מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מי מאוכזב מהגעת האייפון לישראל ?

Eli
08/12/09, 15:14
מי מאוכזב מהגעת האייפון לישראל ?

http://thereallymobileproject.com/wp-content/uploads/iphone-rubbish.jpg

הגעתו של המכשיר הנחשק הפך כבר להיות נושא חם בתקשורת בין אם אתרי אינטרנט, אתרי חדשות, בלוגים, פורומים, עיתונים ואפילו במהדורות החדשות שבטלויזיה .

אבל בטוח יש כאלה , שמרגישים קצת מאוכזבים מזה שבקרוב מאוד IPHONE יהיה בכל פינה ולכל אחד ואחת. בעלי האייפון הותיקים כבר לא יהיו בעלי מכשיר מיוחד ונדיר בישראל.

האם גם אתם מרגישים אכזבה ? תצביעו בסקר

לדיון לחצו כאן (http://www.iphones.co.il/forum/thread110293.html)

hawk53
08/12/09, 15:19
שלום
לא מפריע לי שיהיו הרבה מכשירים לאנשים כי זה רק יתן דחיפה לקהילות האייפונרים בארץ
וגם לדעתי כל מי שלא פוזאי לא יהיה איכפת לו שגם לאחר יש וכמה שיותר טוב יותר

kslt
08/12/09, 15:22
המאוכזבים אולי זה רק ילדים וארסים שחייבים להשוויץ עם המכשיר שלהם .. אפשר לחשוב .. כולה טלפון..

arbelia
08/12/09, 15:26
אני שמח כי אולי ככה יהיה תמיכה טכנית מקצועית לאייפון וחברות הסלולר יכולות לענות לך על שאלות שאתה לא מצליח לפתור את הבעיות שלהן!

fguy
08/12/09, 15:29
אני שמח שהמכשיר מגיע!
סוף סוף תיהייה תמיכה בארץ.
וכבר בשבוע האחרון ראינו גשם של תוכנות!

Omri David
08/12/09, 15:31
אני לא רואה סיבה להיות מאוכזב זה כולה טלפון זה לא שאני יוצא ברחוב וצועק ומתחיל לקפץ "יש לי איפון ולך אייןן".
מישמע מה עשיתם מזה מכשיר מיוחד. (כל אלה שמצביעים שהם מאוכזבים)

אם כבר הלכתי על מגע בטלפון זה בגלל המגע הכי טוב שראיתי זה באיפון לא צריך ללחוץ לא צריך לריב עם המגע שלו יש לו אפליקציות שונות ובגלל זה בחרתי את הטלפון הזה.
אני לא רואה גם סיבה למה לא יהיה למדינה שלנו את המכשיר הזה הוא בשביל נוחות המשתמש וכולם צריכים להנות ממנו למי שמתאים המכשיר כמובן.

harelevy10
08/12/09, 15:32
כן ולא... לא כי אני בכל זאת רוצה שזה יהיה מיוחד... וכן בגלל שעכשיו אני לא צריך כל כך לפחד שייגנבו לי אותו בכל זאת דור 1:)

ymeiner
08/12/09, 15:33
ועדיין יש אנשים שכן מאוכזבים, מעניין לדעת למה

kostor
08/12/09, 15:33
אני משח שהוא מגיע לארץ למרות שאני מצטער לגבי אלה שיש להם מחול כי כשאני ראיתי אייפון ברחוב (לי אין) הייתי מתרגש וחושב איזה כיף לבן אדם, אבל עכשיו שאצל כולם יהיו אז זה לא ממש ישנה

alon7
08/12/09, 15:41
יש לי אייפון מגירסא 1.0.2 וזה לא ממש מפריע לי.
והדבר שמשמח אותי זה שקהילת המפתחים לאייפון בארץ תגדל(אני מפתח בעצמי)

TheKiller=IL=
08/12/09, 15:49
אני שמח כי ככה יהיה יותר קהל למפתחים הישראליים כמו תום ציקל, אלו שפיתחו את מי-קרוב וכו'
אני חושב שזה חלק חשוב בהגעה שלו לארץ.

