מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה בקשר לipod touch 3g 32gb

kinde
10/12/09, 15:17
מחר אני אמור לקבל את האייפוד ואני רוצה לפרוץ אותו
אני ממש מבולבל חלק אומרים לי שאפשר לפרוץ חלק שאי אפשר אמרו לי יש גירסה ניסיונית ואין לי מושג מה הולך פה אז מישהו בבקשה יכול לתת לי הסבר על הפריצות ומתי יוצאת הפירצה זה ממש יעזור לי.

ועוד שאלה אם פורצים מאבדים את הwifi?

oriX
10/12/09, 15:28
אתה יכול לפרוץ אך בכל כיבוי של המכשיר הפריצה תיעלם לך ותיתקע את המכשיר בריקברי מוד ואז תצטרך לעשות ריסטור ולהתקין את הגרסא מהתחלה.
יש סכנת אובדן wifi בפריצה ובשדרוג

kinde
10/12/09, 15:30
רגע אז אני לא יוכל לכבות את המכשיר כל עוד אני ירצה להשתמש בו? ואם מאבדים את הwifi זה לצמיתות לא יהיה אפשרות לנסות להתקין את הפריצה עוד פעם?

oriX
10/12/09, 15:31
רגע אז אני לא יוכל לכבות את המכשיר כל עוד אני ירצה להשתמש בו? ואם מאבדים את הwifi זה לצמיתות לא יהיה אפשרות לנסות להתקין את הפריצה עוד פעם?

אתה לא יכול לעשות כיבוי כללי. אתה גם לא ממש צריך לכבות את המכשיר בכיבוי הכללי, יספיק רק הכנסה למצב שינה והאייפוד לא צריך יותר מזה.

kinde
10/12/09, 15:37
אוקי תודה וסליחה שאני חופר אבל ריקוברי מוחק את כל מה שעל האייפוד? והwifi יעלם לגמרי אם אני לא יתקין טוב או שיש אפשרות לעשות ריסטור או משהו והוא יעבוד? תודה בכל מקרה

stav96
10/12/09, 17:21
אין לך שום סיבה לא לפרוץ, עד שיכבה לך המכשיר תצתרך להשתמש בו הרבה זמן בלי להטעין והwifi לא יעלם לך (עד היום לא שמעתי על מישו שנעלם לו).
וכן, ריקברי מוד מחק כך