מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : חודש בלבד מהשקתה: חלונות 7 עוקפת את Mac OS X

natish
28/11/09, 03:03
‏ חודש בלבד מהשקתה: חלונות 7 עוקפת את Mac OS X

מערכת ההפעלה הטרייה רשמה נתח שוק גבוה מזה של כל גרסאות מערכות ההפעלה של אפל. לא מדובר עדיין בעקיפה עקבית, אך בכיר בחברת המדידה Net Applications סבור שחלונות 7 עומדת להביס את יריבתה לצמיתות.

‏http://static.arstechnica.com/assets/2009/01/dock_vs_taskbar_fish-thumb-640xauto-256.jpg

חלונות 7 עקפה את נתח השוק הכולל של כל גרסאות מערכת ההפעלה למקינטוש מתוצרת אפל, Mac OS X. זאת בזכות נתח שוק של 5%, אותו רשמה בסוף השבוע שעבר, כך מסרה חברת מדרוג האינטרנט Net Applications. בימים שבת וראשון שחלפו, 5% ו-5.14% מבין כל המחשבים שהתחברו לאינטרנט התבססו על מערכת ההפעלה החדשה, ונתח השוק הממוצע שלה לאותם יומיים עמד על 5.07% - נתון גבוה יותר מה-5% שרשמה מערכת ההפעלה של אפל בין ה-15 ל-21 בנובמבר.

"אפשר לומר שנתח השוק היומי של חלונות 7 אכן עלה על הנתח השבועי של מק", אמר וינס ויזקארו, סגן נשיא ביצועי בחברת המדרוג. הוא הוסיף כי החברה עדיין לא השלימה את מדידת הממוצעים היומיים עבור Mac OS X, נתון הכרחי להשוואת המספרים השבועיים שהציגה חלונות 7. בממוצע שבועי, אמנם, נותרה עדיין חלונות 7 מאחורי המק, עם נתון של 4.15% לעומת אותם 5% שרשמה המערכת של אפל. אך ויזקארו הצביע על כך שחלונות 7 עומדת להביס את יריבתה לצמיתות. "ללא ספק, נראה כי חלונות 7 תעלה על נתח השוק של מק בקרוב".

לדברי החברה, חלונות 7 הראתה צמיחה הדרגתית מאז יציאתה לשווקים ב-22 באוקטובר. בשבוע הראשון להשקה, עמד נתח השוק שלה על 2.7% ביחס לכל מערכות ההפעלה ברחבי העולם. בשבוע השני טיפסה ל-3.3%, אחר-כך ל-3.7% ול-4% בשבוע הרביעי. נתח השוק הכולל של כל גרסאות חלונות רשם גם הוא עלייה קלה בעת השבוע המדובר, עם 92.64% מהמשתמשים, בהשוואה ל-92.52% במהלך אוקטובר. הפעם האחרונה שמערכת ההפעלה הראתה עלייה כלשהי ארעה בחודש יוני האחרון, עם טיפוס של 0.21%. הצמיחה הגבוהה ביותר של חלונות במהלך השנתיים האחרונות היא ממארס 2008, אז רשמה גידול של 0.28%.

מנכ"ל מיקרוסופט, סטיב באלמר, אמר בשבוע שעבר לבעלי המניות בחברה כי חלונות 7 מכרה מספר עותקים כפול ביחס לכל מערכת הפעלה קודמת של מיקרוסופט באותו פרק זמן. למרות זאת, באלמר ונציגי מיקרוסופט מסרבים למסור בינתיים את נתוני המכירות הרשמיים של מערכת ההפעלה.

מקור: TheMarker IT (http://it.themarker.com/tmit/article/8954)

natish
28/11/09, 03:06
תודה למשתמש thenrg1 שהפנה את תשומת ליבי לכתבה.

sagiv_599
28/11/09, 03:15
יופי יופי...
שנמשיך להיות מיוחדים
ושלא יתאמצו להמציא לנו וירוסים
עלו והצליחו חראדוס 7
מק ביוטי 4 לייף

doron500
28/11/09, 08:49
יופי יופי...
שנמשיך להיות מיוחדים
עלו והצליחו חראדוס 7
מק ביוטי 4 לייף

חחחחחחח... האמתי אני דווקא בעד שיהיה פחות משתמשים למק....

sallybarco1
28/11/09, 11:23
יופי יופי...
שנמשיך להיות מיוחדים
עלו והצליחו חראדוס 7
מק ביוטי 4 לייף

איזה מושפע אתה...