Maor.S
08/12/09, 15:55
אני מוכן להתערב שהאייפון 3gs יאבד את הערך שלו עוד חודשיים .

nivk123
08/12/09, 16:22
לפי דעתי זה חרא ( סליחה על הביטוי ) שהאיפון מגיע לארץ כי פשוט עכשיו לכול אחד יהיה אחריי שאתה שלחתה את דודה של סבתא שלך שבמיקרה הייתה בארצות הברית ויש לה בן שהוא מבין בטלפונים מצא איזה קומבינה עם חבר וחברת הסלולר היתחייב ביטל מה לא עשה הבאתה אותו לארץ אחריי כול זה ?
פשוט לכול אחד יהיה בלי שום מעמץ פשוט לכל אחד יהיה וזה באסה אש .. אנשים סתם יסתובבו עם זה ולא יידעו על סיידיה ערכות נושא דברים מעניינים משחקים מיוחדים פיצרים ועוד !!!!!!!!!!!!! מה כי יש להם כסף ופשוט כנו אייפון
זה דעתי

Just-iPhone
08/12/09, 16:36
אני לא מאוכזבת, ככה יכולה להיות יותר מודעות לאייפון, יותר אנשים מעוניינים, קהילת האייפונרים תגדל ועכשיו אנשים שלא יכלו להרשות לעצמם לטוס לחו"ל בשביל אייפון יוכלו לקנות אותו פה. (למרות שאני בטוחה ב-100% שישתלם יותר לא לקנות מרשתות).

אבל מצד שני אני מסכימה עם מי שמעליי, עכשיו כל פקאצה שיקנו לה אייפון או כל ערס שישיג אחד יקנה את האייפון רק בשביל להרגיש מגניב ולהיות "קול", זה מעצבן עד כמה הם באמת לא יבינו (כי הרי העיקר זה להשוויץ) איך להשתמש באייפון ופריצות וגרסאות יעניינו להם את ה' יודע מה...רק שאנשים כאלה לא ימלאו פורומים בשטויות עם שאלות מפגרות כי הם לא יודעים להעריך ולהבין מה יש להם ביד.

ordekalo
08/12/09, 16:36
אני מאוכזב, כי אני הייתי ה5 בארץ עם האייפון הראשון ולא כולם רצו כזה וחלק צחקו על זה שאני משחק באייפון במקום במחשב ואז כולם התחילו לקנות ולשחק ועכשיו זה מכשיר עממי כמו המכשירים של נוקיה וזה כבר לא מיוחד שיש לך אייפון. וזה מאכזב שזה עכשיו טלפון פושטי שיש אותו לכל אחד ברחוב ואני אהבתי שהיה אותו רק לי ולאוהבי התכנות והמחשוב.
אני מכיר ילדים שיש להם אייפון 3gs והם רק משתמשים בו כפלאפון ולא כקונסולת משחק ואפליקציות והם גם לא יודעים לתפעל אותו וזה מראה כמה עממי הפך האייפון.

aihysp
08/12/09, 16:37
היא מעתיקנים זה פוסט שלי:D
http://www.iphones.co.il/forum/thread110230.html

roeer
08/12/09, 16:48
תמיד שלי יהיה מיוחד בגלל התוכנות והקונפיגורציה.....
:)

saharco
08/12/09, 17:04
יו חח איזה ממורמרים אתם!
תבינו שככה המקינטוש והאפליקציות לאייפון בעברית יגדלו ונהיה חלק מהעולם סוף סוף

אבל מה שהכי מטומטם זה שממש לא לכולם יהיה את המכשיר, אני הולך כנגד הציפיות, אם להסתמך על השמועות ש350 שקל בחודש המכשיר הזה יעלה זה פאתטי ואני חושב שמקסימום 100 מכשירים יימכרו בכל הארץ
אני ממש לא חושב שזה יהיה לכולם במצב כזה ..

benji1703
08/12/09, 17:05
אני מאוכזב, כי אני הייתי ה5 בארץ עם האייפון הראשון ולא כולם רצו כזה וחלק צחקו על זה שאני משחק באייפון במקום במחשב...
אני מכיר ילדים שיש להם אייפון 3gs והם רק משתמשים בו כפלאפון ולא כקונסולת משחק ואפליקציות והם גם לא יודעים לתפעל אותו וזה מראה כמה עממי הפך האייפון.

בעצם אתה אומר שהאייפון מיועד רק לאנשים שהם "גיקים"?
יש לי את ה8g מהיום שיצא בארה"ב, ואני עם אותו הטלפון מאז.
ולא איכפת לי ליהיות ה8 או 10 שיש לו, ואני די אוהב את העובדה שלכולם יהיה. למה?
כי כך אולי קהילת המפתחים הישראלים תעלה לרף הרבה יותר משמעותי, כי כידוע, ישראלים חובבי גדג'טים.

