מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : התקנת סידיה כדאי או לא?

פרסקוט
18/12/09, 19:51
היי לכולם ושבת שלום יש לי כמה שאלות לגבי הפריצה הזו
יש לי אייפון 3gs 32 gb של אורנג'

אני רוצה שכל מה שאני מתקין יעלה לי בלי בעיות

1 האם אני חייב להתקין את הסידיה הזה כדי שיעבוד לי כל מה שהורדתי (לא כולל מאיטיונס)

2 אם אני פורץ מה אני מפסיד מבחינת מכשיר ומה אני מרויח

3 איזה ליקויים יכולים להיות לי עקב הפריצה

4 מה זה בכלל סורס האם אני חייב אותו או שפשוט שאני שם את הסידיה ואז מוריד מהמחשב ואחר כך מעביר לאייפון זה בסדר גם בלי הסורס הזה

5 ואם מתי שאני רוצה לעשות כיבוי והדלקה אז המכשיר חוזר לקדמותו כאילו שנקנה חדש (זה הריסטאר שמדברים עליו?)

6 ייתכן ויצא איזה תוכנה שתפרוץ את המכשיר ללא כל הבעיות והמדריכים המסובכים?

7 יישנו מדריך קל וטוב לפרוץ את המכשיר (שיסבירו לי בבדידים מה לעשות אנא כורדי) שלא יגרם לי בעיות למכשיר

8 מזה האינטולס הזה אני חייב אותו או שאפשר לעשות כמו ששאלתי בשאלה מס 4
תודה מראש לכל העונים

פרסקוט
18/12/09, 22:55
יש כאן מישהו
אני רוצה תשובות כדי לדעת האם כדאי לי להתקין או שרק הוריד מהאיטיונס מה שבחינם ללא פריצה

said-g
19/12/09, 02:01
1- כן.
2-אתה מפסיד אחריות אבל restore פותר לך את הבעיה הזאת.
3- אין ליקויים אבל יכול להיות שה wifi לא יעבוד לך, אז אתה עושה פריצה מחדש וזה מסתדר.
4- סורס זה כמו "אתר" שאתה שם אותו בסידיה ואז יש לך עוד ועוד תוכנות להורדה דרך סידיה.
5- לא. אחרי כיבוי של המכשיר (אם יש לך אייפון עם ה boot rom החדש) תצטרך פשוט לפרוץ עוד פעם.
6- יש כבר. אין דבר מסובך.
7- http://www.iphones.co.il/forum/thread103772.html
8- אתה לא חייב **********

פרסקוט
19/12/09, 09:14
מה זה ריסטור? ואיך אני עושה זאת? וברגע שעשיתי ריסטור המכשיר לא ננעל?

פרסקוט
19/12/09, 10:26
40 צופים ורק הענות אחת חבריה מה קורה יש עוד שחושבים אחרת או שתענו לי עלה שאלה ששאלתי לגבי הריסטור הזה

nati-va
19/12/09, 12:08
עצה קטנה: תנסה לחפש בפורום אני בטוח שתמצא את התשובות לכל השאלות.

פרסקוט
19/12/09, 12:17
זהו שעשיתי חיפוש ולא מצאתי את התשובה

nati-va
19/12/09, 13:23
1.כן, אתה חייב סידיה כדי להתקין appsync
http://www.iphones.co.il/forum/thread99935.html
2. http://www.iphones.co.il/forum/thread110703.html
3. שצריך לפרוץ מחדש אחרי כל ריסטארט\ריבוט
http://www.iphones.co.il/forum/thread110329.html
.
.
.
.
קיצור הבנת,יש הכל בחיפוש אם אתה לא רוצה לעזור לעצמך- אני לא יאכיל אותך בכפית.

פרסקוט
19/12/09, 14:04
זה עדיין לא עונה לי על השאלות האלו מה זה ריסטור? ואיך אני עושה זאת? וברגע שעשיתי ריסטור המכשיר לא ננעל?
פרטו לי מה מי מו (אנא כורדי)

nati-va
19/12/09, 18:33
מצטער, אם לקרוא אתה לא יודע..

פרסקוט
19/12/09, 18:42
מה זה קשור בכלל אם אין לך מה להגיב אז אל תגיב אני שואל שאלה פשוטה ריסטור כמו שכולם מדברים כאן זה הכיבוי והדלקה של המכשיר? וישנם אומרים שהמכשיר ננעל וישנם אומרים שצריך לעשות פריצה חדשה אז איפה פה הפריצה שנעלמת?

