מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : איפה עומד השן הכחולה לאיפודטאצ' יהיה לנו שן כחולה...?

ErezDS
03/12/09, 01:03
מישהו יודע מתי כבר יהיה ניתן להפעיל את השן הכחולה באיפודטאצ'...?

Omri David
03/12/09, 01:12
אם התקנת את גירסא 3.0 אתה יכול להפעיל כבר עכשיו לא יודע מה הבעיה...

כנס להגדרות>> כללי (General) ושם יש לך.

Roy.c
03/12/09, 06:16
בנוסף לעצה של עומרי, אם המכשיר שלך פרוץ תוכל להתקין sbsettings ולהפעיל את הבלוטוט מתוכה.
זה הרבה יותר מהר מהגישה והנבירה בהגדרות...

ErezDS
03/12/09, 08:24
אני מתכוון ל Bluetooth כשאני יכנס לsbsettings עושה אותו ירוק וחוזר שוב לsbsettings הוא חוזר לאדום...? מישהו מכיר את הבעייה? אגב האייפודטאצ' שלי דור 1

תודה רבה לעוזרים

michael89
03/12/09, 11:35
אין לאייפוד טאץ דור ראשון בלוטוס רק לדור שני ושלישי
אמנם יש את זה בsbsettings אבל זה לא פעיל
לכן זה נהפך בחזרה לאדום

ErezDS
03/12/09, 13:21
אוקיי תודה רבה (חבל שאני יודעאת זה רק עכשיו אבל שיהיה...)

danwal
03/12/09, 14:52
אבל לעזעזל אי אפשר לשלוח כלום לטלפונים רק לאיפונים ואוזניות סטריאופוניות!

Omri David
03/12/09, 15:09
שאתה קונה מוצר של apple קח בחשבון שהם מאוד מגבילים את המשתמש...

ErezDS
03/12/09, 16:01
אבל למה להיתקמצן היה כל כך קשה לסים בלוטוס בדור 1 בסדר למדתי מהטעות שלי. אותותו מגיע האיפון שם יהיה לי (אם יהיה לי אייפון) הפרופו אייפון יש כבר מחירים או שרק ב 9/10 לחודש יעלו המחירים לרשת...?

Omri David
03/12/09, 16:34
באותו זמן לא חשבו לשים וחשבו אולי שיהיה לזה שימוש בדור שני ואז שמו...
זה לא בתור קמצנות...
הטכנולוגיה משתנה.

אולי אין לי מושג מתי הם יביאו מחירים.

thenrg1
03/12/09, 16:47
אבל למה להיתקמצן היה כל כך קשה לסים בלוטוס בדור 1 בסדר למדתי מהטעות שלי. אותותו מגיע האיפון שם יהיה לי (אם יהיה לי אייפון) הפרופו אייפון יש כבר מחירים או שרק ב 9/10 לחודש יעלו המחירים לרשת...?

החלטת חברות לגבי שימוש ברכיב זה או אחר לא קשורה לקמצנות. היא קשורה לעלויות, טכנולוגיה קיימת, שימוש בסוללה ועוד אינסוף מניעים אחרים. אי אפשר לטעון שאין היום מצלמה קדמית או עדשה טובה יותר באייפון 3gs בגלל קמצנות. איש מאיתנו לא יודע מה השיקולים של אפל.

בנוגע למחירים - לא פורסם עדיין כלום מצד אף חברה, רק שמועות. צריך לחכות

Roy.c
03/12/09, 16:50
אני מסכים עם הדיעה של עומרי, הם לא מתקמצנים הם פשוט נותנים לך סיבה מספיק טובה לקנות מכשיר חדש ויותר משוכלל שלהם, אני יודע שזה מעצבן אבל מה לעשות...
קחי לדוגמא את הטאץ' החדש, הוא שודרג חומרתית באופן די טוב עכשיו למה שלא ישדרגו גם את בעלי הטאץ' דור שני (בינהם אני)...
ככה שאת מבינה אין אינטרסט אחד לאפל לשדרג חומרתית את המכשירים שלה....

oriX
03/12/09, 17:28

הדיעה הזאת קצת מגוכחת.
למה הם התקמצנו?
כי זה לא היה נפוץ באותה תקופה לשים בנגנים בלוטוס. אל תשכח שזה האייפוד טאץ' הראשון אז תשמח שיש לך wifi ולא דילגו על זה כבר אז.

dvirginz
03/12/09, 18:26
עוד מעט יצא ibluetooth וכולנו נהנה(2G ומעלה)

ErezDS
03/12/09, 21:26
אני מסכים עם הדיעה של עומרי, הם לא מתקמצנים הם פשוט נותנים לך סיבה מספיק טובה לקנות מכשיר חדש ויותר משוכלל שלהם, אני יודע שזה מעצבן אבל מה לעשות...
קחי לדוגמא את הטאץ' החדש, הוא שודרג חומרתית באופן די טוב עכשיו למה שלא ישדרגו גם את בעלי הטאץ' דור שני (בינהם אני)...
ככה שאת מבינה אין אינטרסט אחד לאפל לשדרג חומרתית את המכשירים שלה....

תודה רבה על ההסבר המפורט ! ואני גבר, ההודעה שלך בלשון נקבה לא נורא שיהיה סופשבוע רגוע ונעים !!!

avihaii
17/12/09, 19:42
שלום.
אם לאייפוד אכן יש שן כחולה אז...
האם אפשר להשתמש בג'י פי אס חיצוני ולהתחבר איתו באמצעות השן הכחולה לאייפוד...
האם ניתן לנווט עם תוכנה יעודית במצב כזה?
תודה רבה,
אביחי.