saharco
08/12/09, 17:05
לעזאזל מי ישלם 350 שקל בחודש? ועוד רק 200 sms? יו זה לא הגיוני

ymeiner
08/12/09, 17:07
לפי דעתי זה חרא ( סליחה על הביטוי ) שהאיפון מגיע לארץ כי פשוט עכשיו לכול אחד יהיה אחריי שאתה שלחתה את דודה של סבתא שלך שבמיקרה הייתה בארצות הברית ויש לה בן שהוא מבין בטלפונים מצא איזה קומבינה עם חבר וחברת הסלולר היתחייב ביטל מה לא עשה הבאתה אותו לארץ אחריי כול זה ?
פשוט לכול אחד יהיה בלי שום מעמץ פשוט לכל אחד יהיה וזה באסה אש .. אנשים סתם יסתובבו עם זה ולא יידעו על סיידיה ערכות נושא דברים מעניינים משחקים מיוחדים פיצרים ועוד !!!!!!!!!!!!! מה כי יש להם כסף ופשוט כנו אייפון
זה דעתי

ניב חמוד, (ועוד כמה מגיבים).

אני מבין שיש לך עדיין קידומת 1 לגיל אבל זה לא אומר שבסדר לכתוב בצורה בה אתה כותב.

לא איכפת לי מהסלנג. איכפת לי מהכתיבה עצמה. למשל - "לפי דעתי זה חרא" (לא סלחתי) או "שלחתה" - בעברית רושמים "שלחת" גם לזכר וגם לנקבה, רק קוראים את זה אחרת.
"היתחייב" כותבים בלי ה-י' הראשונה, "מעמץ" כותבים עם א', "מצא איזה קומבינה עם חבר וחברת הסלולר היתחייב ביטל מה לא עשה" זה לא בעברית. "הבאתה" זה בלי ה- ה' האחרונה, ועוד ועוד ועוד, זה לא נגמר.

אם אתה דיסלקט, כמוני, תקרא ספרים. בהתחלה זה לא קל אבל בסוף מתרגלים. לוקח לי חצי שנה לסיים ספר אבל אני קורא בכל זאת. אחרת מדובר פשוט בוויתור עצמי. יש הרבה נושאים, פשוט תבחר נושא שמעניין אותך, למשל ספר על מחשבים ואייפונים או למשל ספרי פעולה שמלאים בטכנולוגיה חדישה כמו הספרים של דן בראון (צופן דווינצ'י).

אם אתה תולה את הדיבור שלך בעדה כזו או אחרת, לידיעתך, בעברית, בערבית, באנגלית, ברוסית ובכל שפה אפשרית יש הבדל גדול מאד בין שפת הכתיבה לשפת הדיבור. גם אני לא מדבר בדיוק כמו שאני כותב, אני פשוט לא כותב כמו שאני מדבר.

אתה נראה טיפש כשאתה כותב ככה ואנשים פוסחים על דעתך כי אתה כותב כמו ערס אלים. זה גם לא הופך אותך לכלי מגניב.

לעניינך, בעוד כמה חודשים יצא הטבלט, תבקש מסבתא שתקנה לך אחד.

בטוח שאפשר למצוא לי טעות ניקוד פה ושם, אבל בטח שלא כ"כ הרבה...

ירון

אה כן, ומספיק סימן קריאה אחד, אין שום משמעות לבאים אחריו. ואל תצעק עלי!!!!!!

tzach_y
08/12/09, 17:23
שמח כי אני יעשה קופה על פריצות :d
עצוב כי אני לא יהיה עם מכשיר "מיוחד" בארץ

אמיר
08/12/09, 17:34
לכל המתייפייפים..
אני לא מכיר בעל אייפון אחד שלא נהנה מהתשומת לב וההשתההות של אנשים מ"המכשיר המוזר הזה".
ההרגשה שאתה ברמה אחת מעל כולם היא שטחית, אבל אי אפשר להתכחש לעובדה שהיא כיפית.

פעם אחת הסתובבתי בצריפין כשפתאום ניגש אלי איזה בחור ושאל אם אני מהרצליה. אני מרמת השרון שהיא שכנה של הרצליה ומעולם לא ראיתי את הבנאדם אז נורא הופתעתי "אני מרמת השרון, אנחנו מכירים?".. - "לא, אבל ראיתי את האייפון מבצבץ לך מהכיס אז ניחשתי".
תגובות כאלו הייתי מקבל כל יום. מישהו יכול להגיד שזה לא כיף ולא לשקר?
מי לא נהנה ממחמאות?

בקיצור כן, קניתי את האייפון כי הוא הטלפון הכי טוב שיש כרגע בשוק (הוא רחוק ממושלם אבל אין אלטרנטיבות טובות יותר), כנראה שאני אקנה גם את החדש ואהנה ממנו.

