מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : תעקוב אחרי המונית הזו... האייפון שלי שם!

natish
02/12/09, 23:51
‏תעקוב אחרי המונית הזו... האייפון שלי שם!

אז אתם בדיוק בדרך לבילוי מריחים טוב, מצוחצחים ומטופחים מסכמים עם החבר'ה איפה להפגש, יוצאים מהמונית ובדיוק איך שהיא מתחילה לנסוע אתם קולטים שהטלפון שלכם נשכח במושב. וזה האייפון... שיט!

‏http://www.cultofmac.com/wordpress/wp-content/uploads/2009/12/ipodcharger.jpg

אם התרחיש הזה נשמע לכם מוכר אז אתם לא לבד בעולם. מסתבר שבלונדון נשכחים מדי חודש כ-10,000 טלפונים סלולריים על ידי לקוחות ומדבר בעיר לונדון בלבד. תוסיפו לזה עוד 1000 מכשירי אייפוד וכרטיסי זיכרון. חודש דצמבר הוא החודש הכי נוראי - או הכי טוב אם אתם באים במנטליות של "המוצא לוקח" - עבור גאדג'טים יקרים שנשכחים כך עולה לפחות מסקר של חברת Credant Technologies.

‏Steve McMenara מהמגזין TAXI אומר שעונת החגים היא התקופה הכי רעה בשנה לאבד את הגאדג'ט האהוב עליך. נהגי המוניות כבר רגילים לכמויות של מכשירים סלולריים ולפטופים קטנים שנשכחים. כאשר בדרך כלל מדובר באנשים שמגיעים ללונדון כדי לקנות את המתנות שלהם לחג המולד, אותם האנשים לא רגילים לנסוע במוניות ותמיד שעה אחרי שהם יורדים מהמונית התחנה מקבלת שיחה מבוהלת שמבקשת מהנהג לחזור.

הנהגים בלונדון טוענים שהם מחזירים כ-80% מהדברים שנשכחים אצלהם במוניות כאשר בניו-יורק למשל האחוז הזה הוא נמוך הרבה יותר והוא רק 66%. אז אם אתם מתכננים טיול בין אם זה לצורך קניות או סתם תזכרו לשמור את הגאדג'טים שלכם לידכם במיוחד אם זה בניו-יורק :)

Roy 10
04/12/09, 00:12
לפחות רובם מחזירים :d

shamoo
04/12/09, 13:22
בניו יורק זה ידוע שהנהגים שם *****.

ZoZo
04/12/09, 20:14
זה קרה לי בהמבורג בגרמניה. והנהג הפקיסטני החזיר לי את הטלפון כמו גדול רק מה לקח לו חצי שעה להבין מה מצלצל לו מהמושב האחרי ועוד חצי שעה להבין איך עונים לשיחה. לאיפון ולבעליו שלום :-) הנהג מונית הרווח 50 יורו

Love_3GS
05/12/09, 08:17
לי נאבד בלאס וגאס ורצתי אחרי המונית ברוך השם במזל השגתי אותה היה רמזור אדום.

ItaiHay
06/12/09, 00:52
קרה לי בברצלונה עם הפלאפון... אבל למזלי אני שמתי לב מהר והחזרתי אותו.. (גם מזל שאני דובר ספרדית.... חח)

מאז אני תמיד נותן מבט למושב לפני שאני יוצא ממונית.