מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בשקט אפל מעדכנת את מעבדי המק פרו למהירות של 3.33Ghz

natish
04/12/09, 15:51
‏בשקט אפל מעדכנת את מעבדי המק פרו למהירות של 3.33Ghz

אפל בשקט עידכנה את אופציות הרכישה של מחשבי המק פרו (לא מקבוק פרו...) כאשר היא מוסיפה את האופציה של רכישת מעבד מרובע ליבה במהירות של 3.33Ghz ועוד שיפורי חומרה..

‏http://images.appleinsider.com/macpro-case-mocksmall.jpg

השדרוג הזה מאפשר עכשיו ללקוחות שצריכים כוח עיבוד גדול מאוד כאשר עכשיו למחשבי המק פרו השולחניים מתווספת אפשרות של הוספת מעבד מרובע ליבה במהירות של 3.33Ghz. בנוסף ניתן להגדיר את דגמי ה- 4 ליבות ואת דגמי ה- 8 ליבות עם כוננים קשיחים של 2TB מה שמאפשר להגדיל את כמות נפח המקום הכולל של הכוננים הקשיחים של המחשב לעד 8TB.

המעבד החדש והמהיר יותר הוא אולי חזק יותר אבל הוא גם יקר מאוד כשהוא עולה תוספת של 1200$ מהתצורה הבסיסית של המק פרו במהירות של 2.66Ghz או תוספת של 800$ מהתצורה המשודרגת של המחשב במהירות 2.93Ghz. למרות התוספת הניכבדת במחיר עדיין המק פרו בתצורה הזו יותר זולה מתצורת ה- high end של המק פרו עם מעבד 8 ליבות.

http://images.macrumors.com/article/2009/12/04/091730-mac_pro_3.33.png

מעניין איך השדרוג הזה ישפיע על מבחני הביצועים של מחשבי המקפרו מאחר שלאחרונה דווח שמחשבי האיימק החדשים שמגיעים עם מעבדי ה- i7 מראים ביצועים חזקים יותר וטובים יותר ממחשבי המק פרו. כמו כן יהיה מעניין לגלות אם השדרוג הזה של מחשבי המק פרו ישפיע עם השמועה שטוענת שמחשבי המק פרו עתידים לקבל את מעבדי ה- i9 של אינטל שיהפכו אותם לחזקים הרבה יותר.

stav96
04/12/09, 17:07
אני חושב שהם ביטלו את זה והם יוציאו הודעה רשמית בזמן קרוב כי אני עכשיו נכנסתי וראיתי שאין שום שינוי במעבד, לאומת זאת כן יש אפשרות של 2tb... או שהם מתקנים את זה עכשיו או שהם מתכוונים לעשות הודעה רשמית.

עריכה: בטעות הסתכלתי על ה 8 ליבות ולא על ה 4...

YeshLehaIphone?!
04/12/09, 20:20
1,200$ ?!?!?!?!?!?!?!?!?!!!!?!?!?!
אני קונה מערכת מחשב במחיר הזה, וזה עוד רק המחיר של השדרוג.

oriX
04/12/09, 21:43

אין לי מושג איפה ראית את המחיר הזה אבל המחיר של המק פרו מתחיל ב2500$
*כנראה הסתכלת על המקבוק פרו

stav96
04/12/09, 22:52

אי אפשר לשדרג ב 1200 $...
אתה צריך לקנות את המחשב ואם אתה רוצה שיהיה לו את המעבד המסויים הזה אתה צריך להוסיף למחיר ההתחלתי (2500 $ אני חושב) עוד 1200 $... ז"א לקנות מחשב חדש (זה מה שאני הבנתי מאפל).

וכן - ידוע שאפל לא מייצרים מחשבים זולים במיוחד ויש מחשבים שבמחיר שלהם אתה יכול לקנות 2 מחשבי פי סי אבל - מדובר במחשב מקינטוש (מחזיק לפחות 5 שנים עם המערכת הפעלה הכי טובה בעולם או בקיצור - מק).

lokopo
05/12/09, 02:01
אי אפשר לשדרג ב 1200 $...
אתה צריך לקנות את המחשב ואם אתה רוצה שיהיה לו את המעבד המסויים הזה אתה צריך להוסיף למחיר ההתחלתי (2500 $ אני חושב) עוד 1200 $... ז"א לקנות מחשב חדש (זה מה שאני הבנתי מאפל).

וכן - ידוע שאפל לא מייצרים מחשבים זולים במיוחד ויש מחשבים שבמחיר שלהם אתה יכול לקנות 2 מחשבי פי סי אבל - מדובר במחשב מקינטוש (מחזיק לפחות 5 שנים עם המערכת הפעלה הכי טובה בעולם או בקיצור - מק).

ב-3700 דולר... כל pc יחזיק לך 5 שנים.
על המערכת הפעלה יש להגיד "אל טעם וריח אין להתווכח" (xd) אני מעדיף את ה-xp וחושב שזאת היא המערכת המתאימה ביותר בשבילי.
אני מתכוון להמשיך עם pc כל החיים או לפחות עד שאפל יורידו מחירים.

natish
05/12/09, 14:01
מחשבי המקפרו הם תחנות עבודה ולא ממש מיועדים להיות מחשבים אישיים. בשביל זה יש את האיימק.
אז תשוו את המחירים של המק פרו למחירים של תחנות עבודה שיכולות להגיע לביצועים שכאלה עם חומרה שכזו ולא למחשב שאתם מרכיבים בחנות המחשבים השכונתית שלכם.