אתה מהאלה שהיו שוכבים עם המחשב שלהם אם הם היו יכולים

kostor
28/11/09, 11:44
טאצ'דאון למיקרוסופט

yarden_l
28/11/09, 12:29
חחח איזה חיבור :)

c444
28/11/09, 12:32
כצפוי...
ווינדוס זאת מערכת הפעלה נפוצה, מוכרת, לא קשה, לא כובלת, קשובה לצרכן...
אז פה ושם צריך להתקין לה דרייברים שבמק לא היית צריך להתעסק איתם בכלל... ואז מה שיש לה ווירוסים... אז יש מלא אנטי-וירוסים... וזה רק בגלל שהיא נפוצה מאוד...
גם למק יהיו לאט לאט מזיקים, כמו שלאייפון כבר מתפתחים סוג של ווירוסים... ויוצאים אנטי-וירוסים לאייפון...
אני עוד לא רואה סיבה לעבור למק... גם יקר, גם אין גירסה בעברית, שלא נדבר על תוכנת אופיס שעובדת טוב עם עברית... (שמעתי שיש אופיס של מייקרוסופט למק.. אבל לא יודע אם זה יצא לפועל בסוף ועד כמה זה טוב באמת בעבודה עם עברית).
בקיצור, כמו שעוד אין תחליף סלולארי לאייפון... ככה גם אין תחליף כרגע למערכת ההפעלה ווינדוס...
למק יש (אולי) וויזואליות מיוחדת... (לדעתי ווינדוס יותר יפה, כל התפריטים וכו'...) אבל גם לווינדוס יש מלא פיצ'רים וערכות נושא שמדמות את המראה הזה של מק על הווינדוס.

בשורה התחתונה: אין סיבה אמיתית לעבור למק כרגע. אלה לקנות ווינדוס 7 (או להוריד פרוץ) שאפשר להתקין על כל מחשב בחופשיות ובקלות ולעבוד עם העכבר של אפל ולסנכרן בו את האייפון.

gayala
28/11/09, 12:49
כצפוי...
אז פה ושם צריך להתקין לה דרייברים שבמק לא היית צריך להתעסק איתם בכלל... ואז מה שיש לה ווירוסים... אז יש מלא אנטי-וירוסים... וזה רק בגלל שהיא נפוצה מאוד...
גם למק יהיו לאט לאט מזיקים, כמו שלאייפון כבר מתפתחים סוג של ווירוסים... ויוצאים אנטי-וירוסים לאייפון...
אני עוד לא רואה סיבה לעבור למק... גם יקר, גם אין גירסה בעברית, שלא נדבר על תוכנת אופיס שעובדת טוב עם עברית... (שמעתי שיש אופיס של מייקרוסופט למק.. אבל לא יודע אם זה יצא לפועל בסוף ועד כמה זה טוב באמת בעבודה עם עברית).
בקיצור, כמו שעוד אין תחליף סלולארי לאייפון... ככה גם אין תחליף כרגע למערכת ההפעלה ווינדוס...
למק יש (אולי) וויזואליות מיוחדת... (לדעתי ווינדוס יותר יפה, כל התפריטים וכו'...) אבל גם לווינדוס יש מלא פיצ'רים וערכות נושא שמדמות את המראה הזה של מק על הווינדוס.

בשורה התחתונה: אין סיבה אמיתית לעבור למק כרגע. אלה לקנות ווינדוס 7 (או להוריד פרוץ) שאפשר להתקין על כל מחשב בחופשיות ובקלות ולעבוד עם העכבר של אפל ולסנכרן בו את האייפון.

אתה צודק ב 100%! ווינדוס היא המערכת הפעלה הכי פשוטה ונוחה!

alons126
28/11/09, 14:01
כצפוי...

1+

dorzear2
28/11/09, 15:13
תגידו לי איך תמיד בא מישהו ומעלה את ההדבר הזה.מצית את כולם.
התשובה לדבר הזה זה פשוט.
מק 5 % מהעולם ווינדוס 9x % מישהו מבין את העיניין?
סביר להניח שהם יעקפו את אפל ובגדול...אני לא חושב שהם צריכים להישתחצן או בכלל לשים לב לזה.זה הגיוני ונכון.
אבל מה שהכי נכון זה Mac 4 Life ואנשי ווינדוס היקרים....עד שלא תישתמשו במק לפחות חודש(מק ולא אקינטוש) לא תבינו את המצב.

מתן15
28/11/09, 15:58
באמת צריך להגיד כל הכבוד למיקוסופט.
למרות שאני מת על mac אין ספק ש- windows 7 היא מערכת ההפעלה הכי טובה כרגע. והכי טובה של מיקרוסופט עד עכשיו.

bixente
28/11/09, 16:09
יופי אפל , תמשיכו עם השחצנות שלכם
http://www.iphones.co.il/files/w2009/wwdc2009-161.jpg

שלא תטעו, אני רחוק מלאהוב את מיקרוסופט, אבל הם עושים דברים טובים לאורך זמן, אפל פשוט מגעילה בדרכים שלה לטעמי.

alons126
28/11/09, 16:12
תגידו לי איך תמיד בא מישהו ומעלה את ההדבר הזה.מצית את כולם.
התשובה לדבר הזה זה פשוט.
מק 5 % מהעולם ווינדוס 9x % מישהו מבין את העיניין?
סביר להניח שהם יעקפו את אפל ובגדול...אני לא חושב שהם צריכים להישתחצן או בכלל לשים לב לזה.זה הגיוני ונכון.
אבל מה שהכי נכון זה mac 4 life ואנשי ווינדוס היקרים....עד שלא תישתמשו במק לפחות חודש(מק ולא אקינטוש) לא תבינו את המצב.

