מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : נחתם הסכם לשיתוף פעולה בין פלאפון וחברת iDigital

Eli
06/12/09, 10:56
נחתם הסכם לשיתוף פעולה בין פלאפון וחברת iDigital

חברת פלאפון וחברת iDigital, נציגת Apple בישראל, מודיעות היום כי נחתם ההסכם לשיתוף פעולה, במסגרתו יימכרו מכשירי האייפון ברשת פלאפון בחנויות iDigital בקניון רמת אביב, דיזינגוף סנטר ובחנות הקונספט הנוספת שעומדת להיפתח בסוף החודש, בגראנד קניון שבחיפה.

http://www.iphones.co.il/iphoneDeal/iphon3gs.jpg

עוד במסגרת שיתוף הפעולה, לקוחות פלאפון יוכלו להנות מההדרכות שנציגת Apple תעביר לקהל הרחב, במסגרתם יוצגו הידע והכלים להפעלת האייפון והשימוש במכשיר בכל הקשור לעולמות התוכן באייפון. הסדנאות יתקיימו שלוש פעמים בשבוע בקניון רמת אביב ובקרוב גם בחנות החדשה בגראנד קניון בחיפה, ויעסקו בין היתר, בהעמקת הידע בתחום ה- iTunes, אפליקציות, אייפון לעסקים ואיך להנות מהאייפון שלך בצורה הטובה ביותר.

ערן תור, מנכ"ל iDigital: " אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם חברת פלאפון ובטוחים כי זוהי שותפות ארוכת טווח, ממנה הצרכן ייהנה מעולמות תוכן חדשים ומרתקים. המקום הטבעי היום לחווית אפל בישראל, הם חנויות iDigital. עם השקת האייפון בישראל, אנו שמחים להעמיד לצרכן הישראלי את חוויית המותג העולמי, יחד עם מגוון המותגים המובילים בעולם סביב האקססוריז לאייפון, ואת התמיכה והידע לשימוש אולטימטיבי במכשיר".

ניר שטרן, המשנה למנכ"ל פלאפון מסר כי שיתוף הפעולה עם iDigital יאפשר ללקוחות ה-iPhone בפלאפון ליהנות משורה של הטבות בלעדיות, זאת בנוסף לרשת המתקדמת ביותר הפועלת בפרישה ארצית גם בתדר 850, המאפשר את הקליטה הטובה ביותר בתוך בניינים וחניונים.

alon e
06/12/09, 12:04
נהוג לתת קרדיט למקור הידיעה.
http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=az20091206_6829024

natish
06/12/09, 12:12
http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=az20091206_6829024

אולי מספיק לשחק אותה מבקר עיתונאות?
לידיעתך האתר מקבל גם הודעות לעיתונאות מאיידיגיטל. אז אין פה שום קרדיט
גם אנחנו קיבלנו את אותה הידיעה במייל ישיר.

אם אתה רוצה אני אעשה לך forward למייל שתווכח בעצמך.

alon e
06/12/09, 12:22
אולי מספיק לשחק אותה מבקר עיתונאות?
לידיעתך האתר מקבל גם הודעות לעיתונאות מאיידיגיטל. אז אין פה שום קרדיט
גם אנחנו קיבלנו את אותה הידיעה במייל ישיר.

אם אתה רוצה אני אעשה לך forward למייל שתווכח בעצמך.

עיתונות ולא עיתונאות.

natish
06/12/09, 12:27
עיתונות ולא עיתונאות.

אין לך מה לתקן אותי התכוונתי לעיתונאות.

מויקיפדיה (http://he.wikipedia.org/wiki/עיתונאות)

עיתונאות היא פעילות של איסוף, ניתוח והפצה של מידע העוסק באירועים אקטואליים. העוסקים בעיתונאות קרויים עיתונאים.
העיתונאות היא הבסיס לפעילותם של אמצעי התקשורת: עיתונים, חדשות ויומני חדשות ברדיו, חדשות ותוכניות אקטואליה בטלוויזיה ואתרי חדשות באינטרנט.

בקיצור לא רק שאתה לא מבקר עיתונאות אלא אתה גם לא בלשן מוצלח מדי.
היה יותר חכם מצידך להודות בטעות שלך ולא להמשיך להתחכם.

beatmapper
06/12/09, 12:41
גדול.

nirda107
06/12/09, 13:07
נתי יצאתה מלך...!

Master17
06/12/09, 13:21
אהבתי :)

M-M
06/12/09, 14:31
אני זוכרת שבערך בספטמבר אמרו שorange עשתה שותפות עם idigital , אני טועה?או שביטלו את החוזה או משהו כזה?

natish
06/12/09, 14:33
אני זוכרת שבערך בספטמבר אמרו שorange עשתה שותפות עם idigital , אני טועה?או שביטלו את החוזה או משהו כזה?

העניין בוטל, אורנג' חזרה בה מעניין החוזה מאחר והדבר יוצר חפיפה עבור אורנג' שיש לה מרכזי שירות ברוב המוקדים שהם יש לאיידיגיטל חנויות.

xtrips
06/12/09, 14:43
האם ההודעה הזו סותמת אחת ולתמיד את הגולל על האפשרות ההיפוטטית של מכירת אייפונים סימפרי על ידי איי דיגיטל?

natish
06/12/09, 14:46
האם ההודעה הזו סותמת אחת ולתמיד את הגולל על האפשרות ההיפוטטית של מכירת אייפונים סימפרי על ידי איי דיגיטל?

