מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : האפסטור משנה את המראה שלה

natish
13/12/09, 00:33
‏האפסטור משנה את המראה שלה

אפל ממשיכה את מהלכי השיפור של חנות התוכנות לאייפון ולאייפוד טאץ' כאשר התהליך התחיל עם קטגוריות מותאמות יותר, ה- Genius וכעת הוא ממשיך עם אייטיונס 9 והמראה החדש של האפסטור.

‏http://www.iClarified.com/images/news/6598/23598/23598.png

אפל העלתה היום את המראה החדש והמשודרג של האפסטור. לא מדובר במראה הכולל של חנות התוכנות שכבר קיבל שדרוג מצורתו עם גירסה 9 של אייטיונס אלא דווקא מדובר בשיפור מראה הצפייה של כל אחת מהאפליקציות בחנות כפי שניתן לראות בתמונה למעלה.

עם המראה החדש הדגש אפל מדגישה טוב יותר איך האפליקציה או המשחק נראים כאשר חלוקת התוכן שונה ממה שהיה בעבר. עכשיו התיאור של האפליקציה נמצא בראש הדף כאשר מתחתיו נמצא תיאור העידכון של הגירסה האחרונה של האפליקציה או המשחק. מתחת לזה נמצאים תמונות המסך של האפליקציה או המשחק ובצד השמאלי ניתן למצוא עוד מידע לגבי הקטגוריה, המחיר, המפתחים ועוד.

השינוי הבולט הזה במראה המידע והתוכן על האפליקציות מחזק את הצורך המתמיד של אפל לשפר את האפסטור שהפכה לאחרונה להיות האבן השואבת של האייפון והאייפוד טאץ' שמושכת יותר ויותר משתמשים למכשירים הניידים של אפל ובזכותה האייפון והאייפוד טאץ' מצליחים כל כך בתקופה האחרונה. להזכירכם חנות האפסטור שוחררה עם צאתו של האייפון 3G וגירסה 2.0 ולמרות שבתחילה היחס אליה היה סתמי כיום אפשר להבין עד כמה היה המהלך של אפל לפתוח את חנות האפליקציות משמעותי עבור האייפון כאשר כיום האפסטור הפכה להיות אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של האייפון והאייפוד טאץ' על פני מכשירים מתחרים אחרים.

oriX
13/12/09, 08:53
אהבתי יותר את הקודם

lokopo
13/12/09, 09:46
אהבתי יותר את הקודם

+1 המראה הזה לא מתאים כל כך.

Shriki
13/12/09, 11:39
עכשיו אפשר להוסיף את הApps לWish List, מוצא חן בעיני.

nitaimis
13/12/09, 20:25
אהבתי יותר את הקודם

גם אני יותר אהבתי את הקודם

alextans
13/12/09, 20:26
אצלי זה נראה על הפנים. בהתחלה לא הבנתי מה קרה. חשבתי אולי איזה באג.אבל זה ממש לא נראה טוב

Roy 10
15/12/09, 16:59
אצלי זה נראה על הפנים. בהתחלה לא הבנתי מה קרה. חשבתי אולי איזה באג.אבל זה ממש לא נראה טוב

גם לי זה קרה! הייתי בטוח שיש איזה בעיה או משהו עד שראיתי את הפוסט הזה
העיצוב הקודם היה הרבה יותר טוב ויותר נוח. יתרון יחידי של העיצוב החדש הוא ה wish list