אני בניגוד אלייך חושב שטוב שהם משתחצנים
אחרי הכול אפל עושה את זה שנים
אבל כל אחד והדעה שלו נכון? :)

dorzear2
28/11/09, 17:11
צודק ב 100 אחוז :) אפל טובים בזה ...אבל אני לא חושב שזה כבוד כזה גדול לעבור את המקינטוש במחירות מערכת הפעלה....תחשוב שמיקרוסופט היתה עוקפת במחירות הנגנים...פה אפשר להיתלהב

eden
28/11/09, 17:45
אני מישום מה תמיד אומרת "ויסטה 7".. וזה באמת טבעי ואפילו לא שמתי לב כמה פעמים.

מעניין למה.

בסה"כ 7 יכולה לעלות שקל ואני לא אשתמש בה.. זה פשוט ויסטה, אני לא מבינה איך אנשים חושבים אחרת.

ולמי אכפת?.. רוב משתמשי המאק יעדיפו שווינדוס ישאר על9x אחוזים.. זה יתרון גדול. [כמו שזה יתרון לחלקינו זה גם חיסרון, אבל...:))

Cyphers
28/11/09, 17:51

מעניין למה.

בסה"כ 7 יכולה לעלות שקל ואני לא אשתמש בה.. זה פשוט ויסטה, אני לא מבינה איך אנשים חושבים אחרת.

ולמי אכפת?.. רוב משתמשי המאק יעדיפו שווינדוס ישאר על9x אחוזים.. זה יתרון גדול. [כמו שזה יתרון לחלקינו זה גם חיסרון, אבל...:))

אין לי מושג על סמך מה ביססת את הדעה שלך על Windows 7 אבל היא רחוקה מהאמת- היא ממש לא ויסטה וזה ממש חוסר הבנה וידע להגיד דבר כזה.

אין בעיה שתמשיכי להיות משתמשת מק אבל לצאת בהצהרות חסרות בסיס זה לא לעניין.

JustD
28/11/09, 17:59

מעניין למה.

אני יכול להבטיח לך בתור אחד שהיה לו ויסטה ואחרי זה שם xp ועכשיו עם 7 שההבדלים בין 7 לויסטה עצומים

bixente
28/11/09, 18:11

מעניין למה.

וואו הטעות שלך היא ענקית.
ההבדלים הם כל כך גדולים שזה מדהים.
בין אם זה במשאבי מערכת, בדרייברים מעודכנים, ב uac ועוד אינספור דברים אחרים.

alfital2
28/11/09, 18:16
איזה מושפע אתה...

אתה מהאלה שהיו שוכבים עם המחשב שלהם אם הם היו יכולים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ח הרסתת אותייייי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Shout4Heaven
28/11/09, 18:51
חחח מי הטמבל שיעדיף שלמערכת ההפעלה השונה יהיה יותר נמכר, כך יהיו לך הרבה פחות אפליקציות.
וכן זה חיסרון ששכחת לציין, מק פשוט נטולת אפליקציות, וגם האלה שהופצו לא נטרחו להיפרץ, מק פחות מצליח.

בכל אופן לנושא הכתבה.
אני לא הופתעתי (ומצטער לפגוע בכל הפורום, ברצינות, לא נעים), מק מעולם לא תפסו איזה נתח שוק אדיר.
ומעבר לכך היה ברור שווינדוס תעקוף אותה תוך פרק זמן כה קצר.

Avocado
28/11/09, 20:05
זה כמו שתצא עכשיו כתבה שתגיד שמכירות האייפוד טאצ' החדש עברו את המכירות של הZune.... איזו הפתעה :)

kostor
28/11/09, 20:42
חחח מי הטמבל שיעדיף שלמערכת ההפעלה השונה יהיה יותר נמכר, כך יהיו לך הרבה פחות אפליקציות.
וכן זה חיסרון ששכחת לציין, מק פשוט נטולת אפליקציות, וגם האלה שהופצו לא נטרחו להיפרץ, מק פחות מצליח.

בכל אופן לנושא הכתבה.
אני לא הופתעתי (ומצטער לפגוע בכל הפורום, ברצינות, לא נעים), מק מעולם לא תפסו איזה נתח שוק אדיר.
ומעבר לכך היה ברור שווינדוס תעקוף אותה תוך פרק זמן כה קצר.

צודק, באמת אין הרבה יישומים למק. אלו של אפל ועוד כמה. יכול ליהיות בגלל שמיקרוסופט קונה הרבה חברות שיעשו בשבילה את היישומים הללו

c444
29/11/09, 00:50
אם מק הייתה באמת בעלת ייתרונות משמעותיים ורבים על פני ווינדוס אחוזי נתח השוק שלה היו גדלים ביחס לווינדוס...
תמיד יש סיכוי שההפרש יצטמצם.. זה רק תלוי באפל.. כרגע לווינדוס יש הרבה יותר ייתרונות על פני המק.. זה פשוט..
וזאת עובדה גם שבפורום כזה שנושא בגאווה את דגל ?התפוח? רוב האנשים הם בעלי נטייה לווינדוס.

