מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אפל חוקרת בעיות סינכרון של אייפודים עם אייטיונס 9

natish
13/12/09, 00:43
‏אפל חוקרת בעיות סינכרון של אייפודים עם אייטיונס 9

אחרי מספר תלונות לגבי בעיות סינכרון עם אייטיונס 9 ומספר דגמים של מכשירי האייפוד, אפל הודיעה שהיא תתחיל לחקור את העניין למציאת פתרון פוטנציאלי.

‏http://ipod.tgbus.com/ipod/images/itunes-classic20080909.png

האתר AppleInsider דיווח לראשונה על בעיות סינכרון בין תוכנת הסינכרון והמדיה אייטיונס 9 לבין מכשירי האייפוד קלאסיק כבר בחודש ספמטבר האחרון, זמן קצר אחרי שיחרורה של גירסת אייטיונס האחרונה. באותו הזמן מספר רב של משתמשים דיווחו על בעיות בזמן סינכרון של מכשירי האייפוד שלהם ביניהם קריסות של המכשיר והתוכנה בזמן ניסיונות הסינכרון. בנוסף מספר משתמשים דיווחו שמכשירי האייפוד קלאסיק שלהם מבצעים eject בעצמם או לחילופין שהם אינם מזוהים באייטיונס בכלל. העניין צבר תאוצה ומספר רב של תלונות בפורומי התמיכה של אפל הצטברו לכדי מספר אשכולות. מספר פתרונות הוצעו על ידי משתמשים אבל פיתרון כולל לא נמצא עד כה.

כעת האתר Electricpic.co.uk מדווח שאפל הודיעה שהם אכן מודעים לבעיות סינכרון של חלק מדגמי האייפוד עם תוכנת אייטיונס בגירסתה התשיעית ושהם בוקדים את הנושא לעומק. הדיווחים אומרים שהעניין בעיות הסינכרון אינו רק עם מכשירי האייפוד קלאסיק אלא הוא גם קורה עם מכשירי האייפוד נאנו, כאשר דגמים ישנים יותר של מכשירי אייפוד נאנו מסתנכרנים לאט או קורסים עם ביצוע הסינכרון.

יקח זמן עד שאפל תפתור את העניין ומי מכם שמכיר את הבעיה מקרוב יכול להתנחם בעובדה שכנראה בקרוב צפויה להשתחרר גירסה חדשה של אייטיונס או לחילופין אפל תשחרר גירסאות תוכנה מעודכנות יותר למכשירי האייפוד בהם מתרחשים בעיות הסינכרון עם אייטיונס 9. בכל אופן בעלי האייפון והאייפוד טאץ' לא חווים בעיות סינכרון שכאלה אז כנראה שהבעיה היא יותר עם מכשירי האייפוד מאשר עם התוכנה.

yairxx
13/12/09, 01:41
יווו אני לא מאמין
זה קרה לי, והכנסתי איזה 4000 שירים במכות של 15 כל פעם כדי שזה יעבוד
זה כל הזמן קורס הייתי צריך לנתק את המכשיר מהמחשב. שקלתי לשלוח אותו לתיקון!

eden
13/12/09, 06:28
אההה זה האייטונס??

שעה ניסיתי לסנכרן את האיפוד.. חשבתי שהוא כבר מת :( (בן 4)

מזל ! נחכה לתיקון.

klich
13/12/09, 11:02
זה קורה לי כל הזמן רק שלי יש אייפוד טאץ 2g

dudoo
14/12/09, 02:44
מישו ניסה להשתמש בגירסא קודמת של אייטונס זה יעזור?!