מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : 7 דרכים למצוא את האייפון הגנוב/אבוד שלכם

natish
30/11/09, 13:48
‏7 דרכים למצוא את האייפון הגנוב/אבוד שלכם

האייפון הוא מכשיר די יקר בסופו של דבר באם הוא מסובסד או לא מדובר במכשיר שעולה כמו נטבוק ואם מדובר בסימפרי אז אפילו כמעט כמו נייד רגיל לא פעם קורים מקרים שאפשר לאבד את המכשיר או להיות קורבן לגניבה. הנה 7 פתרונות לנושא.

‏http://techpp.com/wp-content/uploads/2009/09/find-my-iphone-for-lost-or-stolen-iphones.png

האייפון כאמור הוא מכשיר די יקר שעלותו היא כעלות של מחשב נייד או נטבוק בהתאם לסבסוד שלו. בכל אופן המכשיר המאוד אטרקטיבי הופך לאט לאט להיות מטרה לשודדים כאשר לא אחת אנחנו שומעים על מקרה של שוד שהיה מעורב בו מכשיר אייפון. העניין הוא שהאייפון הוא לא רק מכשיר סלולרי אלא הוא מעבר לזה והוא מרכז את כל המידע שלנו, תמונות, אנשי קשר, מיילים ועוד דברים פרטיים ואובדן המכשיר יכול להיות די כאוב, יותר ממכשיר סלולרי רגיל שאובד.

לאור הגעת האייפון בשבועות הקרובים קיבלתי רעיון מהמשתמש thenrg1 שלאחרונה נפל קורבן לשוד שכזה (http://www.iphones.co.il/forum/thread108931.html) ולפניכם מוצגות 7 דרכים למציאת אייפון שאבד או ניגנב בדרך היעילה ביותר כפי שהוצגו באתר techpp.

שימוש ב- MobileMe

http://techpp.com/wp-content/uploads/2009/09/find-my-iphone-on-mobile-me.png

במהלך כל השיפורים והתיקונים שאפל מכניסה בשירות המובייל מי שלה אפל הציגה גם אפשרות חדשה יחסית שנקראת "Find My iPhone". האפשרות הזו מאפשרת למשתמשי האייפון למצוא את המכשיר שלהם בשימוש ב- GPS המובנה של המכשיר או באמצעות מיקום של אנטנות סלולריות (במידה והמכשיר נמצא בתוך מבנה) עם דיוק פחות טוב. האפליקציה מראה את המיקום של המכשיר בשימוש באפליקציית המפות של גוגל וניתן לגשת לאפשרות הזו מכל מחשב כאשר כל מה שדרוש למשתמש הוא חשבון מובייל מי.

כמו כן באמצעות השירות הזה ניתן גם לשלוח הודעות למכשיר עצמו גם אם המכשיר נעול ולא נמצא בשימוש פעיל. עוד פיצ'ר שימושי הוא אפשרות לגרום למכשיר לנגן צליל למשך 2 דקות שהוא לא רק יעיל לגרום להפניית תשומת הלב למכשיר על ידי מי שמצא אותו אלא גם הוא טוב למצוא את המכשיר במידה והוא נפל ברכב או בין 2 כריות בספה בזמן שנימנמתם.
דבר נוסף שניתן לעשות הוא למחוק את תכולת המידע שעל המכשיר כך שגם אם המכשיר ניגנב ולא תוכלו למצוא אותו שוב לפחות המידע האישי שלכם לא יהיה בידיו של הגנב הנכלולי. השירות כאמור הוא חלק מחבילת השירותים מובייל מי שנמכרת במחיר של 99$ לשנה (שזה 10 דולר לחודש = פחות מארבעים שקלים לחודש) כאשר מקבלים חודשיים ראשונים בחינם.

בניגוד לשאר האפשרויות שיוצגו לכם כאן הפיצ'רים שמוצגים במובייל מי הם חלק מחבילה די רחבה של שירותים כאשר ביניהם שירות דואר בדחיפה, מיקום איכסון, סינכרון של כל המידע שלכם מהאייפון לשירות הענן של אפל ועוד.
לעוד מידע לגבי השירות כנסו לדף הבית שלו (http://www.apple.com/mobileme/).

iLocalis

http://techpp.com/wp-content/uploads/2009/09/ilocalis_3.png

האפליקציה/שירות הזה הוא שירות מיועד רק לבעלי מכשירים שעברו Jailbreak והוא ניתן להורדה דרך הסידיה. יוצרי השירות מתגאים שהוא הפיתרון הטוב ביותר למציאת מכשיר גנוב ושליטה מרחוק על המכשיר למרות שהפיצ'רים שלו ממש דומים לאלו של מובייל מי השירות מציע עוד כמה אפשרויות מתקדמות יותר.