צריך לעשות סדר בדברים כי זה נורא מבלבל

sd212
19/12/09, 21:44
ריסטור זה כמו במחשב פורמט , גם באיפון רק כאשר אתה עושה הוא עושה פורמט קטן ומייד מתקיו לך את החומרה לאיפון.
איך עושים ריסטור: מדליקים איטונס מחברים את האיפון למחשב כאשר המחשב מזהה את האיפון נפתח עוד קטגוריה משמואל iphone שם יש את restor ברגע שתעשה הוא ימחוק לך את כל המידע שהיה שם כולל ספר טלפונים תמונות וכו' לכן חשוב לגבות לפני .

nayman
19/12/09, 22:13
1. אתה לא חייב אלא אם כן אתה רוצה לשים אפליקציות פרוצות (שמקורם מהחנות app store של אפל אבל ניתן להתקין אותם חינם באופן פיראטי)

2. מכיוון שמכשירי ה3gs שנמכרים בארץ אצל הספקיות הם עם הבוטלר החדש (רכיב חומרה חדש שעדיין לא נפרץ באופן מלא)
כאשר תבצע ריבוט (הפעלה מחדש של המכשיר לא מצב שינה) הפריצה תיעלם ואז תיטרך לחבר את האייפון למחשב ולפרוץ מחדש עם בלקריין
תוכל להתקין משחקים פרוצים
תוכל לשים ערכות נושא
תוכל לשנות הגדרות שחסומות בפני שינוי ועוד מלא דברים

3.אם תתקין תוכנות מהסידיה (חנות פירטית שמותקנת על המכשיר בזמן הפריצה) שיתנגשו אחד בשני זה יכול לגרום לקריסות של דברים במכשיר או להוציא אותו מכלל שימוש עד ריסטור (שיחזור נתוני המכשיר למתי שהיה חדש)
4."סורס" הוא "מקור" בשפה העברית המונח מתייחס לסידיה מכיוון שהיסדיה היא חנות הפתוחה לכל המפתחים
במידה ומפתח חדש עוד לא נכנס לרשימות של הסידיה לא תוכל למצוא את התוכנה שלו בסידיה
ועל כן אתה מתקין סורס למאגרים שלך כתובת מסויימת ממנה תוכל להוריד אותה תוכנה
5. לא על מנת שזה יחזור לעצמו אתה צריך לבצע ריסטור (התקנה מחדש של מערכת ההפעלה)
שים לב! תהליך זה מוחק את כל הנתונים על המכשיר
במידה והנתונים נמצאים בספריה של האייטונס תוכל לשחזר אותם מלבד מה שתתקין מסידיה
כדי לשחזר אנשי קשר פתקים ועוד נתונים אישים אתה צריך לבצע גיבוי (לחץ אייקון האייפון באייטונס במחשב עם קליק ימני ובחר beckup) לפני ביצוע הריסטור
6.איש לא יודע מלבד אותם האקרים שפורצים
כיום אין ל3gs
7.חפש באתר יש גבול....
8.נותן לך להתקין משחקים פרוצים ישר מן המכשיר ללא צורך חיבור למחשב

aihysp
30/12/09, 17:58
לשאלה הראשונה שלך אם כדאי להתיקן סידיה הייתי אומר שאם הידע שלך אתה בטח תהרוס את האייפון כמה
פעמיים לפני שתבין מה הולך בכלל....

אז הצעה ראשונה קודם תלמד ותבין את הגרסאות שיש בשוק ותבין שרוב הסיכויים שהגרסא שלך היא זאת שלא ניתנת לפריצה (מה שאומרים אחרי השבוע ה 40)

אחרי זה תעשה חושבים אם כרגע כדאי לך לפרוץ את האייפון שבמצב שנגמר הבטריה או שאתה צריך לעשות לו ריסט זה יחזור לקדמותו...

פרסקוט
31/12/09, 09:08
לשאלה הראשונה שלך אם כדאי להתיקן סידיה הייתי אומר שאם הידע שלך אתה בטח תהרוס את האייפון כמה
פעמיים לפני שתבין מה הולך בכלל....

אז הצעה ראשונה קודם תלמד ותבין את הגרסאות שיש בשוק ותבין שרוב הסיכויים שהגרסא שלך היא זאת שלא ניתנת לפריצה (מה שאומרים אחרי השבוע ה 40)

אחרי זה תעשה חושבים אם כרגע כדאי לך לפרוץ את האייפון שבמצב שנגמר הבטריה או שאתה צריך לעשות לו ריסט זה יחזור לקדמותו...

זה לא שהיא אפשר פשוט אם מתכבה המכשיר אז פורצים מחדש זה הכל נכון?