להגיד שההרגשה שאתה הולך עם מכשיר "פרמיום" שאין להרבה היא לערסים ולמתלהבים זאת חתיכת התייפייפות שאין כמוה. וכל מי שאמר את זה יכול להגיד את זה כמה שהוא רוצה אבל אני לא קונה את זה.

dorzear2
08/12/09, 17:41
לכל אילו שפותחים בית ספר ללשון תקינה :/
הדיון לא על זה וכל דבר הופך פה לריב. חלאס, כל אחד והזכות שלו לומר מה שהוא רוצה ואיך הוא רוצה, בסוף אתם אילו שמקבלים את זה או לא.
ולאילו שיש להם בעיות עם ילדים "קטנים" מה שיש לי לומר............ אנחנו ילדים אבל בני אדם.
וכן אני מבואס אבל לא.
מבואס - כי זה לא יהיה מיוחד יותר,זטומרת, זה יהיה מיוחד אבל נימצא אותם זרוקים אחד ליד השני ברחוב
שמח - כי תמיכה נורמאלית, שירות (שבכל מיקרה בפורומים יהיה יותר טוב),ו צחוקים בשיעור (btchat!!) .
עד עכשיו כולם בכו על זה שהאייפון לא בארץ...עכשיו שהוא בארץ כולם בוכים שהם לא מיוחדים.
לא מיוחד, המכשיר תמיד יהיה מיוחד.

JustD
08/12/09, 17:42
כולה פאלפון מה אתה נעלבים שיהיה אותו ליותר אנשים

siabonga
08/12/09, 17:48
ניב חמוד, (ועוד כמה מגיבים).

אני מבין שיש לך עדיין קידומת 1 לגיל אבל זה לא אומר שבסדר לכתוב בצורה בה אתה כותב.

לא איכפת לי מהסלנג. איכפת לי מהכתיבה עצמה. למשל - "לפי דעתי זה חרא" (לא סלחתי) או "שלחתה" - בעברית רושמים "שלחת" גם לזכר וגם לנקבה, רק קוראים את זה אחרת.
"היתחייב" כותבים בלי ה-י' הראשונה, "מעמץ" כותבים עם א', "מצא איזה קומבינה עם חבר וחברת הסלולר היתחייב ביטל מה לא עשה" זה לא בעברית. "הבאתה" זה בלי ה- ה' האחרונה, ועוד ועוד ועוד, זה לא נגמר.

אם אתה דיסלקט, כמוני, תקרא ספרים. בהתחלה זה לא קל אבל בסוף מתרגלים. לוקח לי חצי שנה לסיים ספר אבל אני קורא בכל זאת. אחרת מדובר פשוט בוויתור עצמי. יש הרבה נושאים, פשוט תבחר נושא שמעניין אותך, למשל ספר על מחשבים ואייפונים או למשל ספרי פעולה שמלאים בטכנולוגיה חדישה כמו הספרים של דן בראון (צופן דווינצ'י).

אם אתה תולה את הדיבור שלך בעדה כזו או אחרת, לידיעתך, בעברית, בערבית, באנגלית, ברוסית ובכל שפה אפשרית יש הבדל גדול מאד בין שפת הכתיבה לשפת הדיבור. גם אני לא מדבר בדיוק כמו שאני כותב, אני פשוט לא כותב כמו שאני מדבר.

אתה נראה טיפש כשאתה כותב ככה ואנשים פוסחים על דעתך כי אתה כותב כמו ערס אלים. זה גם לא הופך אותך לכלי מגניב.

לעניינך, בעוד כמה חודשים יצא הטבלט, תבקש מסבתא שתקנה לך אחד.

בטוח שאפשר למצוא לי טעות ניקוד פה ושם, אבל בטח שלא כ"כ הרבה...

ירון

אה כן, ומספיק סימן קריאה אחד, אין שום משמעות לבאים אחריו. ואל תצעק עלי!!!!!!

ירון
התגובה שלך לא מועילה כלל..
אתה פשוט מתנשא והוא לא זקוק כלל להתנצלות..
זכותו להביע את דעתו ולומר כל מה שהוא רוצה..ואין לך את הזכות לקטול את מה שהוא אמר בצורה הזו!!!
יכול להיות שזו דיסלקציה ויכול להיות שהוא בכיתה ד..זה לא מעניינך לומר ולתקן את הכתיבה שלו.
מי אתה שתאמר לו לקרוא ספרים כדיי לשפר את הכתיבה...??
אני לא דיסלקט למזלי ולפי מה שאני כן יודע שדיסלקציה מתבטאת בהרבה דרכים והדרך ל"תקן" שגיאות כתיב זה בעזרת אימון בלבד ככה ש- לקרוא לאו דווקא יעזור יותר מדי..
אני לא אחד שיכול לאבחן אבל אני סטודנט לרפואה ויצא לי להיתקל בבני עשרה שיש להם דיסלקציה..ולרדת ככה על מישהו ולהוריד לו את הביטחון ממש לא יעזור לו..למרות שאני בספק כמה באמת רצית לעזור כי אני די משוכנע שהוא בעצמו יודע על השגיאות כתיב. פשוט סתם ניסית לגרום לעצמך להרגיש יותר טוב ממנו..
אז מצטער להגיד לך שזו לא הדרך..
ואגב דן בראון לא כותב "ספרי פעולה" (אין ג'אנר כזה..) אלא מתח.

