מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלות מדרום אמריקה הרחוקה

fastbullitt
18/12/09, 18:49
שלום לכולם,
אני גר בחו"ל(דרום אמריקה, קולומביה) וחייב לציין שאני מתמוגג מהערכה כלפי הפורום המשובח הזה.
כמות המידע והידע שיש למפתחים הישראליים מדהימה!

ועכשיו לשתי שאלות:
1. ברשותי iTouch דור שני. פרצתי את המכשיר לפני חצי שנה. האתר שמולו הורדתי את מרבית היישומים נקרא: ******************/appdb/ (עכשיו שוב בדקתי, וגם האתר לא עולה??)
לאחרונה, אני מנסה להיכנס לאתר ואני צריך להכניס סיסמא. התחלתי לשוטט באינטרנט, ויש מיליון אתרים עם סיסמאות ושום דבר לא עובד. מישהו יכול לעזור לי ולכוון אותי מה מילת הקסם?

2. עדכון הגירסא העכשווית של iTunes וגירסת מכשיר.
אני מפחד פחד מוות להוריד את הגירסא החדשה, שמא זה ימחוק לי את תכולת המכשיר או ישבור לי את הפריצה. מה עושים? מה ההמלצות שלכם?

3. שלחתי לאמא שלי, מכשיר iTouch חדש שקניתי בארה"ב לפני שבוע.האם העיברית מובנית בו?(כלומר להכנס להגדרות ולבחור שפה?) או שמא צריך להוריד את העדכון האחרון?

תודה רבה רבה על כל התשובות
בברכה,
מאיר

nitaimis
18/12/09, 20:58
שלום לכולם,
אני גר בחו"ל(דרום אמריקה, קולומביה) וחייב לציין שאני מתמוגג מהערכה כלפי הפורום המשובח הזה.
כמות המידע והידע שיש למפתחים הישראליים מדהימה!

ועכשיו לשתי שאלות:
1. ברשותי itouch דור שני. פרצתי את המכשיר לפני חצי שנה. האתר שמולו הורדתי את מרבית היישומים נקרא: ******************/appdb/ (עכשיו שוב בדקתי, וגם האתר לא עולה??)
לאחרונה, אני מנסה להיכנס לאתר ואני צריך להכניס סיסמא. התחלתי לשוטט באינטרנט, ויש מיליון אתרים עם סיסמאות ושום דבר לא עובד. מישהו יכול לעזור לי ולכוון אותי מה מילת הקסם?

2. עדכון הגירסא העכשווית של itunes וגירסת מכשיר.
אני מפחד פחד מוות להוריד את הגירסא החדשה, שמא זה ימחוק לי את תכולת המכשיר או ישבור לי את הפריצה. מה עושים? מה ההמלצות שלכם?

3. שלחתי לאמא שלי, מכשיר itouch חדש שקניתי בארה"ב לפני שבוע.האם העיברית מובנית בו?(כלומר להכנס להגדרות ולבחור שפה?) או שמא צריך להוריד את העדכון האחרון?

תודה רבה רבה על כל התשובות
בברכה,
מאיר

אסור לדבר על זה בפורום
לא יודע
להיכנס להגדרות ולבחור שפה

אם עזרתי לחץ על תודה!

amiashdod
19/12/09, 19:36
שלח לי לפרטי אני יעזור לך יותר מדי קשוחים כאן..... אתה מדבר על תכנים פרוצים , תגיד תודה שלא יצא לך בוקס מהמסך..... ;)

kadosh1000
19/12/09, 21:49
כבר שלחתי לך הודעה בפרטי עם הפרטים, לכינוי fastbullitt

amiashdod
20/12/09, 00:04
שלחתי תשובה