מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : רכשתי סט ב ebay חוות דעת!

ilanbutcher
17/12/09, 15:47
אממ אנשים הזמנתי את הסט הבא:

מטען למצת הרכב + כבל USB + תושבת ל iphone

http://i.ebayimg.com/24/!BgBsVJg!2k~$(KGrHqUH-CcEsMusTr4mBLDn1HrGKw~~_1.JPG

מה אתם אומרים?! זה נראה ממש איכותי אני לא יודע בדיוק של איזה חברה זה אבל זה משהו גרמני.

shail
17/12/09, 18:10
מאיפה?
כמה עולה?

Maor.S
17/12/09, 18:36
נראה טוב..
תביא קישור
ומה המחיר באמת

Vatos-Locos
17/12/09, 19:03
באמת נראה טוב, מזכיר טיפה את ה-tomtom.
רק שזה לא נראה הכי מומלץ לבעלי דש בורד ארוך ("עמוק") כמו בחלק מהרכבים הצרפתיים, אבל ברוב זה אמור להיות אחלה.

תתחדש (:
ובאמת לינק לאיביי לא יזיק.

ilanbutcher
17/12/09, 20:02
זה יצא עם משלוח 240 ש"ח
32 EUR על המוצר, ועוד 10 EUR על משלוח נתקלתי במוכר חביב!
http://global.ebay.com/NAVIGON_iPhone_3G_3GS_Saugnapf_Halterung_KFZ_Ladek abel/390125338381/item

Vatos-Locos
17/12/09, 20:11
נראה כמו קניה מצויינת, navigon חברה גדולה, הייתי סומך עליה.

תתחדש (:

ilanbutcher
17/12/09, 22:30
תאמת לא הסתכלתי כל כך לפני שקניתי של איזה חברה זה פשוט החלקים נראו לי אכותים! עכשיו באמת הסתכלי באתר שלהם! http://www.navigon.com/portal/int/shop/zubehoer/produkt.html?produktFamilieId=14970&produktId=6964612#
העסקה באמת נראת לי משתלמת! אני הולך לחבר את האייפון בעזרת כבל AUX למערכת ככה נשמע טוב את הפקודות קוליות ויחד עם IGO AMIGO יהיה פשוט פצצה =)

the_lighting
06/02/10, 22:00
השאלה שלי אם האייפון יכול להתחבר אליו כשיש לו מגן חיצוני כדוגמת זה של case mate??

Vatos-Locos
06/02/10, 22:12
לא.
אולי אפשר לחמם עם מייבש שיער את הפינות ולעקם אותם, אבל אתה מסתכן בשבירה ובאחיזה חלשה יותר.

ilanbutcher
06/02/10, 22:35
כן לצערי אי אפשר לשים אותו עם המגן אבל כבר התרגלתי =)
הוא פשוט יושב פיקס בלי המגן!:rolleyes:

riotvan505745
06/02/10, 23:20
חבר שלי הזמין של גריפין ולא הצטער@@! אבל גם זה נראה סבבה! תעדכן אותנו..

Cyphers
07/02/10, 22:08
כן לצערי אי אפשר לשים אותו עם המגן אבל כבר התרגלתי =)
הוא פשוט יושב פיקס בלי המגן!:rolleyes:

פרט ל"בעיה" הזאת איך התרשמת מהמוצר?

אם אתה יכול אשמח לשמוע בעיקר לגבי הדברים הבאים:
א. עמידות המעמד בקפיצות\נסיעות ארוכות.
ב. שמירה על גב המכשיר.
ג. הזווית בה המכשיר יושב (נוח ? לא נוח?)
ד. שימוש במעמד במצב אופקי ואנכי - רשמים כללים וכו'.

תודה.

ilanbutcher
08/02/10, 14:45
פרט ל"בעיה" הזאת איך התרשמת מהמוצר?

אם אתה יכול אשמח לשמוע בעיקר לגבי הדברים הבאים:
א. עמידות המעמד בקפיצות\נסיעות ארוכות.
ב. שמירה על גב המכשיר.
ג. הזווית בה המכשיר יושב (נוח ? לא נוח?)
ד. שימוש במעמד במצב אופקי ואנכי - רשמים כללים וכו'.

תודה.

א. המעמד פשוט מדהים הזרוע רצינית מאוד, לא משנה כמה האוטו קופץ רוטט עוד לא ראיתי את הזרוע זזה אפילו למילימטר אחד.
ב. האייפון נכנס בצורה מושלמת לתוך המעמד כמובן צריך לעשות הכול בעדינות, אבל היא לא משאירה שריטות והוצאת המכשיר מאוד קלה.
ג.המעמד מאפשר לך לשחק עם הזוויות כמעט בכל צורה אתה יכול לשחק בן מצב אופקי ואנכי ויחד עם זאת אתה יכול לכוון אותה למטה למעלה. מאחורה יש בורג מיוחד כוכב שאותו צריך לשחרר קצת בפעם הראשונה כדי שתוכל לסובב בקלות את המכשיר.
אני בהתחלה הייתי משתמש רק במצב האופקי אבל הבעיה עם המצב הזה היא כזאת כשאתה מנווט ויש שיחה נכנסת אז המכשיר עובר לטלפון וכשהוא חוזר בסוף השיחה למצב של הGPS אז התוכנה נשארת להיות במצב אנכי כמו בשיחה ואז אתה צריך לסובב את המעמד חזרה למצב אנכי ושוב לאופקי.

זאת הסיבה שכרגע אני משתמש יותר במצב האנכי. סה"כ אני מאוד מרוצה מהמעמד הוא עשוי מחומר מאוד מאוד איכותי ורואים שהחברה השקיע כדי להתאים אותו פיקס לאייפון מומלץ בחום עם יש עוד שאלות אני אשמח לעונות. :p

Cyphers
08/02/10, 16:14
א. המעמד פשוט מדהים הזרוע רצינית מאוד, לא משנה כמה האוטו קופץ רוטט עוד לא ראיתי את הזרוע זזה אפילו למילימטר אחד.
ב. האייפון נכנס בצורה מושלמת לתוך המעמד כמובן צריך לעשות הכול בעדינות, אבל היא לא משאירה שריטות והוצאת המכשיר מאוד קלה.
ג.המעמד מאפשר לך לשחק עם הזוויות כמעט בכל צורה אתה יכול לשחק בן מצב אופקי ואנכי ויחד עם זאת אתה יכול לכוון אותה למטה למעלה. מאחורה יש בורג מיוחד כוכב שאותו צריך לשחרר קצת בפעם הראשונה כדי שתוכל לסובב בקלות את המכשיר.
אני בהתחלה הייתי משתמש רק במצב האופקי אבל הבעיה עם המצב הזה היא כזאת כשאתה מנווט ויש שיחה נכנסת אז המכשיר עובר לטלפון וכשהוא חוזר בסוף השיחה למצב של הgps אז התוכנה נשארת להיות במצב אנכי כמו בשיחה ואז אתה צריך לסובב את המעמד חזרה למצב אנכי ושוב לאופקי.

זאת הסיבה שכרגע אני משתמש יותר במצב האנכי. סה"כ אני מאוד מרוצה מהמעמד הוא עשוי מחומר מאוד מאוד איכותי ורואים שהחברה השקיע כדי להתאים אותו פיקס לאייפון מומלץ בחום עם יש עוד שאלות אני אשמח לעונות. :p

אחלה!
משום מה אני רואה כרגע שהעלות של המוצר עם המשלוח היא 50 אירו.
אבדוק בכל אופן.
תודה.