liran282
08/12/09, 17:55
לכל המתייפייפים..
אני לא מכיר בעל אייפון אחד שלא נהנה מהתשומת לב וההשתההות של אנשים מ"המכשיר המוזר הזה".
ההרגשה שאתה ברמה אחת מעל כולם היא שטחית, אבל אי אפשר להתכחש לעובדה שהיא כיפית.

פעם אחת הסתובבתי בצריפין כשפתאום ניגש אלי איזה בחור ושאל אם אני מהרצליה. אני מרמת השרון שהיא שכנה של הרצליה ומעולם לא ראיתי את הבנאדם אז נורא הופתעתי "אני מרמת השרון, אנחנו מכירים?".. - "לא, אבל ראיתי את האייפון מבצבץ לך מהכיס אז ניחשתי".
תגובות כאלו הייתי מקבל כל יום. מישהו יכול להגיד שזה לא כיף ולא לשקר?
מי לא נהנה ממחמאות?

בקיצור כן, קניתי את האייפון כי הוא הטלפון הכי טוב שיש כרגע בשוק (הוא רחוק ממושלם אבל אין אלטרנטיבות טובות יותר), כנראה שאני אקנה גם את החדש ואהנה ממנו.

להגיד שההרגשה שאתה הולך עם מכשיר "פרמיום" שאין להרבה היא לערסים ולמתלהבים זאת חתיכת התייפייפות שאין כמוה. וכל מי שאמר את זה יכול להגיד את זה כמה שהוא רוצה אבל אני לא קונה את זה.

אני מסכים לגמרי, גם אני התאמצתי מאוד להשיג את האייפון שלי ואני מאוד נהנה מהייחודיות שיש בלהיות בעלים של אייפון.
תקראו לי שוויצר, שחצן, יהיר, צומי או כל מה שעולה בראשכם - אני נהנה מזה שאין כ"כ הרבה אנשים עם אייפון!

בנוסף לזה, אני באמת מתעב את חברות הסלולר ואת העובדה שהן יוכלו עכשיו להוציא עוד הרבה מאוד כסף ממשתמשי אייפון "צעירים" שלא ממש יבינו מה יש להם ביד ומה בכלל אפשר לעשות איתו...

ולכל התגובות המגוחכות שזה יכול לגרור - לא - אני לא "ערס אלים", ולא - אני בטוח לא איזה "חננה" שהאייפון הוא מרכז חיי.

jonycolD@gmail.com
08/12/09, 18:12
שלום
לא מפריע לי שיהיו הרבה מכשירים לאנשים כי זה רק יתן דחיפה לקהילות האייפונרים בארץ
וגם לדעתי כל מי שלא פוזאי לא יהיה איכפת לו שגם לאחר יש וכמה שיותר טוב יותר

כל מילה מיותרת. צריך לאהוב את המכשיר בגלל נגן המוזיקה המדהים שלו,הממשק הפשוט שלו וכד'.. לא בגלל הפוזה

dor1412
08/12/09, 18:29
בונא אני לא מאמין שיותר הצביעו למאוכזבים...
מה רע לכם שעוד ילדים יהנו מהאייפון?!?!?!?! פשוט מגעיל!!!!!!!