יפ.

dizel1024
06/12/09, 16:51
גם לפלאפון sooo?

tabaki9
06/12/09, 17:50
זה אומר שכל מי שרוצה לקנות מ idigital חייב לחתום על עיסקה עם פלאפון?....עם אני עכשיו לקוח של פלאפון זה אומר שאני יכל לקנות ישירות את המכשיר בלי כל העיסקאות והדברים המציקים הללו...?

Eli
06/12/09, 18:48
http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?elementid=az20091206_6829024

הודעה נשלחה ישירות לאייפונס מ-idigital

idan37
06/12/09, 18:56
אגב themarker, חבל שהם לא ציינו בכתבתם על האייפון שמגיע בעשירי שרק פלאפון וסלקום יתחילו במכירות בחצות, אורנג'החליטו לא להשתגע ולהתחיל את המכירות בחמישי בבוקר.

shamoo
06/12/09, 19:15
זה די מפתיע בגלל שבתחילה אמרו שההסכם בין אורנג' לאי דיגיטל.

tabaki9
07/12/09, 08:26
זה די מפתיע בגלל שבתחילה אמרו שההסכם בין אורנג' לאי דיגיטל.

orange חזרו בהחלטתתם וביטלו את ההסכם.

מישהוא יודע עם יהיה אפשרות ללקוחות פלאפון לקנות את המכשיר מ IDIGITAL בלי לחתום על התחייבות למסלול מסויים?

shaharhd
07/12/09, 13:55
orange חזרו בהחלטתתם וביטלו את ההסכם.

מישהוא יודע עם יהיה אפשרות ללקוחות פלאפון לקנות את המכשיר מ IDIGITAL בלי לחתום על התחייבות למסלול מסויים?

אני בספק.
לפי ההבנה שלי כל הנושא הוא כמו העמדות של אורנג' בסופר פארם, או להשוואה יותר טובה - שכשאתה קונה בחנות של אפל בארה"ב אתה מחויב לחתום על חוזה עם AT&T.

או שאולי יש סיכוי (קלוש מאוד לפי דעתי וזה לפי דעתי מה שאתה מייחל לו) שזה יהיה כמו הטלפונים שמוכרים בbestbuy בארה"ב - שאתה משלם את העלות של המכשיר מראש, אבל מחויב לחתום חוזה (הרבה יותר זול כמובן) מול AT&T.

srmr
07/12/09, 14:00
אין לך מה לתקן אותי התכוונתי לעיתונאות.

מויקיפדיה (http://he.wikipedia.org/wiki/עיתונאות)

בקיצור לא רק שאתה לא מבקר עיתונאות אלא אתה גם לא בלשן מוצלח מדי.
היה יותר חכם מצידך להודות בטעות שלך ולא להמשיך להתחכם.

"עיתונאות" = תחום הכולל "אמצעי התקשורת: עיתונים, חדשות ויומני חדשות ברדיו, חדשות ותוכניות אקטואליה בטלוויזיה ואתרי חדשות באינטרנט."

"עיתונות" = מחלקה של תחום העיתונאות העוסקת בפרסום עיתונים.

לא מדויק לומר "נצא בהודעה לעיתונאות" כיוון ש"עיתונאות" זה מושג מופשט, אם כבר, "נצא בהודעה לעוסקים בתחום העיתונאות" או "הודעות לעיתונאים".
במקרה שלנו מדוייק אבל לא מקובל לומר "הודעה לאתרי חדשות באינטרנט"... ולכן משתמשים גם באינטרנט, ברדיו ובtv, בביטוי הכללי עיתונות...

מבקר עיתונאות הוא ביטוי אפשרי אבל יותר טבעי יהיה לומר מבקר עיתונות.:)
סליחה על החפירה...;)

natish
07/12/09, 14:13
"עיתונאות" = תחום הכולל "אמצעי התקשורת: עיתונים, חדשות ויומני חדשות ברדיו, חדשות ותוכניות אקטואליה בטלוויזיה ואתרי חדשות באינטרנט."

"עיתונות" = מחלקה של תחום העיתונאות העוסקת בפרסום עיתונים.

לא מדויק לומר "נצא בהודעה לעיתונאות" כיוון ש"עיתונאות" זה מושג מופשט, אם כבר, "נצא בהודעה לעוסקים בתחום העיתונאות" או "הודעות לעיתונאים".
במקרה שלנו מדוייק אבל לא מקובל לומר "הודעה לאתרי חדשות באינטרנט"... ולכן משתמשים גם באינטרנט, ברדיו ובtv, בביטוי הכללי עיתונות...

מבקר עיתונאות הוא ביטוי אפשרי אבל יותר טבעי יהיה לומר מבקר עיתונות.:)
סליחה על החפירה...;)

אתה צודק. הניסוח הנכון יותר הוא "הודעה לתקשורת".
אבל עדיין נכונות הביטוי לא מוטלת בספק. בכל אופן הנקודה של ההתנצחות הזו היא לא בנושא דקדוק :)