הפיצ'רים הם כדלקמן:
Never lose you iPhone - אם המכשיר אבד אתם יכולים להתחבר לאתר של iLocalis ולמצוא את המיקום האחרון של המכשיר כאשר האפליקציה נעזרת בשירותי מיקום סלולריים וב- GPS המובנה במכשיר.
Retrieve a stolen iPhone - אם המכשיר ניגנב אתם יכולים להתחבר לאתר ולראות את המיקום של המכשיר. כמו כן ניתן לשלוח הודעה או להתקשר למכשיר או מהמכשיר עצמו כך שבמקרה וגם אם הגנב החליף כרטיס סים תוכלו להתחבר ולשלוח לעצמכם הודעה וכך יהיה לכם את המספר של הגנב.
Allow your family and friends to know where you are - בהגדרות האפליקציה ובשירות תוכלו לאפשר לחברים שלכם ולבני המשפחה לראות את המיקום שלכם ואתם תוכלו לראות את מיקומם במידה והם מאפשרים זאת. כמו כן ניתן להגדיר שהשירות ישלח הודעה לחברים שלכם ברגע שאתם בקירבת מקום כאשר שליחת ההודעה נעשית דרך האפליקציה והיא חינמית לגמרי. כמו כן ניתן להשתמש בהגדרת הללו באופן עסקי כאשר מעסיקים יכולים לראות את המיקום של העובדים שלהם ולשלוח להם הודעות דרך השירות.

האפליקציה לאייפון נמצאת תחת הסורס של ModMyi וחיפוש של המילה iLocalis יביא אתכם לאפליקציה. עוד מידע אתם יכולים למצוא באתר השירות (http://www.ilocalis.com/).

Mobile Spy 3.0

http://techpp.com/wp-content/uploads/2009/09/mobile-spy.jpg

השירות הזה שמגיע מבית Retina-X studios הוא שירות למכשירי סמארטפון באשר הם והוא מתאים לאייפון, בלקברי, Windows Mobile, סימביאן או פלטפורמת האנדרואיד. השירות מאפשר למשתמש לעקוב אחרי מיקום המכשיר בשימוש עם שירותי מיקום סלולריים או GPS במידה ויש למכשיר ומעקב אחרי פירוט של שיחות וטלפונים על ידי חיבור SSL מאובטח מכל מחשב או אפילו מדפדפן של מכשירים ניידים.

השירות מצריך התקנה של תוכנה שהתקנתה נעשית בהורדה ישירה למכשיר עצמו (בלי אפסטור או סידיה) ולאחר הפעלתו השירות פועל ברקע כל הזמן כאשר הוא מקליט ומתעד שיחות, הודעות SMS ומיקום של המכשיר ומעלה את המידע באופן מאובטח לחשבון המשתמש באתר של Mobile Spy. השירות עולה 99.97 דולר למנוי שנתי וכאמור הוא מתאים לכל הפלטפורמות הסלולריות.

עוד מידע באתר החברה (http://www.mobile-spy.com/index.html).

iHound

http://img.skitch.com/20091130-1nh9c1sg51cku4c1qapep38qxk.render.png

האפליקציה הזו ניתנת להורדה מהאפסטור והיא משמשת ככלב הצייד עבור מכשיר האייפון או האייפוד טאץ'. האפליקציה משתמשת בשירותי מיקום של האייפון כדי לקבוע את מיקומו אבל היא גם יודעת להשתמש בזיהוי על פי חיבור ה- WIFI שנותן חיווי טוב יותר למיקום האייפון אבל הפיצ'ר הזה יוצר את העובדה שהיא גם מתאימה לשימוש עם האייפוד טאץ'.

