מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מפעילות הסלולר יוצאות בהטבות לרוכשי ה-iPhone הראשונים

natish
08/12/09, 13:09
‏מפעילות הסלולר יוצאות בהטבות לרוכשי ה-iPhone הראשונים

לקראת ההשקה מחר בחצות, פלאפון ופרטנר יתנו ערכות מולטימדיה, iDigital תתן שובר לרכישת אביזרים.

‏http://blog.idigital.co.il/iphone/iphonehero.jpg

מפעילות הסלולר מתכוננות להשקת ה-iPhone: ביום רביעי בחצות פלאפון וסלקום יפתחו דוכני מכירה מיוחדים ויציעו לעם ישראל לקנות את ה-iPhone ראשונים. בשביל לגרום ללקוחות שלהם להגיע לחנויות, מתכננות המפעילות פעילויות שונות, כמו הפנינג של פלאפון בקניון איילון ברמת גן ועמדת מכירה של סלקום בדינגוף סנטר בתל אביב.

הלקוחות הראשונים שיגיעו לדוכן פלאפון ברביעי בלילה, יקבלו במתנה ערכת רמקולים ניידים ותחנת עגינה למכשיר ה-iPhone מתוצרת פיליפס. כמו כן, אותם צרכנים וגם לקוחות שיקנו את ה-iPhone בימים הראשונים שישווק בארץ, יקבלו אפשרות לרכוש אביזרים למכשיר ב-250 שקל בחנויות iDigital - נציגת אפל בישראל. בנוסף, ב-iDigital יאפשרו ללקוחות פלאפון ליהנות מהנחה בסך 2,500 שקל לרכישת מחשב מק.

ההטבה הכספית הגדולה לרכישת מחשבים מבית אפל, אמורה לגרום לצרכנים שהתרגלו למערכת ההפעלה של ה-iPhone, לעבור גם למחשבים עם מערכת ההפעלה של אפל. באופן כללי, בעולם יש עלייה במכירות מחשבי מק, במדינות בהם נמכר ה-iPhone וגם iDigital תנסה לגרום לאותו גידול צרכני, גם בישראל, בזכות ה-iPhone.

בפלאפון גם יחלקו כרטיסים לסרטים לקומפלקס הקולנוע יס פלאנט לרביעי בלילה, כך שהלקוחות יוכלו להעביר את הזמן בצורה נינוחה יותר, עד להתחלת מכירתו של המכשיר.

בעוד שחברת סלקום, לא הסכימה עדיין לחשוף את תנאי ההטבה, שיגרמו ללקוחותיה להגיע למרכז המכירה שלה, iDigital תציע בחנויות שלה בדיזנגוף סנטר ובקניון רמת אביב בתל-אביב הטבה של 500 שקל לרכישת אביזרים ל-iPhone . ראוי לציין, שדגמי ה-iPhone שיימכרו בפלאפון יגיעו רק עם חיבור לרשת פלאפון, בעקבות הסכם בין שתי החברות.

חברת פרטנר, שלא מקיימת אירועי לילה לבן, תספק ערכת מולטימדיה הכוללת רמקולים, שעון מעורר ואפשרת לטעון את האייפון, ללקוחותיה שנרשמו בחודשים באתר שלה לרכישת ה-iPhone.

מקור: גלובס (http://www.globes.co.il/news/docview.aspx?did=1000520570&fid=594)

lokopo
08/12/09, 13:15
למרות כל ההטבות האלו, החברה שתצליח היא החברה שהמחירים שלה יהיו הכי זולים.

ytsejam
08/12/09, 13:35
הנחה של 2,500 שקל ברכישת מק?!

natish
08/12/09, 13:53
הנחה של 2,500 שקל ברכישת מק?!

גם אותי זה מפתיע.