KingRyu
08/12/09, 18:41
באמת אכזבה :\

iEran
08/12/09, 18:45
לא מפריע בכלל.. עכשיו יש יותר אפליקציות בעברית ותמיכה של החברות. גם יכול להיות שסוף סוף נוכל לקבל ביטוח על המכשיר שלנו דרך החברות אז למה לא :)
וגם יש סיכוי שהרבה אנשים יתחברו למקינטוש אחרי שינסו את האייפון

Maor.S
08/12/09, 18:45
בוא נגיד רוב מוחץץ

ykmc
08/12/09, 18:57
אני שמח שתהיה פה תמיכה ברמה הפיזית של המכשיר כלומר מעבדות תיקון וכו...
לגבי המיוחדות של המכשיר שלי אני לא דואג יש לי כמעט 3 שנים אייפון ועברתי איתו המון גרסאות וגלגולים זכיתי לראות את ההתפתחות של המכשיר המדהים הזה מאז ועד היום הידע שצברתי לגבי המכשיר עצום ואני מכיר כל פיצ'ר וכל קובץ שיש לי במכשיר . יקח המון זמן עד שאנשים יוכלו להגיע לרמת המודעות הזאת ובכלל בואו לא נשכח שרוב הלקוחות של האייפון החדשים שיהיו בקרוב לא יפרצו את המכשיר שלהם מסיבות שונות. מה שלא יאפשר להם להנות מרבע מהפוטנציאל שיש למכשיר שכשהוא פרוץ אז יאללה בלאגן

Just-iPhone
08/12/09, 18:59
בסדר יש כאלה שמאוכזבים ויש אחרים שכועסים על זה, אבל בתכל'ס אין לנו מה להפסיד, ביקשתם אייפון בישראל-קיבלתם.

shaul_ai
08/12/09, 19:10
תגידו, לא יהיה אפשר בכלל להתקין משחקים ותוכנות פרוצות? אפילו אם הם בקובץ ipa?

MiSTeRJoN
08/12/09, 19:12
את האמת אותי זה קצת מעצבן....
עכשיו פתאום כל הישראל תתלהב ממנו ותשכיח את המכשירים האחרים...
מה עם Nokia? Ovi?
גם לN97 מגיע תוכנות לבנקים...
ממש לא בסדר.
וכן יש לי N97...
אם אני רוצה אני משיג Iphone כי אני יכול לקבל את כל המכשירים מסלקום בחינם כי אני לקוח עסקי.
"אני ילך וינסה את כל המכשירים בעולם ויהיה הגרועה ביותר ועדיין לא הלך עם האיפון"

iph
08/12/09, 19:14
ברור שאני שמח שמכשיר מגיע!
לא אכפת לי שאני לא יהיה מיוחד...... עכשיו לכל החברים יהיה אייפון וזה הרבה יותר כיף, אף פעם לא
יכלתי למשל לשחק נגד חברים במשחקים מגניבים באייפון כמו ב-harry potter spells ועכשיו לכולם יהיה אייפון ותמיד יהיה אפשר.

Sunset
08/12/09, 19:20
כן מאוכזב ! וכיום אני כבר על הbb 9700 לשם שינוי באמת אחלה וייחודי
וגם רק מי שבאמת צריך קונה אחד כזה ולמזלי הוא התאים גם לצרכים שלי בעסק ....

M-M
08/12/09, 19:25
הסקר רק מראה מה אנשים באמת חושבים על הגעת האייפון לארץ..פשוט תוצאה מאכזבת :(
לדעתי זה טוב שהאייפון מגיע לארץ

kostor
08/12/09, 19:30
יו חח איזה ממורמרים אתם!
תבינו שככה המקינטוש והאפליקציות לאייפון בעברית יגדלו ונהיה חלק מהעולם סוף סוף

אבל מה שהכי מטומטם זה שממש לא לכולם יהיה את המכשיר, אני הולך כנגד הציפיות, אם להסתמך על השמועות ש350 שקל בחודש המכשיר הזה יעלה זה פאתטי ואני חושב שמקסימום 100 מכשירים יימכרו בכל הארץ
אני ממש לא חושב שזה יהיה לכולם במצב כזה ..

תודה לאל:)

דן גרין
08/12/09, 19:43
קצת באסה בכל זאת לא להרבה היה עד עכשיו ועכשיו יהיה בכל חור אבל מצד שני קהילת האייפון תגדל, הפיתוחים והאפליקציות וזה מה שחשוב

oriX
08/12/09, 19:54
נקווה שגם האתר יגדל :)

Zorg
08/12/09, 20:14
לא כ?כ מאוכזב אבל בחרתי מאוחזב מהסיבה שאני אוהב להיות מיוחד ושונה ולא אוהב שכל מה שיש לי יש אותו דבר לאחרים.

-DoRoN-
08/12/09, 20:19
כל ה"מאוכזבים" סתם אגואיסטים...מה הבעיה שלעוד כמה יהייה מה שיש לכם?

natish
08/12/09, 20:29
בדרך כלל אני לא מגיב לדברים האלה כי הסיבות הן בדרך כלל מטופשות אבל אם כבר יש פוסט בנושא אז החלטתי לשחרר את מה שיש לי על הלב בנושא.

