מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מלחמת הפרסומות בין Verizon ל- AT&T ממשיכה

natish
01/12/09, 18:14
‏מלחמת הפרסומות בין Verizon ל- AT&T ממשיכה

מלחמת הפרסומות בין Verizon ל- AT&T ממשיכה כאשר כל חברה תוקפת את השניה.

‏http://static.tehkseven.net/news/wp-content/uploads/2009/10/verizon-vs-atandt.png

מלחמת הפרסומות בין Verizon ל- AT&T ממשיכה. כאשר At&T מחזירה מלחמה שערה כנגד המתקפה של Verizon על טיב הרשת שלה ועל האייפון. בפרסומת החדשה AT&T ממשיכה להשתמש בשחקן לוק וילסון כשהוא מסביר את העדיפות של AT&T על פני Verizon. הפעם AT&T מדגישה את העובדה שהדקות שבחבילת הדקות שלא ניצרכות במהלך החודש עוברות לחודש הבא לעומת Verizon.

XYS_ljkPJ3U

Verizon לעומת זאת חוזרת לתקוף את האייפון כשהיא מציגה אותו מכשיר ל"נסיכות" שיותר איכפת להן איך נראה המכשיר שלהן מאשר הפעולות והפיצ'רים של המכשיר עצמו. הדרויד של מוטורולה לעומת זאת שנימכר באופן בלעדי ברשת Verizon ומבוסס על מערכת ההפעלה של גוגל - האנדרואיד ששונתה על ידי מוטורולה ו- Verizon מתואר בתור מכשיר חזק, חד ובנוי "כמו רובוט".

sLDxv9ohH2s

.: iShay :.
01/12/09, 18:34
יאללה..מה ה Verzon האלה חושבים תצמם?

האייפון מצליח אז הם תוקפים את AT&T..יאללה,גם אם הם היו מציעים לי סלולרי שלהם בחינם לא הייתי לוקח.

ytsejam
01/12/09, 18:34
גורם לחשוב איך זה יהיה בארץ. האם חברות הסלולר אצלנו גם כן זורקות את הדקות הנותרות אל הפח?

Snoopy
01/12/09, 19:08
יאללה..מה ה verzon האלה חושבים תצמם?

האייפון מצליח אז הם תוקפים את at&t..יאללה,גם אם הם היו מציעים לי סלולרי שלהם בחינם לא הייתי לוקח.

הם בד"כ תוקפים את at&t ולא בגלל האייפון.
הקמפיין שלהם מבוסס על זה שהם יותר רחבים, יותר מהירים ויותר טובים..

הפעם משום מה הם החליטו לתקוף את האייפון באופן ישיר לא את at&t, מהלך קצת תמוהה לדעתי כי החוזה של אפל עם at&t יגמר ואני די בטוח שהם רוצים את הבלעדיות..

ItaiHay
01/12/09, 19:15
הפרסומת של verizon מאוד לא מובנת.. הדיבור מובן אבל הוידאו נורא מוזר בעיני ולצופה הלא מרוכז יהיה קשה לזהות את הפלאפון שעליו הפרסומת מדברת וגם בעצם את מה שרואים (את מה ששומעים מבינים).

Yakuzahi
03/12/09, 02:48
הנה הפרסומת האחרונה שלהם(Verizon) ואני חושב שהיא הכי טובה..

vQIoZFd-pe4