מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : האייפוד טאץ' סולל עבור הצעירים את הדרך לאייפון

natish
08/12/09, 09:50
‏האייפוד טאץ' סולל עבור הצעירים את הדרך לאייפון

מחקר חדש על שימוש בפלטפורמות סלולריות מצא שהאייפוד טאץ' צובר נתח שוק ושל פי הנראה הנגן/הקונסולה הניידת יכולה עם הזמן לגרום למעבר של בני נוער שמשתמשים במכשיר לשימוש באייפון.

‏http://www.cultofmac.com/wordpress/wp-content/uploads/iPod-Touch3.jpg

האייפוד טאץ', קונסולת המשחקים הניידת של אפל, הופך להיות שביל הזהב של אפל להצגת הפלטפורמה של האייפון לדור הצעיר. המחקר החדש מראה שהאייפוד טאץ' שהוא מעין אייפון נטול יכולות סלולריות לוקח כ-40% מסך כל המכשירים שאפל מכרה שמריצים את פלטפורמת ה- iPhone OS שנמכרו עד חודש סמפטמבר האחרון. כך נוצר מצב שהטאץ' בונה בשקט קהל נאמן של משתמשים עתידיים לאייפון בקרב הדור הצעיר כאשר בין השימושים הנפוצים ביותר של הטאץ' בקרב בני נוער הוא משחקים ושימוש ברשתות חברתיות כאשר חלוקת השימוש היא 49% ו-42% בהתאמה.

על פי הנראה שמשתמשי הטאץ' שמשתמשים בו למשך מספר קצר של שנים כבר צוברים ניסיון רב כאשר בין היתר יש להם כבר חשבון אייטיונס, מספר אנשי קשר השמורים על המכשיר, מדיה ומשחקים שנירכשו מהאפסטור/אייטיונסטור והם כבר מכירים את מערכת ההפעלה של המכשיר על בוריה. באופן זה המעבר שלהם לשימוש באייפון הוא חלק יותר וכמעט בלתי נמנע

‏http://images.appleinsider.com/flurry-091207-1.png

הטאץ' ששוחרר לציבור מספר חודשים אחרי הצגת האייפון הפך במהרה ללהיט די גדול ולמעין אס בשרוול של אפל. הבחנה זו מקבלת חיזוק כאשר רואים את קצב המכירות של מכשירי האייפוד מהדגמים הישנים יותר כגון הנאנו והקלאסיק שיורדים מרבעון לרבעון קצב המכירות של הטאץ' רק עולה ומתחזק כאשר על פי המספרים עולה שעד כה נמכרו כ- 24 מיליון מכשירי אייפוד טאץ' מסך כל של כ-58 מיליון מכשירי אייפון ואייפוד טאץ' שנמכרו עד כה. המגמה הזו מראה שהטאץ' יהפוך להיות היורש של מכשירי האייפוד הסטנדרטיים הטובים והמוכרים.

Roy.c
08/12/09, 12:02
אני נוטה שלא להסכים את המחקר הנ"ל:
אני מאמין שמי שמתייחס אל האייפוד טאץ' כקונסולה לא יוותר עליו לטובת האייפון שידוע שהוא פחות מהיר מהטאץ' מהסיבה שמנגנון הטלפון תמיד צריך לפעול ברקע....

lokopo
08/12/09, 12:23
נכון מאוד...
כרגע אני בלי פלאפון ואני לא מוכן לשדרג לשום פלאפון אחר חוץ מהאייפון.
ויש עוד כמה כמוני שמתכוונים בעתיד להשתדרג לאייפון. שיש להם אייפוד טאץ' או בגלל שימוש באייפוד טאץ' שלי.

Omri David
08/12/09, 12:30
האיפוד שלי כבר בן שנה + אחרי שקניתי אותו התבאסתי שלא קניתי איפון ואז התחלתי לחשוב על לקנות אותו עם הזמן אני עכשיו יודע הכל באיפון שקניתי לפני 3 שבועות שהאיפוד לימד אותי הכל מהשבוע הראשון שאני עליו. :)

עכשיו האיפוד יושב לי בארון בתנוחה של אני נח עזבו אותי :d

m-m-k
08/12/09, 14:49
אני מסכים אם כל מילה כי אני יודע בתור אחד שמתשתמש בטאץ הפלאפון היחיד שאני הרכוש בעתיד יהיה האיפון !