מערכת ההפעלה מק רק נראת יפה בזכות העיצובים המיוחדים של המסכים, המקלדות והעכברים.. בלי כל זה היא זוועה ברמות מכל הבחינות.

Shout4Heaven
29/11/09, 08:35
מק מסובך ולא נוח.
ובמקום לעשות אותו ידידותי אפל תמיד מנסים לשנות את הגלגל ולעשות משהו שאנו לא רגילים אליו.

eden
29/11/09, 21:51
לכל אלה שהגיבו..

זה לא קשור לזה שאני משתמשת במק, עד לפני שנה השתמשתי בווינדוס. בxp אני עדיין משתמשת לצערי, אבל ויסטה ו7 פשוט נוראיות. ואני אומרת את זה משימוש ממושך, מערכות בלתי נסבלות. זה טעם אישי אבל למה אתם סתם אומרים שאני לא יודעת? מניין לכם?

צודק, באמת אין הרבה יישומים למק. אלו של אפל ועוד כמה. יכול ליהיות בגלל שמיקרוסופט קונה הרבה חברות שיעשו בשבילה את היישומים הללו

תן לי לנחש קוסטור ידידי שאתה משתמש במאק שנים ויודע שאין לו אפליקציות?

מק מסובך ולא נוח.
ובמקום לעשות אותו ידידותי אפל תמיד מנסים לשנות את הגלגל ולעשות משהו שאנו לא רגילים אליו.

ממ תן לי לנחש.. ככה נולד אייפון לפני 3 שנים.

תזכרו עובדה פשוטה.. רב (לא כולם, לכל הקרציות) המקיסטים היו חלונאים בשלב כלשהו והחליטו לעבור. ככה שמי שצריך לצאת מהבועה זה אתם :)

Cyphers
29/11/09, 22:08
לכל אלה שהגיבו..
עד לפני שנה השתמשתי בווינדוס. בxp אני עדיין משתמשת לצערי, אבל ויסטה ו7 פשוט נוראיות. ואני אומרת את זה משימוש ממושך, מערכות בלתי נסבלות. זה טעם אישי אבל למה אתם סתם אומרים שאני לא יודעת? מניין לכם?

תני לי לנחש, השתמשת ב Windows7 לפני שנה בזמן שהיא הייתה בעצם עדיין "closed beta". ספק שהשתמשת בה ואם כן השתמשת בה במהלך השנה האחרונה הרי זה לא היה שימוש רציף ואין לך באמת מושג כי לא באמת עשית השוואה טכנית בין Windows7 ל- Vista.

את יכולה לסייג את דברייך בכך שזאת דעתך בלבד אבל אין לה כל בסיס.

Omri David
29/11/09, 22:30
בתור טכנאי מחשבים והודעה קטנה לעדן 100990 שחלונות 7 הוא שיפור משמעותי למערכת הכושלת של ויסטה.
אחרי שויסטה יצא לשוק ומיקרוספט ראה את הכישלון של אותה מערכת ועדיין נשערו עם XP הפעם ישבו טוב טוב במעבדות של מיקרוסופט וגרמו למערכת ההפעלה 7 לעבוד בצורה מרשימה יותר מויסטה וטיפה מ-XP אין כרגע מה שיחליף את XP צריך שכל הבאגים של 7 יתוקנו ויסתמו בו כמה חורים.
אבל ככה גם היה XP בתחילת הדרך לפני שיצא SP1

בקשר לכתבה Apple מגבילה את המערכת שלהם רק למחשבים שלהם שחלונות לא עושה את זה גם חומרתית ואתם רואים שאפשר גם להתקין מערכת הפעלה של מיקרוסופט על מחשב מק.
אם היה לי אפשרות להתקין את את נמר השלג או כל מערכת הפעלה של אפל על מחשב ה-PC שלי הייתי שוקל לקנות ולהתקין ולראות איך זה.
בגלל ההגבלה הזאת חברות גדולות מעדיפות לבנות מחשב זול עם מערכת הפעלה יקרה אבל גירסאת OEM היא זולה יותר לחברות ובגלל זה חלונות 7 יותר נמכר ממערכת הפעלה של אפל.

עריכה,
נ.ב אני לא יודע על מה הדיון פה איזה מערכת הפעלה הכי טובה אין פה מה להבדיל בין זה לזה.
אחוזי האנשים שקונים מחשב היום מעדיפים PC מאשר מק שמגבילה את הבנאדם בהרבה דברים שהיתרון ה-PC הולך יותר בשוק.
אם המערכת ההפעלה של אפל היה נכנס לתמונת מחשבי ה-PC אולי היה תחרותיות בין שני המערכות אבל אין ללכת מצד לצד שכמובן שחלונות 7 עובד על כל מחשב שיש אפילו על מק.

nirl
30/11/09, 05:16
אין תחרות
ל95% מהאוכלוסיה יש וינדוז ,ול95% מהאנשים גם יש חברות\נשים מכוערות (מה לעשות - עובדתית יש יותר מכוערות\מכוערים מכאלה שהן\הם לא) והם נוסעים ב-מאזדה 3 וקונים מה ש-ג. יפית אומרת להם לקנות, סו וואט?
אני עדיין מעדיף להיות ב-5%

לא תמיד להיות איפה שכולם זה יותר טוב..

