מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : כמה שאלות על אייפוד

tomereuven
17/12/09, 21:38
יש לי יותר משנה אייפוד ואני לא יודע מלא דברים, כי אף פעם זה לא עניין אותי, עכשיו זה כן, מישהו יכול לעשות לעזור לי בכמה דברים ולעשות לי סדר...

אז ככה, יש לי סידיה באייפוד למה צריך את זה הרי לא מורידים משם משחקים. מורידים מהאינסטולוס
קראתי שמשם מביאים סורסים, אבל מה עושים הסורסים האלה?

ויש לי גם אינסטולר, מה אני עושה עם האינסטולר?

איך אפשר להוריד משחקים לאייפוד דרך המחשב ולא דרך האינסטולוס?

יש לי מלא משחקים באייפוד אבל אין לי אותם באייטונס, איך אני עושה שזה יסתנכרן עם האייטונס והמשחקים האלה יופיעו באפליקיישן באייטונס?

האם אפשר לקנות משחקים בכסף באפ סטור בישראל?
או שעדיין אין תמיכה בישראל? ואם אי אפשר מה יעשו כל אלה שקנו אייפון בישראל ולא מעוניינים לפרוץ אותו?

יש משחק שנעלם לי שעשיתי עידכון בסידיה ? מישהו יודע למה? ואולי גם איך קוראים למשחק כי אני מחפש אותו שוב ואני לא מוצא.....
זה משחק שיש לך תמונה של כדור הארץ, ורשום לך למטה של מקום בעולם ואתה צריך ללחוץ על המקום שבו זה נמצא בזמן מוקצב.
אני לא זוכר את השם של המשחק, משהו travel אולי?

האייפוד שלי גירסא .2.2.1 לשדרג אותו ל3?

gnir10
18/12/09, 01:04
קודם כל סורסים הם מקורות של תוכנות ומשם מביאים כל התוכנות כגון אינסטולוס ועוד..
וסורסים מוסיפים דרך סידיה ולא רך אינסטולוס
וסידיה נועד לא רק בשביל להוריד אינסטולוס אלה גם להוריד תוכנות,ערכות נושא ועוד..
וכדי להוריד משחקים דרך המחשב לאייפוד נכנסים ל-********** ושם תמצא את רוב המשחקים שיש ב-app store
ואז אחרי שירד המשחק למחשב אתה גורר אותו לאייטונס ואז עושה sync
ובקשר שזה יסתנכרן עם האייטונס אין לי מושג פשוט תוריד לאייטונס דרך ********** את כל המשחקים שיש לך..
וכן אפשר לקנות משחקים באפ סטור פשוט תפתח משתמש באייטונס עצמו...
וכן יש תמיכה בישראל.פשוט תגיד באפ סטור באייטונס שאתה מישראל ואז תפתח משתמש ישראלי כדי לשנות זה למטה בחנות של אייטונס..יש סמל של ארץ כלשהי..
ויש משחק כזה שמראים לך דגל ואז אתה עונה איזו מדינה ועוד סוגי שאלות וזה בחינם באפ סטור קוראים לזה "flags trivia"
וכן תשדרג זה ממש חשוב!
אם עזרתי לך תלחץ על תודה :)

tomereuven
18/12/09, 16:02
עדיין, מישהו יודע איך אני עושה שיראו את המשחקים שיש לי באיפוד
בדף של האפליקיישן באייטונס

Roy.c
18/12/09, 16:09
אתה צריך שתיהיה מותקנת על המכשיר גירסה 3.1.2 ורק אז תוכל לשחק עם הapplications שלך באייטונז....

yonyon10
16/05/10, 13:03
כשאתה מסנכרן את האייפוד אתה עןשה transfer apps ואז הוא מעתיק אותם לאייטיונז