האפליקציה (http://www.ihoundsoftware.com/) כמו אלו שלפניה מאפשרת לשלוח הודעות SOS למכשיר למידה ואתם לא מוצאים אותו, כמו כן אתם יכולים להפעיל צלצול חזק במיוחד כאשר יש למשתמש אפשרות של בחירה ממגוון של צלצולים חזקים שיחרישו את הסביבה גם אם עוצמת השמע הוגדרה להיות נמוכה. מאחר והאפליקציה לא מסוגלת לרוץ ברקע כל הזמן כמו אפליקציות אחרות עקב הגבלות של ה- SDK ניתן לשלוח הודעות push למכשיר וברגע שהגנב/משתמש שמצא את המכשיר פותח את המכשיר מנעילה השירות מתחיל לפעול והוא מאפשר לאתר את המכשיר. פיצ'ר נוסף חכם שיש הוא מסך Spoof כלומר ניתן להגדיר שהאפליקציה תפעל כך שמי שמחזיק את המכשיר יראה מסך שונה שיסתיר את העובדה שהאפליקציה פועלת ושהמכשיר מאותר באותם הרגעים.

כמו כל אפליקציה באפסטור החל מגירסה 3.0 גם iHound מאפשר שימוש בפיצ'ר ה- in app purchase כדי להאריך את השירות ישירות מהאפליקציה עצמה.

iHound מספקת גם שירות חינמי לשימוש עם דיסק און קי או נגני אייפוד כאשר היא מתקינה מעין תוסף למוצר וכאשר הוא מחובר למחשב היא משדרת את ה-ip של המחשב אליו המוצר התחבר. ופועלת בעצם כמעין משואה שמראה לבעל המוצר איפה המוצר שלו נמצא. על פי הנראה החל מחודש פברואר השירות כבר לא יהיה חינמי והוא יהיה בעלות של 1 דולר לחודש.

Navizon

http://img.skitch.com/20091130-rsb1ce74xxrqq4it33nkpjrhs4.render.png

השירות הוא שירות מוכר במיוחד לבעלי האייפון הוותיקים שביניכם שבעבר היה משמש את המכשיר בתור מעין GPS שניתן היה להוריד ולהתקין אותו מהסידיה טרם הגעת כל אפליקציות הניווט לאפסטור. השירות שניתן גם בחינם בגירסת lite או בתשלום בגירסה מלאה יותר מאפשר שילוב של GPS, אנטנות סלולר ו- wifi למציאת המכשיר שלכם. כאשר באמצעות חישובים גיאומטרים הוא מחשב את מיקום המכשיר ביחס לאנטנות סלולריות/WIFI ומשווה את המידע שהוא מקבל למאגר נתונים קיים.

לאחרונה התווסף פיצ'ר חדש בשם "Locate-by-SMS" שמאפשר לשלוח הודעת SMS למכשיר שלכם ובכך לקלוט את מיקומו. האפליקציה זמינה כיום גם דרך האפסטור וגם דרך הסידיה.

לעוד מידע כנסו לאתר החברה (http://www.navizon.com/download.asp).

MyFoundCast

http://techpp.com/wp-content/uploads/2009/09/home5.gif

זה אולי פתרון לאופטימיים שביניכם כאשר השירות הזה שנחשב כפטנט הוא שירות האבידה והמציאה הראשון מסוגו ברשת והוא מאפשר לכם רישום של המכשיר שלכם על פי המספר הסיריאלי שלו במאגר המידע של האתר והשמה של טפט למסך הנעילה של המכשיר שמפנה את המוצא לאתר. שם ניתן לאתר את בעל המכשיר על פי הפרטים שהועלו לאתר ולהחזיר את האבידה לבעליה. מה שכן השאלה היא האם מישהו שימצא אייפון יהיה מספיק ישר להחזיר אותו לבעליו.

Undercover iPhone

http://techpp.com/wp-content/uploads/2009/11/undercover_banner-440x175.jpg

היא עוד תוכנה לאבטחה של האייפון שלכם ואפשרות של מציאתו כאשר לשירות הזה יש גב של חברה וותיקה בתחום בשם Orbicule’s Undercover שידועה זה זמן רב בשירותים שהיא נותנת לשם מניעה ואיתור של מחשבי מק.
עם הרישום לשירות המשתמש מקבל חשבון פרטי משלו באתר החברה ובכל פעם שהאפליקציה מופעלת במכשיר השירות מעלה את פרטי המיקום של המכשיר (GPS, סלולר ו-IP) לחשבון שנוצר לאותו המשתמש. כמו כן במידה והמכשיר ניגנב הפרטים נישלחים ישירות למשטרה דרך השירות עצמו והמשתמש מקבל את מספר התיק שמטפל בנושא למייל שלו עם הפרטים.