תהנו עם 7!

eden
30/11/09, 07:11
תני לי לנחש, השתמשת ב windows7 לפני שנה בזמן שהיא הייתה בעצם עדיין "closed beta". ספק שהשתמשת בה ואם כן השתמשת בה במהלך השנה האחרונה הרי זה לא היה שימוש רציף ואין לך באמת מושג כי לא באמת עשית השוואה טכנית בין windows7 ל- vista.

את יכולה לסייג את דברייך בכך שזאת דעתך בלבד אבל אין לה כל בסיס.

לא ישבתי לעשות השואוות בין 7 לויסטה. בתור משתמשת פשוטה, עבדתי על 7 לפני שנה ותתפלא, דווקא אהבתי אותה (אני חושבת כי לא השתמשתי בה הרבה).
עכשיו כשהמק שלי בתיקון.. יותר מידי זמן שיוצא לי לעבוד באופן קבוע על xp, ויסטה ו7 (וגם וינדוס סרבר 98 משום מה).. ובתור מישהי שלא מחפשת לראות שהתוכנות נפתחות בשניה ולא בשניה וחצי, אלא רק בשביל שימוש פשוט, שתי המערכות האלה עלו לי על העצבים, מעצבן להגדיר רשת, מחעצבן בכלל למצוא את החיבורים, לסגור ישום וכדומה, בהשוואה לxp נגיד. באמת שסירבלו אותה סתם...

אבל למה אתה כועס? תישאר עם חלונות שלך, ואני אקווה שהמק שלי יחזור במהרה:).. עד אז נסבול את ויסטה:)

אגב אם יש הבדלים כאלה מהותיים בין ויסטה ל7 אולי תגיד לי כדי שאני אתעצבן פחות מהשימוש בהן :-):-)

Cyphers
30/11/09, 07:25
לא ישבתי לעשות השואוות בין 7 לויסטה. בתור משתמשת פשוטה, עבדתי על 7 לפני שנה ותתפלא, דווקא אהבתי אותה (אני חושבת כי לא השתמשתי בה הרבה).
עכשיו כשהמק שלי בתיקון.. יותר מידי זמן שיוצא לי לעבוד באופן קבוע על xp, ויסטה ו7 (וגם וינדוס סרבר 98 משום מה).. ובתור מישהי שלא מחפשת לראות שהתוכנות נפתחות בשניה ולא בשניה וחצי, אלא רק בשביל שימוש פשוט, שתי המערכות האלה עלו לי על העצבים, מעצבן להגדיר רשת, מחעצבן בכלל למצוא את החיבורים, לסגור ישום וכדומה, בהשוואה לxp נגיד. באמת שסירבלו אותה סתם...

אבל למה אתה כועס? תישאר עם חלונות שלך, ואני אקווה שהמק שלי יחזור במהרה:).. עד אז נסבול את ויסטה:)

אגב אם יש הבדלים כאלה מהותיים בין ויסטה ל7 אולי תגיד לי כדי שאני אתעצבן פחות מהשימוש בהן :-):-)

עדן, אני בעיקר "כועס" על ההצהרות שלך שהם חסרות כל בסיס וחלילה לא מפני שאני לא מעריך את OSX של אפל - אם לא שמת לב אפילו לא התייחסתי לאפל בכל הסיפור הזה ויש לכך סיבה.

מוזר שאת ממשיכה לסבול עם Vista כאשר Windows7 היא מרחק אלפי שנות אור מאותה מערכת הפעלה - לפי הנקודות לרעת Windows שנתת אני מעריך שאת בכלל לא מתייחסת לביצועים אלא לפעולות אלמנטריות שהתרגלת מהמק לעשות בכמה קליקים - שוב, אני לא אומר שמק לא יותר נוח אבל עצם ההשוואה בין ביצועי Vista ל- Windows7 היא פשוט ללא כל בסיס.

eden
30/11/09, 07:47
עדן, אני בעיקר "כועס" על ההצהרות שלך שהם חסרות כל בסיס וחלילה לא מפני שאני לא מעריך את osx של אפל - אם לא שמת לב אפילו לא התייחסתי לאפל בכל הסיפור הזה ויש לכך סיבה.

מוזר שאת ממשיכה לסבול עם vista כאשר windows7 היא מרחק אלפי שנות אור מאותה מערכת הפעלה - לפי הנקודות לרעת windows שנתת אני מעריך שאת בכלל לא מתייחסת לביצועים אלא לפעולות אלמנטריות שהתרגלת מהמק לעשות בכמה קליקים - שוב, אני לא אומר שמק לא יותר נוח אבל עצם ההשוואה בין ביצועי vista ל- windows7 היא פשוט ללא כל בסיס.

העניין עם הרשת היה הדבר הראשון שעלה לי לראש, תאמין לי שיש עוד הרבה, זו סתם היתה דוגמא.
"ביצועים" מבחינתי היו דברים כמו פתיחת אייטונס או חיפוש תפריטים שאני לא מבינה למה אותו ממש סירבלו- בשולחן העבודה. אאלט הוא נשאר כמו ויסטה.