בטח יש אותיות קטנות לגבי העניין משהו כמו בהתחייבות ל-36 שנים לחברת פלאפון בתשלום חודשי קבוע של 10 ¤, לא כולל שישישבת, לא כולל ערבי חג של סיינטולוגים או חגים של שבט האינקה/מאיה.

oriX
08/12/09, 14:01
2500 שקל? מרשים

אבל תמיד יש קאץ' ובטח זו הנחה רק על מחשבי מק פרו ב19,500 שקל :)
אבל הנחה כזאת על מק מיני אני קונה אייפון בשביל זה ומוכר אותו.

natish
08/12/09, 14:05
2500 שקל? מרשים

אבל תמיד יש קאץ' ובטח זו הנחה רק על מחשבי מק פרו ב19,500 שקל :)
אבל הנחה כזאת על מק מיני אני קונה אייפון בשביל זה ומוכר אותו.

חשבתי שאתה לא איש של מק. שמערכת ההפעלה לא נוחה לך... :mrgreen:

tomereuven
08/12/09, 14:09
בדיוק קראתי את הכתבה בגלובוס, באתי לפה וראיתי שיש נושא על הכתבה.

אז ככה
אולי לא הבנתי את השורה הזאת:

ראוי לציין, שדגמי ה-iPhone שיימכרו בפלאפון יגיעו רק עם חיבור לרשת פלאפון, בעקבות הסכם בין שתי החברות.

למה הכוונה חיבור רק לרשת פלאפון?

nitaimis
08/12/09, 14:12
יש עמוד חדש באתר של iDigital על הiPhone

roybns
08/12/09, 14:13
אורנג' שלחו לי מייל לגבי האייפון ...אמממממ מעניין מה שכתוב במייל הזה.

MaxMi55T
08/12/09, 14:20
רגע, מה סלקום תביא בתור מתנה?
או שלא יודע עדיין?

DannyLi
08/12/09, 14:23
cyj ההנחה לרוכשי מק פרו החלקים הכי יקרים, יחסית למחיר של המחשב 2500 ש"ח נראים מעטים :)

ytsejam
08/12/09, 14:24

קריפטי משהו מה שכתוב שמה.

shaharhd
08/12/09, 14:29

הלקוחות הראשונים שיגיעו לדוכן פלאפון ברביעי בלילה, יקבלו במתנה ערכת רמקולים ניידים ותחנת עגינה למכשיר ה-iphone מתוצרת פיליפס. כמו כן, אותם צרכנים וגם לקוחות שיקנו את ה-iphone בימים הראשונים שישווק בארץ, יקבלו אפשרות לרכוש אביזרים למכשיר ב-250 שקל בחנויות idigital - נציגת אפל בישראל. בנוסף, ב-idigital יאפשרו ללקוחות פלאפון ליהנות מהנחה בסך 2,500 שקל לרכישת מחשב מק.

2,500 ש"ח הנחה זה המון! זה אומר שהמחיר הוא כמעט כמו בארה"ב למחשבים ניידים...
אבל בטח יהיו תנאים וסייגים לזה :)

השאלה זה אם רק צריך להגיע לדוכן ולקבל מתנה... או שגם צריך להתחייב לקנות? :)
כי דיזינגוף סנטר זה ממש מתחת לבית שלי...

shaharhd
08/12/09, 14:31

אתה לקוח עסקי של אורנג'?

roybns
08/12/09, 14:32
כן...של חברת ness אתם חושבים שזה יקנה לי באיזושהי דרך הטבה מסוימת? (לדעתי לא)

Gadgeter
08/12/09, 14:33
התנאי לקבלת 2500 ש"ח הנחה לרכישת מק באיי-דיגיטל הוא רכישת נטסטיק מפלאפון.

Waze
08/12/09, 14:33
ביום חמישי מגיע אלי שליח הביתה עם האייפון, חושבים שאזכה להטבות?
*אני לקוח עסקי.

natish
08/12/09, 14:34
2,500 ש"ח הנחה זה המון! זה אומר שהמחיר הוא כמעט כמו בארה"ב למחשבים ניידים...
אבל בטח יהיו תנאים וסייגים לזה :)

השאלה זה אם רק צריך להגיע לדוכן ולקבל מתנה... או שגם צריך להתחייב לקנות? :)
כי דיזינגוף סנטר זה ממש מתחת לבית שלי...