כמו כן גם האפליקציה הזו משתמשת בשירותי הדחיפה של המכשיר והיא מאפשרת להפעיל את האפליקציה מרחוק כדי לאתר את מיקומה כאשר עבור הגנב הדבר מוסתר בדמות של משחק שעולה. וגם אם האפליקציה ניסגרת לפני שהיא הספיקה לדלות את כל פרטי המיקום היא מעלה את הפרטים שהיא הספיקה לאתר.

KwQsdl-D38o

לעוד מידע כנסו לאתר החברה (http://www.orbicule.com/undercover/iphone/).

סיכום
ללא ספק אפשר לראות שיש מגוון עצום של שירותים ואפשרויות למציאה של מכשיר שנאבד או ניגנב כאשר חלק מהאפשרויות מגיעות כחלק מחבילה רחבה יותר של שירותים וחלק הם ממש ייעודיים לעניין. בכל אופן לא משנה באיזה שירות החלטתם לבחור ואם בכלל אתם חושבים שאתם צריכים את זה קחו בחשבון שכל האופציות הללו לא יעזרו לכם ולו במיקצת אם תעשו אותם אחרי שהמכשיר נאבד או ניגנב. זה כמו ביטוח חיים/בריאות ואתם לא ממש תעזרו בו עד שחס וחלילה תצטרכו.

Cyphers
30/11/09, 14:07
מושקע ביותר. תודה.

בנוסף, זה גם לא ממש יעזור אם הגנב יבצע restore :(

Love_3GS
30/11/09, 14:17
תודה אחי מקווה שלא יצטכו את זה שלא יגנבו ולא יאבד...

TheKiller=IL=
30/11/09, 14:18
שאלה לגבי ה iLocalis
האם היא רצה לבד ברקע או שצריך להריץ אותה עם background
תודה :)

natish
30/11/09, 14:23
זה גם לא ממש יעזור אם הגנב יבצע restore :(

צודק אבל מדובר בפתרונות מיידיים/מהירים בהנחה שהגנב לא מסתובב עם נייד ועושה רסטור ישר אחרי השוד :)

שאלה לגבי ה ilocalis

לדעתי התוכנה רצה ברקע, זה לפחות מה שהבנתי מהאתר שלהם.
בגלל שהיא רצה ברקע כל הזמן היא לא זמינה באפסטור אלא רק בסידיה מאחר והיא מפירה את חוקי ה- sdk של אפל שאוסרים על תוכנות לרוץ ברקע.

Cyphers
30/11/09, 14:24
שאלה לגבי ה iLocalis

לא ניסיתי אותה אבל כל הנקודה בכך שהיא מופצת דרך ה Cydia היא הריצה ברקע. (מה שלא נתמך ב SDK של אפל).
האפליקציה כולה לא אבל כל מערך האיתור בטוח עובד ברקע.

מה שמביא אותי לנקודה נוספת שכל תוכנה כזאת או אחרת שתרוץ ברקע לאיתור תעלה את צריכת הסוללה. אומנם "עלות" זניחה לעומת מכשיר טלפון יוקרתי גנוב, אך בכל זאת נקודה למחשבה.

Omri David
30/11/09, 14:32
בקשר ל-MobileMe אם באמת הבנאדם עושה ריסטור או מוציא את הסים מהמכשיר אפשר לזהות אותו לפי המספר הסידורי שלו? GPS איך זה הולך?.

aviram
30/11/09, 14:56
לא קראתי את כל המידע ? יש פה אפליקציה שמוצאת את האייפון על גבי הרשת דרך המחשב אבל שהיא גם חינמית ?