בכל אופן.. יש לי את הבסיס שלי כי אני חודשיים עם ווינדוס. אם אתה רואה אותה כמערכת יותר טובה מויסטה- תהנה :) בסה"כ זה עניין של טעם ואני לא הצלחתי להתרגל אליה אפילו עם בסיס של 18 שנים עם ווינדוס למינהם..

*נכתב בוויסטה* לאאאא

Cyphers
30/11/09, 07:51
העניין עם הרשת היה הדבר הראשון שעלה לי לראש, תאמין לי שיש עוד הרבה, זו סתם היתה דוגמא.
"ביצועים" מבחינתי היו דברים כמו פתיחת אייטונס או חיפוש תפריטים שאני לא מבינה למה אותו ממש סירבלו- בשולחן העבודה. אאלט הוא נשאר כמו ויסטה.

בכל אופן.. יש לי את הבסיס שלי כי אני חודשיים עם ווינדוס. אם אתה רואה אותה כמערכת יותר טובה מויסטה- תהנה :) בסה"כ זה עניין של טעם ואני לא הצלחתי להתרגל אליה אפילו עם בסיס של 18 שנים עם ווינדוס למינהם..

*נכתב בוויסטה* לאאאא

חודשיים ב Vista הם לא חודשיים ב- Windows7 ואין ספק ש iTunes רץ טוב יותר במק.

*נכתב ב Windows7 :)*

natish
30/11/09, 11:11
אין תחרות
ל95% מהאוכלוסיה יש וינדוז ,ול95% מהאנשים גם יש חברות\נשים מכוערות (מה לעשות - עובדתית יש יותר מכוערות\מכוערים מכאלה שהן\הם לא) והם נוסעים ב-מאזדה 3 וקונים מה ש-ג. יפית אומרת להם לקנות, סו וואט?

תהנו עם 7!

+1 :cool:

Shout4Heaven
02/12/09, 22:54
אין תחרות

תהנו עם 7!
אני מבקש ממך ללכת לישון על האף, למה דוגמא יותר גרועה לא הייתי מוצא.
הנתון שלך מפגר לגמרי, מה גם שיופי זה עניין של טעם.

בוא והרשה לי להפתיע שרב מכריע בוחר באישה/בעל בגלל האישיות, לא יעזור מה יגידו, כמובן שאף
אחד לא יתנגד לאישה יפה, אבל זה לא הקריטריון הראשי לבחירה שלך עם מי תהיה כל חייך.

ויודע מה, בעצם יש משהו בדבריך.
המק נורא יפה, אבל לא אהבתי את התוכן.

ולגבי המאזדה ומה שג. יפית אומרת, אני מבקש שתבדוק את מאגר הנתונים המטומטם שלך, כי אני
לא בטוח שאחוז האנשים האלה עוקף 1% אחד בודד, וגם בלי קשר זה שטויות, מה הבעיה עם
הדברים שאמרת.

(סתם התייחסתי לדברים שלך ברצינות שתבין).

לכל אלה שהגיבו..

זה לא קשור לזה שאני משתמשת במק, עד לפני שנה השתמשתי בווינדוס. בxp אני עדיין משתמשת לצערי, אבל ויסטה ו7 פשוט נוראיות. ואני אומרת את זה משימוש ממושך, מערכות בלתי נסבלות. זה טעם אישי אבל למה אתם סתם אומרים שאני לא יודעת? מניין לכם?

תזכרו עובדה פשוטה.. רב (לא כולם, לכל הקרציות) המקיסטים היו חלונאים בשלב כלשהו והחליטו לעבור. ככה שמי שצריך לצאת מהבועה זה אתם :)
האייפון נולד רק על בסיס המק, אין מה להשוות.
כמו הווינדוס מוביל שלעומת הווינדוס למחשב נכשל.
אין קשר בין השניים, חלאס סתם לערבב.

אההה ו-Cyphers, בוא נשמע את דעתך מה טוב יותר.
ווינדוס או מק?

eden
02/12/09, 23:16

בוא והרשה לי להפתיע שרב מכריע בוחר באישה/בעל בגלל האישיות, לא יעזור מה יגידו, כמובן שאף
אחד לא יתנגד לאישה יפה, אבל זה לא הקריטריון הראשי לבחירה שלך עם מי תהיה כל חייך.

ולגבי המאזדה ומה שג. יפית אומרת, אני מבקש שתבדוק את מאגר הנתונים המטומטם שלך, כי אני
הדברים שאמרת.

?

מה הקשר לערבב? אני מדברת באופן כללי. אתה אומר שזה משהו שונה ואנשים מנעדיפים להישאר עם הישן והמוכר. איפון גם לא היה משהו מוכר.. הוא היה שונה מכל דבר אחד ופעל שונה. ואנשים אכן ניסו אותו.. לא הבנתי מה הבעיה שלך עם זה..

bixente
03/12/09, 00:06

לא ולא
זה לא משנה מה הוא, את או אני חושבים. המושג טוב הוא לא נגזרת של דעתי או דעתך. המושג נוח אולי כן.
המערכת וינדוס 7 היא פשוט מערכת טובה בהרבה מויסטה.