למרות שאני באופן אישי לא כל כך מצליח להתחבר לעובדה שמכשיר סלולר הוא סמל סטטוס זה המצב הקיים היום ואי אפשר להתעלם מזה. אנשים שיש להם מכשיר סלולרי חדש יותר מרגישים טובים יותר ואיכותיים יותר גם אם הם לא יודעים להשתמש באלפית מהפונקציות שלו. וזה גם היחס לאייפון לצערי.

למה "לצערי". כי האייפון הוא פשוט כלי שימושי שמחבר את המשתמש לרשת בצורה הטובה ביותר כיום מבין כל מבחר המכשירים הסלולריים והסמארטפונים שיש היום בשוק. היום כל מכשיר סלולר הוא גם הנגן הנייד, גם המצלמה, וגם הקישור של המשתמש לרשת ואת זה האייפון משלב בחבילה אחת הכי טוב נכון לעכשיו (כשמפרקים את הקטגוריות לחלקים יש הרבה מאוד מכשירים אחרים שעולים הל האייפון אבל לא כמכלול אחד). ומצער אותי לראות שמכשיר כל כך שימושי עדיין מקבל יחס של "סמל סטטוס" כי לדעתי זה כמו שיגידו שאולר לדרמן הוא סמל סטטוס. כיום יש בארץ כמה עשרות אלפי אייפונים כשהמספר נע באזור ה-100,000. אם לפני שנתיים באמת היו מעט מאוד משתמשי אייפון אז היום רואים את האייפון או את האייפוד טאץ' כבר כמעט בכל פינה. ואם מכשיר סלולרי הוא זה שגורם למשתמשים להרגיש מיוחדים אז זה גם די מצער.

היופי האמיתי של האייפון עד היום בישראל הייתה הקהילה שהוא יצר סביב היותו מכשיר שלא נימכר באופן רשמי ואם הקהילה הזו תגדל זה רק ייטיב למכשיר בין אם באפליקציות עבריות טובות יותר, תמיכה טובה יותר למכשיר בלי כל מיני תוספים והאקים. ואני מברך על הגעתו של המכשיר לארץ מכיוון שנמאסו עליי השמועות וכל המשתמשים שקיבלו מידע מהאח של החבר של הדודה של השכן של המוכר מכולת בשכונה שהאייפון יגיע עוד חודש לרשת x. פחות שמועות וחפירות בנושא אחד לפחות.

idan1370
08/12/09, 20:43
אנשים הn900 מגיע לארץ החודש והוא פי אלף יותר טוב (חוץ מהמולטי טאצ')

GargaMel157
08/12/09, 21:49
האמת אני דווקא דיי שמח שהמכשיר מגיע.... ישראל סוף סוף מנסה להשתוות מבחינה טכנולוגית לכל העולם... רק קצת חבל שהם נזכרו להביא את האייפון חצי שנה אחרי שהדגם הכי חדש הוכרז ....

matan_gaash
08/12/09, 23:48
זה מאכזב, מאוד מאכזב.. תעלם מהר מאוד הקהילה הקטנה הזו שמסתמכת על עצמה ולא על חברות רשמיות וצבועות..

mero
09/12/09, 10:57
עוד חודש יהיו הרבה אייפונים ביד שניה אז אל תימהרו לקנות

roeer
09/12/09, 10:58
עוד חודש יהיו הרבה אייפונים ביד שניה אז אל תימהרו לקנות

כאילו עכשיו חסר :) חחחחח

roeer
09/12/09, 10:59
תפתח את הפורום פה יש מלא

dannybatat
09/12/09, 12:09
אני ממש לא מאוכזב סוף סוף יהיה לי עם לשחק אחד על אחד במשחקים באייפון בדרך כלל אני משחק עם המחשב ואין לי יותר מידי מקורבים עם אייפון לשחק נגדם :)

alon1992
09/12/09, 12:21
בדרך כלל אני לא מגיב לדברים האלה כי הסיבות הן בדרך כלל מטופשות אבל אם כבר יש פוסט בנושא אז החלטתי לשחרר את מה שיש לי על הלב בנושא.

למרות שאני באופן אישי לא כל כך מצליח להתחבר לעובדה שמכשיר סלולר הוא סמל סטטוס זה המצב הקיים היום ואי אפשר להתעלם מזה. אנשים שיש להם מכשיר סלולרי חדש יותר מרגישים טובים יותר ואיכותיים יותר גם אם הם לא יודעים להשתמש באלפית מהפונקציות שלו. וזה גם היחס לאייפון לצערי.