Xebu
30/11/09, 15:10
ה iLocalis נראת לי מבטיחה... השאלה היא כמה היא עולה? =\ גם באתר שלהם לא הצלחתי למצוא מחיר =\ רק רשום שמקבלים 10 יום ניסיון או משהו בסגנון =\

ומה המלצת מפרסם האשכול על התוכנה העדיפה מהרשימה? :)

omerkattan
30/11/09, 15:16
עכשיו בדקתי את iLocalis.
תוכנה בסדר גמור, אבל יש 10 ימים נסיון ואחריהם צריך לתרום 5 יורו דרך פייפל למשתמש רגיל שבאפשרויות שלו הן:
•Remote SMS, Call and Call Forwarding
•Share Map
•SMS Commands
•Twitter updates

או לתרום 15 יורו לפרימיום שהאפשרויות שלו הן:
•Remote Backup and restore of
- SMS
- AddresBook
- Calendar
- Call history
•Secure communication between iPhone and iLocalis server
•Remote iPhone lock
•Data exportation
•Push support
•Remote audio recording
•Remote iPhone lock
•Lock iLocalis uninstallation

dornirit
30/11/09, 15:21
מדהים!!! תודה רבה אחי

natish
30/11/09, 15:22
ומה המלצת מפרסם האשכול על התוכנה העדיפה מהרשימה? :)

עומר מצא לך את המחירים של התוכנה.

אני מנוי על מובייל מי אז הפיצ'רים של find my iphone הם חלק ממכלול החבילה שכוללת עוד דברים. מה שכן אם המטרה היא שירות ייעודי למציאת המכשיר אחרי אובדן או גניבה אז יש שירותים טובים יותר ומקיפים יותר מאלו של מובייל מי.

Maor.S
30/11/09, 15:24
מאיזה תגובה שקראתי אנשים בעלי אייפון סימפריי יכולים להשתמש בשירות MobileMe
גם לאחר ריסטור

buyiphoneforme
30/11/09, 15:27
תודה שימושי מאוד!
רק שאלה קטנה, האם אחד מהשירותים שהוצגו פועל על האייפון 2g?
למה רשום שם gps ושירותים סלולריים לא הבנתי כל כך מה זה

Maor.S
30/11/09, 15:28
תודה שימושי מאוד!

לא..

natish
30/11/09, 15:37
תודה שימושי מאוד!

ניתן לאתר את האייפון 2G באמצעות הצלבת מידע מאנטנות סלולריות ואנטנות WIFI אבל המיקום לא יהיה מדויק במיוחד. מה שכן כשהמכשיר נמצא בתוך מבנה גם ה- GPS של האייפון 3G/3Gs לא שימושי במיוחד ואיתור המכשיר נעשה על ידי הצלבת האנטנות הנ"ל.

T_A
30/11/09, 16:43
התקנתי את ilocalis וזה תוכנה מגניבה ביותר
היא רצה ברקה עם DAEMON נסתר

וניתן דרך האתר שלהם לעשות מלא דברים, כמו לראות איפה האייפון נמצא (הוא כל הזמן שולח מיקום שלו לשרת) , לשלוח דרך האתר הוראה למכשיר להעביר שיחות וגם לשלוח SMS ולהתקשר מהמכשיר אליך (ככה אתה יודע מה הטלפון של מי שגנב לך את האייפון)

בקיצור נדלקתי , בגיסרה PREMIUM יש גם PUSH אבל זה מ 15יורו שנה (5 יורו לגירסה בסיסית)

אני שוקל לקחת את הבסיסית.

Moshicko
30/11/09, 16:55
מממ לא הייתי ממהר לקנות אותה.
לצערי התקנתי אותה ועשיתי בדיקה, אומנם דרך האינטרנט יכולתי לזהות את מיקום המכשיר
ואפילו נעלתי אותו... יש מסך שחור כזה יפה שכתוב עליו Locked
אבל....

אני פשוט לא מצליח לפתוח אותו, יש באותו אתר אפשרות ל unlock והוא אכן מאשר שהוא שלח את הפקודה למכשיר
וזה יתבצע ב"חיבור" הבא...
אני הגדרתי לו שיתחבר כל 5 דקות...

עברה שעה...

המכשיר שלי נעול.
WTF

natish
30/11/09, 17:34
ואפילו נעלתי אותו... יש מסך שחור כזה יפה שכתוב עליו locked
אבל....

אני פשוט לא מצליח לפתוח אותו, יש באותו אתר אפשרות ל unlock והוא אכן מאשר שהוא שלח את הפקודה למכשיר

עברה שעה...