כמו שאמרתי, זה לא עניין של טעם. נוחות וכל השאר כן, מה טוב יותר זה פשוט לא עניין של טעם.

nirl
03/12/09, 04:55

הדברים שאמרת.

אההה ו-cyphers, בוא נשמע את דעתך מה טוב יותר.
ווינדוס או מק?

כדי למנוע בלבול -> הכוונה שלי הייתה לגם יפה וגם אופה

Cyphers
03/12/09, 05:47
אההה ו-Cyphers, בוא נשמע את דעתך מה טוב יותר.
ווינדוס או מק?

כדי למנוע בלבול נוסף -> אני לא מתכוון להכנס איתך לדיון הזה ולספק את הדחף שלך לויכוחים, זה לא לרמה שלי. ותלמד, Windows זה מערכת הפעלה בזמן שמק זה Macintosh computer - סדרה של מחשבים אישיים המעוצבים ומפותחים ע"י Apple.

בוקר טוב.

kostor
03/12/09, 14:48
לכל אלה שהגיבו..

אני מכיר משחק למק וגם לווינדוס אבל מיקרוסופט היתה חכמה יותר וקנתה את הזכויות למשחק ורק המשחק השני בסדרה יצא לוויסטה ומאז כל השאר לאקס בוקס-אם אפל היתה קונה את הזכויות לחברה אולי היינו רואים את המשחק על הפרו- אבל אפל מעדיפה להשאר עם הראש בקיר ולתת למשתמשיה את היישומים שלה ואת מה שהיא מדללת באופן מיוחד. אם לא היה את מכשיר האיפון או הטאץ' אפל לא היתה עושה הרבה תאמין לי.

nirl
03/12/09, 15:55
מאמינים..

thenrg1
03/12/09, 16:07
וואו, לאן הדיון הזה התדרדר.

מי שמרוצה מ Windows 7 - שישתמש בה. אני בינהם. אני חסיד של מערכות הפעלה, ולדעתי Win 7 היא לא רק מערכת ההפעלה הכי טובה שמיקרוסופט הוציאה עד היום - היא מערכת ההפעלה הכי טובה שקיימת כיום.
מי שיש לו הרבה כסף - שיקנה mac וישתמש ב macos . מערכת חביבה שנעימה לשימוש בעין, אבל מוגבלת בצורה ניכרת לעומת שאר מערכות ההפעלה בשוק.

אני אישית לא אוהב שמגבילים אותי מבחינה חומרתית ומבחינת התעסקות עם מערכות קבצים. אפל היא חברה מגבילה והדבר ניכר בכל אחד ואחד ממוצריה. מיקרוסופט לא מגבילה את משתמשיה - זה ההבדל העיקרי מבחינתי.

אני נשאר עם מוצרי מיקרוסופט (חוץ מהסלולרי שלי כמובן ...)

nirl
03/12/09, 16:26
"מערכת חביבה שנעימה לשימוש בעין, אבל מוגבלת בצורה ניכרת לעומת שאר מערכות ההפעלה בשוק."

בתור חסיד אומות ומערכות הפעלה - איך בדיוק osx מוגבלת כ*מערכת הפעלה*?
סתם כדי שנדע
(ואם עוד פעם נשמע ממישהו שאי אפשר לראות את האח הגדול במאקו (או איפה שזה לא יהיה) - אז עוד פעם תשמעו אותי אומר שנכון, מי שרואה האח הגדול לא מאותגר נפשית מספיק כדי להשתמש בה - סורי , אבל כמובן שאין לזה קשר למערכות הפעלה)
מצטער שאני מגן על ה-5% המוגבלים , אבל מישהו חייב לעשות את העבודה

עריכה:
בעצם התחרטתי.
אני מוותר מראש.
ווינדוז סבן היא אכן "מערכת ההפעלה הטובה הקיימת היום בין כל מערכות ההפעלה"
(ואני אשכנע את כל מי שצריך, לפחות אצלי בעבודה, לעבור מלינוקס ויוניקס לווינדוז 7)
osx מוגבלת אבל חביבה.
peace
נשיקות

thenrg1
03/12/09, 16:40
"מערכת חביבה שנעימה לשימוש בעין, אבל מוגבלת בצורה ניכרת לעומת שאר מערכות ההפעלה בשוק."

בתור חסיד אומות ומערכות הפעלה - איך בדיוק osx מוגבלת כ*מערכת הפעלה*?
סתם כדי שנדע
(ואם עוד פעם נשמע ממישהו שאי אפשר לראות את האח הגדול במאקו (או איפה שזה לא יהיה) - אז עוד פעם תשמעו אותי אומר שנכון, מי שרואה האח הגדול לא מאותגר נפשית מספיק כדי להשתמש בה - סורי , אבל כמובן שאין לזה קשר למערכות הפעלה)
מצטער שאני מגן על ה-5% המוגבלים , אבל מישהו חייב לעשות את העבודה