אני יודע שמדובר בהנחה משמעותית שהופכת רכישה של מק למשתלמת ביותר.
כמו שציינתי לא ציינו בכתבה לגבי כל מיני הגבלות ותנאים.

shaharhd
08/12/09, 14:35
כן...של חברת ness אתם חושבים שזה יקנה לי באיזושהי דרך הטבה מסוימת? (לדעתי לא)

לקוחות עסקיים מחוייבים ל36 חודשים (אין הגבלה בחוק כמו לקוחות פרטיים) ובנוסף לזה שהחברות מאוד אוהבות לקוחות עסקיים - ההימור שלי שאם האיש קשר של החברה שלך מול אורנג' הוא מספיק קריזמטי, יש סיכוי מאוד גבוה שאתם תקבלו תנאים מאוד טובים ביחס ללקוחות הפרטיים.

אבל...
יכול מאוד להיות שהם יחכו לראות איך המכירות מתקדמות.

לכן, כמו כולם... שווה לחכות!
לא לרוץ ולקנות ראשונים - לראיה... החברה שהלכו וקנו מat&t את האייפון הדור הראשון ביום שהוא יצא... אני לא חושב שהם ישכחו את הכמה מאות דולרים שהם שילמו יותר מכולם :)

shaharhd
08/12/09, 14:35
התנאי לקבלת 2500 ש"ח הנחה לרכישת מק באיי-דיגיטל הוא רכישת נטסטיק מפלאפון.

יש לך סימוכין לזה?

shaharhd
08/12/09, 14:37
ביום חמישי מגיע אלי שליח הביתה עם האייפון, חושבים שאזכה להטבות?
*אני לקוח עסקי.

בספק. אתה התחייבת כבר... אז אותך הם לא צריכים לשכנע כבר :)

Gadgeter
08/12/09, 14:40
יש לך סימוכין לזה?

כן, זה פורסם על ידי חברת pravda media שעובדת עם iDigital על השקת האייפון מחר בחצות.

shaharhd
08/12/09, 14:42
כן, זה פורסם על ידי חברת pravda media שעובדת עם iDigital על השקת האייפון מחר בחצות.

מעניין אבל לא כלכלי. סטיק USB עולה משהו כמו 300-400 ש"ח ותוסיף לזה תשלום חודשי לגלישה של 140 ש"ח לחודש...

כשאתה בעצם יכול להשתמש בiPhone שלך כמודם של המחשב...

לא כלכלי. חבל :)
היה נשמע מבטיח.

roybns
08/12/09, 14:45
waze אם הזמנת כבר אייפון אתה בטח אמור לדעת איזו חבילה אתה מקבל ביחד עם האייפון הלא כן?

roybns
08/12/09, 14:49
לקוחות עסקיים מחוייבים ל36 חודשים (אין הגבלה בחוק כמו לקוחות פרטיים) ובנוסף לזה שהחברות מאוד אוהבות לקוחות עסקיים - ההימור שלי שאם האיש קשר של החברה שלך מול אורנג' הוא מספיק קריזמטי, יש סיכוי מאוד גבוה שאתם תקבלו תנאים מאוד טובים ביחס ללקוחות הפרטיים.

אבל...
יכול מאוד להיות שהם יחכו לראות איך המכירות מתקדמות.

לכן, כמו כולם... שווה לחכות!
לא לרוץ ולקנות ראשונים - לראיה... החברה שהלכו וקנו מat&t את האייפון הדור הראשון ביום שהוא יצא... אני לא חושב שהם ישכחו את הכמה מאות דולרים שהם שילמו יותר מכולם :)