המכשיר שלי נעול.
Wtf

יכול להיות שהוא נועל את המכשיר לפרק זמן מסוים כדי למנוע שימוש לא מאושר במכשיר, רצוי לקרוא באתר לפני שמשחקים עם כל מיני פיצ'רים :)
בכל אופן צור קשר עם התמיכה של התוכנה אני בטוח שהם יוכלו לעזור לך עם העניין.

thenrg1
30/11/09, 18:22
יופי של כתבה natish, תודה.
אתה בעיקרון ממליץ על mobileme ? למיטב הבנתי, השירות ממשיך לפעול גם אחרי שעשו ריסטור לאייפון. itunes אמור לזהות את המספר הסידורי של המכשיר ברגע שמחברים אותו למחשב, ולהמשיך לעקוב אחרי המכשיר. אתה יכול לאמת ?

natish
30/11/09, 18:39
יופי של כתבה natish, תודה.
אתה בעיקרון ממליץ על mobileme ? למיטב הבנתי, השירות ממשיך לפעול גם אחרי שעשו ריסטור לאייפון. Itunes אמור לזהות את המספר הסידורי של המכשיר ברגע שמחברים אותו למחשב, ולהמשיך לעקוב אחרי המכשיר. אתה יכול לאמת ?

אני חושב שמדובר בשמועות בלבד.
אחרי רסטור אני תמיד צריך להגדיר את חשבון המובייל מי על המכשיר כדי לסנכרן את כל המידע שיש לי ולהפעיל את שירות האיתור. בדיקה באתר של אפל מאשרת את זה:

t’s human to misplace things, even your iphone. The good news is that if you do lose your iphone, mobileme can help you find it. simply enable the find my iphone feature in mobileme settings on your iphone. Then anytime it goes missing, log in to me.com from any computer and use find my iphone to show its approximate location on a map.

יתכן וחיבור למחשב מאקטב את העניין שוב אבל לא יצא לי לבדוק את זה.
בפעם הבאה שאני אעשה רסטור למכשיר שלי אני אבדוק את העניין לעומק :)

TSB
30/11/09, 19:16
סחטיין על ההשקעה האשכול מאוד עזר לי
תודה אחי

omerkattan
30/11/09, 22:18
ואפילו נעלתי אותו... יש מסך שחור כזה יפה שכתוב עליו locked
אבל....

עברה שעה...

המכשיר שלי נעול.
Wtf

תשלח אליו sms עם המילים
command connect
באותיות גדולות בדיוק כמו שרשמתי, זה אמור להכריח אותו להתחבר לשרת
ולבצע את כל הפקודות שנמצאות שם

lambomeir
30/11/09, 23:02
זהירות! ניסיתי את התוכנה iLocalis הורדתי אותה מהסידייה כמו שרשום באתר של החברה ולאחר ההורדה התוכנה הותקנה וזה רשם שהמכשיר יעשה ריסטרט, מאותו רגע המכשיר נתקע על מצב תפוח ולא הצלחתי לעשות שום דבר עד שלא עשיתי ריסטור לאייפון
אם עוד מישהו ניסה להתקין וזה קרה לו שיגיב כאן בבקשה

Cyphers
01/12/09, 05:56
זהירות! ניסיתי את התוכנה ilocalis הורדתי אותה מהסידייה כמו שרשום באתר של החברה ולאחר ההורדה התוכנה הותקנה וזה רשם שהמכשיר יעשה ריסטרט, מאותו רגע המכשיר נתקע על מצב תפוח ולא הצלחתי לעשות שום דבר עד שלא עשיתי ריסטור לאייפון
אם עוד מישהו ניסה להתקין וזה קרה לו שיגיב כאן בבקשה

כדאי שתפנה לתמיכה שלהם.

esabo1
01/12/09, 11:06
ilocalis עובדת מצויין....

שולח סמס מהמכשיר בלי להראות והמיקום מדוייק מאוד אם אתם בחוץ.

yaron86
01/12/09, 14:39
ניסיתי את iLocalis, הורדתי מסידיה הכל טוב ויפה
אבל למה שאני סתם דרך האייפון עושה my location אפשר לראות מפה אבל שיש טיפ טיפה זום פתאום לא רואים כלום אלא רק חלק לבן... מישהוא מכיר את התופעה?

yairxx
01/12/09, 15:17
אוקי, השתמשתי יום שלם בתוכנה iLocalis.
היא מצויינת אך כמובן שהבעיה שציפית שתהיי הייתה. בטריה! כאשר קבעתי שכל חצי שעה הוא יעדכן את המיקום[שזה דיי הרבה ביחד לברירת מחדל]
הוא גומר בטריה דיי מהר גם במצב שהאייפון לא פעיל
הייתי שמח להמשיך להשתמש אבל הבטריה שלי נגמרת אט אט

yairxx
01/12/09, 15:18
ניסיתי את ilocalis, הורדתי מסידיה הכל טוב ויפה
אבל למה שאני סתם דרך האייפון עושה my location אפשר לראות מפה אבל שיש טיפ טיפה זום פתאום לא רואים כלום אלא רק חלק לבן... מישהוא מכיר את התופעה?

