מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מה ההבדל: בין ה- Cydia ל- Rock ?

KingRyu
14/12/09, 22:15
יש לי סידייה ועכשיו לדוגמא התקנתי מהסידייה את ה- Nes4Iphone (אפליקצית הניטנדו של פעם) ואני רואה שזה הוסיף לי את הפריצה של ROCK, אז על הדרך הייתי שמח לדעת מה ההבדל בניהם?

כאילו אני יכול למחוק את הסידייה או להכניס אותו לאיגנור ואז לעבוד רק עם ה- ROCK וכו' ? אשמח להסבר מלא על ההבדל בניהם ומה עדיף.

gal3500001
28/12/09, 19:20
גם אני רוצה לדעת באמת מה ההבדל?

yoleboss26
28/12/09, 19:26
אין הבדל משמעותי ביניהם. אנשים פשוט משתמשים (רובם ככולם) רק ב-Cydia.
מנסיון אישי Rock יותר מהיר, אבל אני לא משתמש בו בכל זאת.
אין ב-Rock משהו שאין ב-Cydia. זו הסיבה העיקרית שכולם משתמשים בה.

oriX
28/12/09, 19:30
כרגע מעדיפים להשתמש בסידיה כי היא מוכרת, נוחה, בעלת ממשק קל ואילו הrock זה עולם חדש שלא הרבה משתמשים מעדיפים להשתמש בו על פני מה שהם מכירים.

cobraf
29/12/09, 12:16
Rock מהיר יותר ולא עושה refresh מחדש כל פעם שאתה פותח את התוכנה, אלא עובד עם caching ובמידה ויש עדכונים מוריד אותם ברקע.

הממשק של הrock נקי ונוח יותר, רוב הדברים שיש בcydia יש גם בrock אבל יש דברים שלא תוכלו להתקין מהrock כי המפתחים של אפליקציות מסוימות עדיין לא ב"הסכם" איתם.

הנושא של קניית תוכנות בתשלום הרבה יותר נוח בrock כי הוא שומר לך את הlicense בפנים וככה במידה ועשית restore תוכל להוריד אפליקציות ששילמת עליהם ללא בעיה בצורה נוחה יותר.

wisniak
30/12/09, 04:53
ומתברר של- rock יש בכ"ז יתרון...

כש- cydia קורס, כפי שקרה לפני כמה ימים, ניתן לאתר/להתקין מחדש תוכנות דרך rock.

אצלי למשל, בדיוק באותו הבוקר דפקתי את האייפון וזה חייב restore.
לאחר הפריצה עם blackrain התקינו לי cydia לבקשתי, ואז התגלתה הבעיה עם ה- sources הפגומים.
מכיוון שהתוכנה לא הצליחה לעלות, גם לא לאחר התקנה מחדש שלה, הרי שלא יכולתי להתקין openssh ולאחר מכן להתחבר לאייפון עם winscp לצורך מחיקת ה- sources...
אחרי יומיים שהבעיה לא נפתרה (לפחות אצלי), נזכרתי ב- rock, התקנתי אותו ובא לציון גואל.

tomamitai
23/02/10, 12:06
גם אני רוצה לדעת באמת מה ההבדל?

ההבדל הוא שב-rock אחרי כל התקנה של משהו קטן הוא מבקש לעשות respring,ובסידייה לא...