אני חושב שללקוחות עסקיים גם כן יש מחירים כבר ידועים...לכל חברה אסטרטגית או ללקוח העסקי הקטן.
חברות הסלולר לבטח התכוננו לזה גם כן...אז אפשר רק לקוות שיש מחיר נורמלי.
אני לא מתכוון לרכוש עד שלא אדע כל פרט על העסקה המפוקפקת הזאת.
מה גם ששמעתי הדרכה של חברת אורנג' לנציגי השימור שלהם -והמדריכה בפירוש אמרה במילים האלה:
לא להציע אותו ללקוח - רק מי שיבוא לבקש אותו ליידע אותו כי זה מכשיר נחות והדגישה את כל החסרונות שלו.
כמו כן מי שיתן מכשיר לתיקון יקבל תוך יומיים אייפון חדש במקום שלו ואת שלו ישלחו למעבדה בארצות הברית. במידה ולא יצליחו לתקנו - הלקוח יראה בחשבונית חיוב מלא על מכשיר חדש.
זאת לא שמועה אני בעצמי שמעתי את ההדרכה.
ראו הוזהרתם כי את זה לא מספרים לאלה שיקנו בטירוף את המכשיר מחר בחצות

גילי20
08/12/09, 14:49
שנייייהה אני לא כל כך מבינה את ההטבות.. :\
קודם כל, לגבי הסרט, איך מקבלים כרטיסים בחינם? צריך פשוט להגיע? חייבים לקנות אייפון? איך זה עובד?...

ולגבי ההטבות האחרות, אני אקבל משהו אם אני רק אתחבר לאיזשהיא חברה עם האייפון שלי?.. :|

BenMir
08/12/09, 14:59
ההטבה של ה500 שקל באיידיגיטל תקפה רק אם קונים אייפון חדש או לכל לקוחות פלאפון?

shaharhd
08/12/09, 15:12
אני חושב שללקוחות עסקיים גם כן יש מחירים כבר ידועים...לכל חברה אסטרטגית או ללקוח העסקי הקטן.
חברות הסלולר לבטח התכוננו לזה גם כן...אז אפשר רק לקוות שיש מחיר נורמלי.

יצא לי לא מעט לעבוד מול סוכני מכירות של לקוחות עסקיים, יש להם מסגרות שמותר להם לפעול בהם, הכל תלוי במצב שלך מול המפעיל הסלולרי. אם הם באמת רוצים אותך, הם יכולים לעשות קסמים.

אני לא מתכוון לרכוש עד שלא אדע כל פרט על העסקה המפוקפקת הזאת.

חכם, אבל בתור לקוח פרטי אין לך יותר מידי אפשרויות.
לקנות מהם או לקנות פרטי. כל אחד צריך לעשות את החשבון שלו.
ברגע שיהיו התעריפים, יצוצו המחשבונים בפורומים.

אני מאוד מקווה שבגלל המצב המיוחד של האייפון, לחברות תהיה תחרות עזה מהשוק האפור. זה רק יעשה לנו הצרכנים טוב.

מה גם ששמעתי הדרכה של חברת אורנג' לנציגי השימור שלהם -והמדריכה בפירוש אמרה במילים האלה:
לא להציע אותו ללקוח - רק מי שיבוא לבקש אותו ליידע אותו כי זה מכשיר נחות והדגישה את כל החסרונות שלו.

חבל שאין לך הקלטה, יכולת לקבל הרבה כסף מאפל :)

כמו כן מי שיתן מכשיר לתיקון יקבל תוך יומיים אייפון חדש במקום שלו ואת שלו ישלחו למעבדה בארצות הברית.
למה תוך יומיים? אתה אמור לקבל אחד מול אחד. כמו כל מקום אחר בעולם. אין יוצאי דופן בנקודה הזאת לפי מיטב הבנתי (אם מישהו יודע אחרת - אנא תקנו אותי).
יותר מזה, כל הדיווחים אומרים שהטלפון טס לתיקון באירלנד אם כבר ולא בארה"ב כי המפעילות בארץ עובדות מול נציגות אפל באירופה.

במידה ולא יצליחו לתקנו - הלקוח יראה בחשבונית חיוב מלא על מכשיר חדש.
זאת לא שמועה אני בעצמי שמעתי את ההדרכה.
ראו הוזהרתם כי את זה לא מספרים לאלה שיקנו בטירוף את המכשיר מחר בחצות

קשקוש.