כן, תלחץ שם מתחת למפה רשום לראות דרך המפות של גוגל.. ואז הוא יראה לך מיקום מדיוק

shamoo
04/12/09, 13:24
תודה רבה על הכתבה עזרת לי מאוד!

yaron86
04/12/09, 17:33
כן, תלחץ שם מתחת למפה רשום לראות דרך המפות של גוגל.. ואז הוא יראה לך מיקום מדיוק

לא רואה אפשרות, הנה צילום מסך מתוך האייפון

dannybatat
06/12/09, 15:27
ניסיתי ת iLocalis
תזהרו לא להיות מפגרים כמוני
נעלתי תמכשיר בטעות!!
להיזהר

lambomeir
06/12/09, 21:15
ניסיתי ת ilocalis
תזהרו לא להיות מפגרים כמוני
נעלתי תמכשיר בטעות!!
להיזהר

גם לי זה קרה. עשית משהו מיוחד שזה קרה לך או שהורדת מהסידייה כמו שצריך?
כי אני עשיתי הכל לפי מה שצריך וזה עדיין נעל לי את המכשיר ונתקע על מצב תפוח עד שלא עשיתי ריסטור

dannybatat
07/12/09, 18:51
לא עשיתי משהו מיוחד האמת
ופתאום הוצאתי אותו מהכיס ואני רואה נעול ברור שראיתי חושך באותה שניה
אבל אכן ריסטור הציל תמצב

eitan010
26/12/10, 17:27
שלום,
במצב שאני כותב פוסט זה אני כבר במצב של לחתוך ורידים!! אם יש למישהו הצעה במנושא ישמח לישמוע.
יום רביעי איבדתי את הiphone4 שלי שלצערי יש לי לשלם עליו עוד 34 חודשים משמע רק חודשיים היה בבעלותי רק חודשיים!!
חברת הסלולר לא כל כך באה ליקראתי..
שאלה שלי אם למישהו יש איזה רעיון איך לאתר את הiphone למרות שלא היה מותקנת עליו שום תוכנה אשר המלצתם עליהם בפוסט זה.
בתודה מראש.
E

lironmerci
06/06/11, 21:06
אם האייפון נגנב עוד לפני שהורדתי את האפליקציות הנ"ל, יש עדיין מה לעשות? ?
יש אפשרות להשתמש באפליקציות דרך פלאפון אחר???

ymeiner
07/06/11, 05:48
לירון, ברוכים הבאים לפורום. לא מקובל להקפיץ הודעות ישנות אבל אני מבין את חומרת המצב ולפני שאיתי מתעורר ונועל את השרשור, קבל תשובה.

בעיקרון, את שירות מובייל מי צריך להתקין על המכשיר כחשבון מייל. את חיפוש המכשיר עושים ממכשיר אחר או מהאתר me.com. כנס לאתר, הכנס את חשבון האייטונז שלך ותבדוק מה קורה. סיכוי קטן מאד שתקבל את המיקום של המכשיר אבל שווה לנסות.

אם אתה רוצה להמשיך ולדון בעניין, פתח נושא חדש בפורום אייפד ונשמח לעזור.

ירון

רועי יצחקי
07/06/11, 11:34
נחמד מאוד :)
אני משתמש במוביל מי אבל אולי אני ינסה כמה מהתוכנות שהבאתה פה...

מושקע ביותר. תודה.

בנוסף, זה גם לא ממש יעזור אם הגנב יבצע restore :(
כן אבל לפחות 95% מהגנבים אני לא חושב שמסתובבים עם מחשב נייד במטרה לגנוב אייפון ולעשות לו ריסטור חצי דקה אחרי...
אני לא חושב שגנבים כל כך מבינים בדברים האלה