מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שמועה| Foxconn מקבל הנחיות לייצור האייפון הבא

natish
10/12/09, 21:50
‏שמועה| Foxconn מקבל הנחיות לייצור האייפון הבא

שמועה חדשה שעלתה לה בימים האחרונים מרמזת ש- Foxconn, יצרנית האייפון והאייפוד טאץ' של אפל מסין קיבלה הנחיות לגבי בניית האייפון הבא.

‏http://9to5mac.com/files/u312/china-flag-wave.jpg

מאז שכל הייצור עבר למזרח הרחוק ויותר נכון עבר לסין וסביבתה השמועות החמות לגבי האייפון מגיעות מהאזור ההוא. השמועות החמות ביותר הן לגבי Foxconn. כן עדיין אותה פוקסקון שהייתה מעורבת בתקרית המחרידה כאשר אחד מעובדי החברה התאבד אחרי שהוא איבד אחת ממכשירי האבטיפוס של מכשיר האייפון הבא של אפל. ואם כבר הזכרנו את מכשיר האייפון הבא של אפל אז האיזכור הוא לא מקרי בכלל. שמועה חדשה שמגיעה מכיוון Eldar Murtazin עורך המגזין Mobile Review שידוע בקשריו הרבים במזרח היא שחברת פוקסקון קיבלה הנחיות מאפל להתכונן לייצור מכשיר האייפון הבא של החברה. את השמועה הזו Murtazin העלה כמובן לטוויטר.

למרות שעדיין ההייפ סביב מכשיר האייפון הבא עוד לא החל וגם מעט השמועות שיש לגבי האייפון הבא נבלעות בין הררי שמועות וספקולציות לגבי הטבלט (שצפוי להגיע על פי השמועה החדשה באזור אפריל של 2010) כבר יש מספר השערות לגבי החומרה של המכשיר הבא כאשר 2 ההשערות המובילות הן שהאייפון הבא יגיע עם טכנולוגיית RFID ואולי משהו חשוב יותר הוא עניין הסוללה כאשר האנליסט Gene Munster מחברת Piper Jaffray's שמתמחה בעיקר באנליזה של אפל טוען שלדעתו מאחר ואפל מפתחת טכנולוגיה מתקדמת של סוללות אותן היא כבר הטמיעה במכשירי המקבוק הניידים שלה ואותה טכנולוגיה מתקדמת של סוללות תגיע גם לאייפון ותתן לו זמן סוללה ארוך יותר מהזמן הנוכחי.

http://www.iClarified.com/images/news/6549/23458/23458-500.png

gyaronn
10/12/09, 22:21
אני ממתין יותר לטבלט שלהם מאשר לאיפון אבל אני ישמח עם זה יהיה באותו מועד ואני דיי בטוח שעוד יהיו המון שמועות בשני הנושאים כראוי למוצר של אפל אבל לכל מקרה שלא יהיה
הסק"ש מוכן האוהל לידו ואני יזמין את כולם להצתרף אליי לילה מחוץ לחנות של אפל בברלין :-)

dorvi
10/12/09, 22:28
אני ממתין יותר לטבלט שלהם מאשר לאיפון אבל אני ישמח עם זה יהיה באותו מועד ואני דיי בטוח שעוד יהיו המון שמועות בשני הנושאים כראוי למוצר של אפל אבל לכל מקרה שלא יהיה
הסק"ש מוכן האוהל לידו ואני יזמין את כולם להצתרף אליי לילה מחוץ לחנות של אפל בברלין :-)

אני מצטרף אלייך (:
ואני מחכה יותר לאייפון.. אבל נראה מה יצא קודם

Shriki
10/12/09, 22:29
נו כבר שיביאו את האייפון הבא, אני לא קונה פה רק בגלל שיוצא אחד חדש עוד כמה חודשים
שווה לחכות

gyaronn
10/12/09, 22:35
שמע שווה להמתין אני לא קניתי את ה3g המתנתי ל 3gs וכשיצא החדש בטוח אני משדרג

kostor
11/12/09, 12:47
אם זה יוצא באפריל 2010? יש הארכה גסה מתי זה יגיע לישראל(אחרי אפריל)

S.L.Y - T.B
11/12/09, 15:27
אם זה יוצא באפריל 2010? יש הארכה גסה מתי זה יגיע לישראל(אחרי אפריל)

זה יוצא כנראה באירוע השנתי של אפל ביוני 2010...ואז זמן האספקה לישראל ייארך כנראה ימים ספורים, או כמה שבועות....לא יותר

kostor
11/12/09, 15:32
זה יוצא כנראה באירוע השנתי של אפל ביוני 2010...ואז זמן האספקה לישראל ייארך כנראה ימים ספורים, או כמה שבועות....לא יותר

אני מניח

thenrg1
11/12/09, 16:05

יכול לקחת גם כמה חודשים ואף יותר. אי אפשר לדעת לעולם. האייפון אושר למכירה בישראל כבר בסוך יולי, ובפועל נמכר רק באמצע דצמבר. איש לא יודע