור שני
הבאתי היום עוד אחד לאחותי דור שלישי והוא עושה לי קצת בעיות
שידרגתי אותו לגרסה 3.1.2 עם אייטונס פרצתי אותו עם blackra1n לפי מדריך האתר וכאשר אני מנסה להוריד לו את התוכנה WINTERBOARD של הערכות נושא הוא דורש רסטרט בסיום ההתקנה ואז הוא עולה לי במצב RECOVERY ואייטונס אומר לי שאני חייב לעשות ריסטור לאייפוד.
עשיתי ריסטור ועשיתי שוב הכל מהתחלה כולל פריצה ושוב ניסיתי להתקין את הWINTERBORAD דרך הסידיה ושוב בסיום ההתקנה הוא נכנס לי למצב RECOVERY ופירמטתי שוב.
לבסוף התייאשתי וויתרתי על הWINTERBOARD אז שוב פעם פרצתי אותו והעברתי אליו תוכן (שירים משחקים)
ואז כיביתי אותו, עכשיו אני מדליק אותו ומגלה להפתעתי שהוא שוב במצב RECOVERY....
מישהו יכול להסביר לי לעזאזל מה קורה פה?!

Fearme
22/12/09, 19:15
פריצה חלקית בלבד, נעלמת כל פעם שנכבה המכשיר. במקום לבצע ריסטור כל פעם (פירמוט) תפעיל את Blackra1n שוב והכל יחזור לך, ככה תתקין את Winterboard.

dudimalka
22/12/09, 19:20
לא הבנתי... אין פריצה מסודרת עדיין לדור שלישי? כלומר אתה אומר שכל פעם שאני מדליק את המכשיר אני צריך לחבר אותו למחשב ולפרוץ אותו מחדש???? ואם אני בצבא? מה לא לכבות אותו?
מה זה החרא הזה?

yoleboss26
22/12/09, 19:23
לא אין פריצה מלאה כרגע. וכן צריך להריץ blackra1n על כל כיבוי של המכשיר.
תשתדל לא לכבות אותו כל עוד אין לך מחשב זמין מסביבך, זה הכל.

dudimalka
22/12/09, 19:33
ואם אניפורץ אותו עם מדריך פריצה לאייפוד טאצ' דור 1+2 עם הREDSNOW כמו שיש מדריך באתר כמו שפרצתי את שלי הישן יותר זה לא יעבוד? זה ידפוק את המכשיר? כי זאת פריצה מלאה....

דבר שני, במידה והתשובה שלילית ולא ניתן לפרוץ עם המדריך הישן האם אתה יכול להסביר לי מה בדיוק אני אמור לעשות עם הblackra1n כלומר פרצתי את המכשיר שוב עם blackra1n התקנתי סידיה ואני מנסה להוריד WINTERBOARD ואז זה מבקש לעשות ריסט למכשיר ואז המכשיר עולה לי בRECOVERY מה אני עושה? ומתי אני אמור להפעלי את blackra1n ?
תפרט לי בבקשה כי זה מסובך לי קצת
תודה

Fearme
22/12/09, 19:35
ואם אניפורץ אותו עם מדריך פריצה לאייפוד טאצ' דור 1+2 עם הREDSNOW כמו שיש מדריך באתר כמו שפרצתי את שלי הישן יותר זה לא יעבוד? זה ידפוק את המכשיר? כי זאת פריצה מלאה....

דבר שני, במידה והתשובה שלילית ולא ניתן לפרוץ עם המדריך הישן האם אתה יכול להסביר לי מה בדיוק אני אמור לעשות עם הblackra1n כלומר פרצתי את המכשיר שוב עם blackra1n התקנתי סידיה ואני מנסה להוריד WINTERBOARD ואז זה מבקש לעשות ריסט למכשיר ואז המכשיר עולה לי בRECOVERY מה אני עושה? ומתי אני אמור להפעלי את blackra1n ?
תפרט לי בבקשה כי זה מסובך לי קצת
תודה

לא, כי זה לא מתאים לגירסא הזו.

אחרי שהמכשיר בריקוברי להפעיל את Blackra1n

dudimalka
22/12/09, 19:42
וואי וואי וואי איזה סלט זה....זה ממש מרגיז יעני אחרי שאני פורץ אותו עם התוכנה כל פעם שהוא נכנס לי לrecovery להפעיל את התוכנה מהמחשב? והכל הסתדר?
ויעני כשאני בצבא למשך 3 שבועות לא להוריד דברים ולא לכבות את המכשיר? זה הפיתרון? יהיה פיתרון אחר?

Fearme
22/12/09, 19:45
וואי וואי וואי איזה סלט זה....זה ממש מרגיז יעני אחרי שאני פורץ אותו עם התוכנה כל פעם שהוא נכנס לי לrecovery להפעיל את התוכנה מהמחשב? והכל הסתדר?
ויעני כשאני בצבא למשך 3 שבועות לא להוריד דברים ולא לכבות את המכשיר? זה הפיתרון? יהיה פיתרון אחר?

מה לעשות, מחכים כולם לפריצה מלאה...

yoleboss26
22/12/09, 19:48
כן להפעיל את התוכנה של blackra1n על כל פעם שהוא נכנס ב-Recovery Mode, והכל יסתדר.
כשאתה בצבא, תצא עם המטען שלך ותדאג שהוא לא יתכבה לך, או שאם יש לך גישה ל-wifi איפשהו שלא תוריד מסידיה דברים למה יש תוכנות (אמנם מעט) שדורשות Reboot של המכשיר לסיום התקנתם.

dudimalka
22/12/09, 20:08
הבנתי עכשיו את כל העסק..... אבל כשתצא פרציה מלאה יפורסם פה בפורום אני מקווה...מתי זה צפוי להגיע?
דרך אגב אני הבנתי שאין כמעט הבדל בין דור שני לשלישי אז למה פריצה שלדור שני לא מתאימה לשלישי?