מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : Wwdc 2010 האם ההכנות כבר מתחילות?

natish
21/12/09, 14:05
‏WWDC 2010 האם ההכנות כבר מתחילות?

קצת מוקדם מדי לדבר על אירוע ה- WWDC השנתי של 2010 אבל דיווחים חדשים מגלים שהתאריך לאירוע כבר נקבע. אם להבין על פי העבר אנחנו צפויים לראות כמה דברים מעניינים מאוד באירוע הזה שהפך להיות האירוע בו אפל מציגה את המוצרים שלה.

‏http://img.skitch.com/20091221-b315dwdm2n96sn56frcndnb59e.render.png

על פי בדיקה בלוח הזמנים של מרכז Moscone נראה שאירוע ה- WWDC (קיצור ל- Worldwide Developers Conference) יערך בסוף חודש יוני 2010. מעבר לזה אפילו יש תאריך מדויק יותר לאירוע: 28 ליוני - 2 ליולי. בשנים האחרונות אפל משתמשת במרכז כדי לקיים בו את שבוע המפתחים שלה בו היא מאפשרת למפתחים לפלטפורמות המק והאייפון להחליף מידע ולקבל מידע על החידושים של אפל בתחום מערכות ההפעלה. לאחרונה מאז בואו של האייפון והפסקת הפעילות של אפל באירועי המקוורלד אירוע ה- WWDC הפך להיות אירוע ההצגה של אפל בו היא מציגה את הטכנולוגיות החדשות שלה וגם את המוצרים החדשים והעתידיים של החברה.

http://9to5mac.com/files/Screen%20shot%202009-12-20%20at%209.09.11%20PM.png

ריבוי הידיעות לגבי הדגם הבא של האייפון ועצם העובדה שאפל כבר שריינה לעצמה את אולם לאותם תאריכים מצביע שאנחנו צפויים אכן לראות דברים חדשים בכנס השנתי של אפל שהפך כאמור מכנס למפתחים לאירוע בו ה- Keynote המרכזי יציג מוצרים חדשים. האירוע גם נופל בדיוק ביום השנה להצגת האייפון הראשון (2G) ולתחילת השותפות בין אפל ו - AT&T לגבי מכירות האייפון באופן רשמי ופומבי.

מאחר והאירוע די רחוק מאיתנו אפשר רק לנחש מה אפל תציג באירוע המרכזי שלה כאשר הסבירות להצגת מכשיר אייפון חדש היא כמעט בטוחה, קשה לדעת מה יהיו החידושים במדגם הבא של סלולרי של אפל. האם טכנולוגיית RFID לזיהוי מהיר ואפשרויות רכישה עם המכשיר? מסך OLED איכותי שיגדיל את זמן הסוללה של האייפון, מצלמה קדמית לביצוע שיחות וידאו? הכל יכול להיות. כמו כן אחד הנושאים החמים ואולי חמים יותר מהאייפון הוא הטבלט. כאשר רוב השמועות והדיווחים מצביעים הל כך שאפל תציג את הטבלט במהלך המחצית השניה של 2010 והתאריך די מתאים לתחזיות הללו. אייפון, טבלט או אולי שניהם? בכל מקרה בטוח שיהיה מעניין.

תרשמו ביומן...

Omri David
21/12/09, 14:35
מחכה בקוצר רוח :p

dany74q
21/12/09, 15:54
אני עדיין לא שולל את האפשרות של itouch עם מצלמה,יכול להיות מאוד נחמד.
אני אישית פחות מחכה למוצרים (למרות שאיפון 4G נשמע לי פנטסתי),
אני יותר מחכה לAPI חדשים,כל ארוע הם מביאים לקהילת המפתחים משהו לעבוד איתו,מעניין מאוד מה הפעם.

oriX
21/12/09, 16:19
אני עדיין לא שולל את האפשרות של itouch עם מצלמה,יכול להיות מאוד נחמד.
אני אישית פחות מחכה למוצרים (למרות שאיפון 4g נשמע לי פנטסתי),
אני יותר מחכה לapi חדשים,כל ארוע הם מביאים לקהילת המפתחים משהו לעבוד איתו,מעניין מאוד מה הפעם.

ואז מה ישאירו לאירוע המוזיקה?

lokopo
21/12/09, 16:46
בטח רק בגלל שחשפו את התאריך אפל יחליפו תאריך.

kostor
21/12/09, 19:03
בטח רק בגלל שחשפו את התאריך אפל יחליפו תאריך.

למה שיחליפו תאריך? עכשיו שכולם יודעים אנשים יזמינו כרטיסים מראש...

במקרה והיא כן תשנה אני מאמין שהיא תדחה או תקדים אותו בכמה ימים עד חודש...

barak123123
21/12/09, 19:15
יאיייי מחכה לאייפון חדש:d
הכסף כבר מוכן:d

GalDanino
21/12/09, 22:39
פאק חצי שנה לא קצת הגזמתה?

efinet
22/12/09, 00:58
תגיד למה אתה כ"כ בטוח שהפעם ההשקות המעניינות לא יהיו בעוד ימים ספורים ב-ces 2010. הבנתי שסטיב הולך להופיע שם והוא רוצה להופיע ביום הראשון במקום ביל גייטס שהיה פותח את הכנס בדרך כלל. זה לא אומר לדעתך שנראה שם אייפון 4 או שנראה שם את הטבלט האגדי.

מה אתה אומר אני מסוקרן רצח בעיקר על הטבלאט ?

Roy 10
22/12/09, 16:41
אם אפל יציגו גם אייפון חדש וגם את הטבלט באותו אירוע זה יהיה פיספוס מצידם, כי כך כל אחד מהם ימשוך פחות צומת לב ויהיה פחות "רייטינג" לכל אחד מהמוצרים.

לאפל יש אסטרטגיה מיוחדת, שהיא מוציאה כל שנה עידכון קטן אך משמעותי למוצרים שלה, כך שכל פעם נתלהב מחדש ונשדרג את המוצר הישן שלנו. לדוגמה, אפל יכלו עוד באייפון הראשון לעשות אותו דור 3 עם מצלמה קידמית ומסך oled וכו' אבל הם לא עשו את זה כדי שיהיה להם מה לשדרג בשנים הבאות.
והנה, זה עובד.