מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה על רכישה

duks5
10/12/09, 15:24
שלום לכולם... אז ככה יש לי אייפוד טאץ 32g דור שני ופלאפון סוני אריקסון w910i(סתם חרא...)

קיצר אבא שלי רוצה להחליף לי לאייפון בגלל שאני סוחב יותר מידי דברים...
אז אני רוצה לדעת אם זה שווה לי?!
וגם אם שומעים טוב ברמקול של אייפון(בגלל זה אני רוצה להחליף) וגם אם יש קליטה טובה..
וגם אם הwifi הוא בחינים או שיש קומבינה של חברות הפלאפון..?!?!?!

תודהה לעוזרים...:o

pomiki
10/12/09, 15:26
Wifi זה חינמי ואם אבא שלך רוצה לקנות לך אייפון אז תן לו חחח ,האייפון הוא מכשיר מעולה ,רמקול לא משהו אבל הדברים האחרים של האייפון די מפצים על זה לדעתי .אבל שוב זאת דעתי,

duks5
10/12/09, 15:37
הוא רוצה לקנות לי אייפון ושאני ימכור את האייפוד...
וגם אני רוצה לדעת אם הספיקר והרמקול חזקים יחסית בזמן שיחה....

DJBH
10/12/09, 15:48
הספיקר לדעתי מספיק בהחלט להפעלתו בזמן שיחה.

אומנם אני לא יכול להגיד לך שיש לו ספיקר כמו ב-n95 או בשאר מכשירי נוקיה וכאלו שיש להם ספיקר חזק ודומה, אבל אני יכול להגיד שלי, באופן אישי הספיקר באייפון בהחלט מספיק, חזק וברור.

duks5
10/12/09, 15:56
הספיקר לדעתי מספיק בהחלט להפעלתו בזמן שיחה.

אומנם אני לא יכול להגיד לך שיש לו ספיקר כמו ב-n95 או בשאר מכשירי נוקיה וכאלו שיש להם ספיקר חזק ודומה, אבל אני יכול להגיד שלי, באופן אישי הספיקר באייפון בהחלט מספיק, חזק וברור.

אחי זה גם חזק שאתה במקום רועש?!?!?!

DJBH
10/12/09, 16:09
כמובן תלוי עד כמה המקום רועש

שוב אני אומר - הרמקול סביר, ישנם כמה טוויקים שמגבירים את הווליום שלו אבל לא ברמה רצינית.

בוא נגיד שאם אתה לדוגמא בקניון או בפארק - אתה תשמע טוב את הספיקר (לפחות ככה אני שומע)

kinde
10/12/09, 16:56
אני אישית חושב שכדאי לך לחשוב אם אתה צריך פלאפון טוב כי אם לדוגמא אתה הולך לים או משהו כזה עם פלאפון עם יש לך אייפון יש לך יותר סיכוי שיגנבו... אז תחשוב אם אתה הולך הרבה לים וכאלה

Schizoid_Bob
10/12/09, 17:58
בכלל, מי שיוצא מהבית יש סיכוי גדול שיגנבו לו את האייפון,
אז מי שיוצא הרבה מהבית לא כדאי לו לקנות.
גם מי שאין לו פלדלת, כי אז יכולים לפרוץ שוודים חמושים בנונצ'אקות ולגנוב לו את האייפון.

Fearme
10/12/09, 18:05
בכלל, מי שיוצא מהבית יש סיכוי גדול שיגנבו לו את האייפון,
אז מי שיוצא הרבה מהבית לא כדאי לו לקנות.
גם מי שאין לו פלדלת, כי אז יכולים לפרוץ שוודים חמושים בנונצ'אקות ולגנוב לו את האייפון.

אני פחות מפחד מהשוודים, שמעתי שיש גל של עולים חדשים מאנטארטיקה שפיתחו תוכנה שמתבייתת על הgps של האייפון, ואז הם בונים מנהרות תת קרקעיות לכל הארץ ובכך מתכננים לשדוד את כל האייפונים שיגיעו לישראל.