החוק בארץ מציין בצורה חד-משמעית (וכבר היה דיון בנושא, והבאתי לזה סימוכין רשמיים) שכל מכשיר (לרבות הסלולרים) שהלקוח שילם עליו מעל 400 ש"ח מחויב לקבל שנת אחריות אחת מלאה.
זה אומר - שאם יש תקלה בטלפון, מסיבה כל שהיא - אפילו אם סתם הכפתור מפסיק לעבוד והם לא מצליחים לתקן אותו...

אני רוצה לראות אותם מעזים לחייב לקוח על עלות של טלפון חדש!

יותר מזה , רק ההצהרה הזאת, אם היא רשמית ואמיתית ... זו עבירה על החוק.

oriX
08/12/09, 15:13
שנייייהה אני לא כל כך מבינה את ההטבות.. :\
קודם כל, לגבי הסרט, איך מקבלים כרטיסים בחינם? צריך פשוט להגיע? חייבים לקנות אייפון? איך זה עובד?...

ולגבי ההטבות האחרות, אני אקבל משהו אם אני רק אתחבר לאיזשהיא חברה עם האייפון שלי?.. :|

רק אם קונים, אין להם סיבה לתת כרטיסים לסרט למי שרק מסתכל

ההטבה של ה500 שקל באיידיגיטל תקפה רק אם קונים אייפון חדש או לכל לקוחות פלאפון?

רק אם קונים אייפון חדש

BenMir
08/12/09, 15:17
רק אם קונים, אין להם סיבה לתת כרטיסים לסרט למי שרק מסתכל

רק אם קונים אייפון חדש

ואם אני מראה להם את האייפון שלי, יש להם דרך לדעת?

oriX
08/12/09, 15:21
ואם אני מראה להם את האייפון שלי, יש להם דרך לדעת?

כמובן,
אתה צריך להראות להם את החוזה וכמובן שהם ישאלו את פלאפון אם אתה התחייבת דרכם. בקיצור אתה לא יכול לרמות כאן

hasan213
09/12/09, 15:01
הייתי בקניון איילון לפני שעה
קיבלתי הצעה מפלאפון
300 דקות
300 סמסים
10gb גלישה חופשית
gps של פלאפון חינם
אייפון 3gs 8gb
תמורת 350 ש"ח

מי שמעונין ב 16gb יוסיף 400 ש"ח חד פעמי
ומי שמעונין ב 32gb יוסיף 800 ש"ח חד פעמי

מי שעושה ניוד מחברה אחרת מקבל זיכוי 720 ש"ח
וכמו כן מי שמגיע בין 50 הראשונים מקבל תחנת עגינה נרתיק סיליקון מטען לרכב ו4 כרטיסים לקולנוע

מה אתם אומרים על ההצעה?

pomiki
09/12/09, 15:08
גם אותי זה מפתיע.

בטח יש אותיות קטנות לגבי העניין משהו כמו בהתחייבות ל-36 שנים לחברת פלאפון בתשלום חודשי קבוע של 10 ¤, לא כולל שישישבת, לא כולל ערבי חג של סיינטולוגים או חגים של שבט האינקה/מאיה.

אשכרה ככה חחחחחחחחחחח

yakirmanz
09/12/09, 15:17
הייתי בקניון איילון לפני שעה
קיבלתי הצעה מפלאפון
מי שמגיע בין 50 הראשונים מקבל תחנת עגינה נרתיק סיליקון מטען לרכב ו4 כרטיסים לקולנוע

מה אתם אומרים על ההצעה?

אם הם מוסיפים קרטון ביצים , טוסטר משולשים , וסט מצעים , אני לוקח :)

Waze
09/12/09, 17:31
waze אם הזמנת כבר אייפון אתה בטח אמור לדעת איזו חבילה אתה מקבל ביחד עם האייפון הלא כן?

נכון, סלקום פקססה למשרדי את התנאים היום.