מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מיקרוסופט לא רוצה לדבר או לראות מוצרים של אפל באירועים שלה

natish
09/12/09, 16:16
‏מיקרוסופט לא רוצה לדבר או לראות מוצרים של אפל באירועים שלה

אחרי תמונות כמו אלו שלפניכם שהתרחשו באירוע של מיקרוסופט בו פנל שלם של עיתונאים הגיע עם מחשבי מק. מיקרוסופט דורשת מהעיתונאים להפסיק, בכיינות או סיבה מוצדקת?

‏http://9to5mac.com/files/1258531748.usr1_.jpg

מיקרוסופט כנראה רוצה למנוע תמונות מביכות שכאלה באירועים עתידיים שלה כאשר לאחרונה באירוע של החברה שהתרחש בגרמניה מיקרוסופט הודיעה לעיתונאים לא להשתמש במוצרים של אפל במהלך האירוע או להזכיר את אפל.

האתר 9to5mac תרגם את הידיעה שפורסמה במגזין Handelsblatt:

באירוע ההצגה של Windows Mobile 6.5 במינכן, גרמניה. אחד העיתונאים הוזהר על ידי דובר מיקרוסופט לא להזכיר את אפל או להשתמש במוצרים של אפל במהלך ההדגמה. על פי הנראה העיתונאי ציין בקול רם שהאייפון הוא המכשיר הסלולרי הכי קל ונוח שהוא השתמש אי פעם.

עכשיו אתם יכולים לומר מה שאתם רוצים על אפל ועל כך שהיא חברה שמתנהגת רע לקהל לקוחותיה, שהיא פריקית של שליטה או כל דבר אחר אבל גם בשעותיה הרעות ביותר של אפל מעולם לא נשמע דבר כזה שהיא הזהירה את קהל העיתונאים שלה שלא להזכיר את היריבה מסיאטל. בכל אופן ההדגמה של מערכת ההפעלה במינכן קיבלה ביקורות די פושרות מקהל העיתונאים שהתנסו עם מערכת ההפעלה הניידת החדשה של מיקרוסופט ונראה שבמהלך ההתנסות איתה נפלטה הערה של העיתונאי שגררה את האזהרה מצד דובר מיקרוסופט.

בכל אופן נראה שמיקרוסופט במקום להתמודד אל מול העובדה שהיא צריכה לשנות ולחדש את מערכת ההפעלה הסלולרית שלה פשוט דוחפת את הראש בחול. זאת לא הפעם הראשונה שמיקרוסופט טומנת ראשה בחול לאור כשלונות כאשר אחרי הכשלון של ויסטה מיקרוסופט הפסיקה להתייחס למערכת ההפעלה הכושלת בשמה.

M1chael
09/12/09, 16:57
דיי עלוב מבחינתם.
שייתעסקו בעיקר במקום בשטויות.

doron500
09/12/09, 17:59
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח זה היחס שלהם לאנשים??? ועוד לעיתונאים שיכולים לפתוח את הפה שלהם עכשיו ולגרום לאלפי קוראים לא לקנות את מוצרי מייקרוסופט?? גדול =] אוהב את הרעיון דווקא!

thenrg1
09/12/09, 19:12
אפל, מרוב הדרקוניות שלה, כלל לא נותנת לעיתונאים לדבר במהלך האירועים שלהם. שחס וחלילה מישהו לא יירד על התמחור שלהם, יצביע על החסרונות שלהם או יציג את החברה באופן שלילי.

מיקרוסופט לפחות נותנת חופש דיבור, ומבקשת (בצדק רב, לטעמי) לא להזכיר את מתחרותיה באירועים שלה (רק מנכ"ל אידיוט ייתן באירוע של החברה שלו לציין את המתחרים). אפל אפילו את זה לא נותנת.

מיקרוסופט כלל לא אסרה על שימוש במוצרי מתחרות באירועים שלה. היא ביקשה בסה"כ שלמי שיש את זכות הדיבור - שלא יזכיר את מתחרותיה. זה אירוע שלה אחרי הכל.

אני עדיין דוגל בעמדה שאפל חברה רעה יותר לקהל המשתמשים שלה. וחס וחלילה שמישהו ישבור את הדיקטטוריות שלה בכל הנוגע לשליטה שלה

Snoopy
09/12/09, 19:25
אני לא בטוח שזה לא הוצא מהקשרו.
בטח אמרו לו:
"אנחנו מבקשים ממך לא להזכיר מתחרות בפומבי" ומה עשו מזה..
עדיין נראה לי לגיטימי, אחרי הכל, זה אירוע שלה.

TopNotch
09/12/09, 20:59
אפל, מרוב דרקוניות שלה, כלל לא נותנת לעיתונאים לדבר במהלך האירועים שלהם. שחס וחלילה מישהו לא יירד על התמחור שלהם, יצביע על החסרונות שלהם או יציג את החברה באופן שלילי.

מיקרוסופט לפחות נותנת חופש דיבור, ומבקשת (בצדק רב, לטעמי) לא להזכיר את מתחרותיה באירועים שלה (רק מנכ"ל אידיוט ייתן באירוע של החברה שלו לציין את המתחרים). אפל אפילו את זה לא נותנת.

מיקרוסופט כלל לא אסרה על שימוש במוצרי מתחרות באירועים שלה. זה שקר. היא ביקשה בסה"כ שלמי שיש את זכות הדיבור - שלא יזכיר את מתחרותיה. זה אירוע שלה אחרי הכל.

אני עדיין דוגל בעמדה שאפל חברה רעה יותר לקהל המשתמשים שלה. וחס וחלילה שמישהו ישבור את הדיקטטוריות שלה בכל הנוגע לשליטה שלה

+1!

Shout4Heaven
09/12/09, 22:35
יופי שלא נשמע באירועים שלה, כי אין חופש דיבור בכלל שם, בוא תציג את זה?
זה כמו שאף אחד לא יודה שהוא הומו באיראן, אני לא מבין מה ההילולה סביב אפל?

אחרי הכשלון של ויסטה?
הם הוציאו מערכת הפעלה חדשה דומה ומשופרת, ווינדוס 7, אני לא מבין איפה הבעיה.

לגבי מערכת ההפעלה הטלפונית אני מאמין שמנסים לשפר אותה, ומה גם ייחצון של אפל לא בדיוק יעזור לו לשפר את ווינדוס מובייל.