למה "לצערי". כי האייפון הוא פשוט כלי שימושי שמחבר את המשתמש לרשת בצורה הטובה ביותר כיום מבין כל מבחר המכשירים הסלולריים והסמארטפונים שיש היום בשוק. היום כל מכשיר סלולר הוא גם הנגן הנייד, גם המצלמה, וגם הקישור של המשתמש לרשת ואת זה האייפון משלב בחבילה אחת הכי טוב נכון לעכשיו (כשמפרקים את הקטגוריות לחלקים יש הרבה מאוד מכשירים אחרים שעולים הל האייפון אבל לא כמכלול אחד). ומצער אותי לראות שמכשיר כל כך שימושי עדיין מקבל יחס של "סמל סטטוס" כי לדעתי זה כמו שיגידו שאולר לדרמן הוא סמל סטטוס. כיום יש בארץ כמה עשרות אלפי אייפונים כשהמספר נע באזור ה-100,000. אם לפני שנתיים באמת היו מעט מאוד משתמשי אייפון אז היום רואים את האייפון או את האייפוד טאץ' כבר כמעט בכל פינה. ואם מכשיר סלולרי הוא זה שגורם למשתמשים להרגיש מיוחדים אז זה גם די מצער.

היופי האמיתי של האייפון עד היום בישראל הייתה הקהילה שהוא יצר סביב היותו מכשיר שלא נימכר באופן רשמי ואם הקהילה הזו תגדל זה רק ייטיב למכשיר בין אם באפליקציות עבריות טובות יותר, תמיכה טובה יותר למכשיר בלי כל מיני תוספים והאקים. ואני מברך על הגעתו של המכשיר לארץ מכיוון שנמאסו עליי השמועות וכל המשתמשים שקיבלו מידע מהאח של החבר של הדודה של השכן של המוכר מכולת בשכונה שהאייפון יגיע עוד חודש לרשת x. פחות שמועות וחפירות בנושא אחד לפחות.

מסכים עם כל מילה!!

שושו השועל
09/12/09, 17:49
אני לא מתייפיף, אבל אי אפשר להכחיש שהטלפון יצר איזו תחושת ייחודיות לפני שהוא הפך להיות רשמי. אני עם ה 2g, כ-3 חודשים אחרי ההשקה שלו בארה"ב, וכשהסתובבתי איתו ברכבת, בעבודה, בחוץ - הייתי יוצר באזז בלי להתכוון בכלל לכך, ויש בזה משהו. אינפנטילי אמנם, אבל יש בזה משהו.

מעבר לכך שהוא יצר קהילה שגדלה וגדלה, וכולה סביב "המחתרתיות" (היו ימים שכל אחד חיכה לפריצה של 1.2...אחחח).

העובדה שיהיה אותו לכל ערס במושב האחורי של האוטובוס צורמת ומורידה המון מהסקס אפיל שיש למוצר הזה.

ADAMETZ
09/12/09, 20:10
לא הכי שמח.
ולא נראה לי שכל כך יקנו אותו כי סך הכל מכשיר לא זול בכלל.
וגם טוב להיות כזה מיוחד....:)

SantaCruz
09/12/09, 20:46
העניין היחידי שמפריע לי שרוב הקונים של האייפון יראו אותו כפלאפון סלולארי רגיל, שפשוט יפה ומושך תשומת לב (לפוזה כמו שאומרים), ולא ידעו מה יש להם בין הידיים..
חוץ מזה סוף סוף יש התפתחות ועכשיו יהיה יותר קל אני מאמין :)

gm_ronen
10/12/09, 04:37
אני לא מאוכזב, אני קצת חושש, מכך שרשתות הסלולר שלנו יקרסו, והתוצאה תהיה עליה משמעותית במחירי השימוש בטווח הבינוני והארוך, מאחר ואני מתקשה לדמיין כיצד 3 חברות ימכרו את הכמות העצומה שהם התחייבו אליה, מה גם שהאייפון, המדהים בעיני, בסה"כ משתמש בחומרה מזדקנת וצפויים להופיע במהלך 3 שנות ההתחייבות של החברות הסלולריות לחברת אפל, מכשירים חדישים. אני מאמין שלא ירחק היום שהחברות הסלולריות יחזרו אחרי כל מי שיסכים לקחת מהם את המכשיר בתנאים טובים בהרבה מאלו שהן מציגות כיום.

Freemee
11/12/09, 11:17
אני גם לא מאוכזב יותר מדי, אבל מצד שני זה הולך להשפיע על ערכו של האייפון.
מצד אחד נקבל אפליקציות ישראליות שזה סבבה, מצד שני המכשיר יהיה פחות אטרקטיבי בזמן הארוך.