ראשית כל - מעולם לא צפיתי באח הגדול ולעולם לא אצפה בה. התוכנית הכי גרועה שנוצרה בהיסטוריה של הטלוויזיה. ואני מסכים עימך לחלוטין בנושא הצופים שלה שהם מאותגרים נפשית - ולעזאזל עם כל חבר/ת פורום שצופה בתוכנית ונפגע/ה מהודעה זאת - יש לך באמת בעיה נפשית.
זה נורא פשוט - אם אני רוצה להוסיף פרטישיינים, אם אני רוצה לשנות הגדרות של מיקומי התקנת תוכנות, אם בא לי להשתמש במיקרוסופט אופיס בעברית, אם בא לי לשחק משחקים, אם בא לא להוסיף חומרה למחשב שלי או להסיר חומרה או לשנות חומרה - אפל לא מרשה לי לעשות את כל הדברים האלה.
וכמובן אתרים שלא עובדים בפיירפוקס (ומן הסתם לא עובדים בספארי) לא יעבדו במק. רק ב windows.

זו מערכת מוגבלת. בגלל זה אף עסק לא מתנהל דרכה ורק 7% מאוכלוסיית העולם משתמשים בה, אף על פי שהיא קיימת למעלה מ-30 שנה.

nirl
03/12/09, 16:54
"אם אני רוצה להוסיף פרטישיינים, אם אני רוצה לשנות הגדרות של מיקומי התקנת תוכנות"

רגע...חייב משהו אחרון (וזהו!!)
-להוסיף פרטישיין במק - יש לבצע (רגע אני סופר..) חמישה קליקים ויש לך פרטישיין (חמישה זה קצת מוגבל ומכביד אני יודע )
-כדי לשנות "הגדרת מיקום התקנת תוכנה" - רגע.. בosx אין כזה דבר מיקום הגדרת תוכנה...אני פשוט שם את התוכנה איפה שאני רוצה. (אבל לשים את התכנה ולהזיז אותה ממקום למקום כרצוני זה קצת מגביל...יודע ...ומצדיע לוינדוז ששם זה הרבה יותר פשוט וטריוויאלי)

כמו שאמרנו - מערכת מוגבלת.
לא נורא - אני , ושאר משתמשיה, נמשיך להשקיף מהצד בקנאה.

חוזר לשבלול
*

thenrg1
03/12/09, 16:57
"אם אני רוצה להוסיף פרטישיינים, אם אני רוצה לשנות הגדרות של מיקומי התקנת תוכנות"

רגע...חייב משהו אחרון (וזהו!!)
-להוסיף פרטישיין במק - יש לבצע (רגע אני סופר..) חמישה קליקים ויש לך פרטישיין (חמישה זה קצת מוגבל ומכביד אני יודע )
-כדי לשנות "הגדרת מיקום התקנת תוכנה" - רגע.. בosx אין כזה דבר מיקום הגדרת תוכנה...אני פשוט שם את התוכנה איפה שאני רוצה. (אבל לשים את התכנה ולהזיז אותה ממקום למקום כרצוני זה קצת מגביל...יודע ...ומצדיע לוינדוז ששם זה הרבה יותר פשוט וטריוויאלי)

כמו שאמרנו - מערכת מוגבלת.
לא נורא - אני , ושאר משתמשיה, נמשיך להשקיף מהצד בקנאה.

חוזר לשבלול
*

:)

Snoopy
03/12/09, 17:18
אני קורא לכולם פה, עזבו את הדיון השטותי הזה
בואו לשחק Call of duty במקום להתווכח על מי יותר טוב..

אה נכון... ל-mac אין COD ושלל משחקים נהדרים..

אגב, thenrg..
אני צופה בפח הגדול, ואני נהנה מזה.
לעומת זאת, אני באופן עקרוני שונא ריאלטי טיפשי, לרבות מפרץ האהבה ושטויות כאלה.
אבל הפח הגדול, פשוט מעניין.
אני לא אקרא לך מאותגר נפשית כי עניין של טעם..
זה שהם מנסים להפוך את זה לריאלטי זול בכוח זה משהו אחר וגם אני מתעצבן על זה.
אבל בתכלס, זה פשוט לשים 16 איש שונים לגמרי ולראות מה קורה.
תסלח לי שאני לא רואה את זה כזבל..

בכל מקרה, אני אחזור לחדר שלי עם החלוק הלבן שלי, כי אני, כמובן, מאותגר שכלית..

c444
03/12/09, 17:31
בואו לשחק call of duty במקום להתווכח על מי יותר טוב..

אה נכון... ל-mac אין cod ושלל משחקים נהדרים..

אגב, thenrg..

אהבתי! שנון, נכון, ומסכים עם כל מילה ומילה!

ניצחון לווינדוס באשכול הזה. (נקודה) סוף סיפור...

nirl
03/12/09, 17:43
ניצחון מוחץ!

thenrg1
03/12/09, 17:48
בואו לשחק call of duty במקום להתווכח על מי יותר טוב..

אה נכון... ל-mac אין cod ושלל משחקים נהדרים..

אגב, thenrg..

מתנצל אם נפגעת, זה לא אישי כנגדך, אבל אני חושש שאני חייב להיות כנה - זו דעתי על כל מי שצופה בתוכנית הזאת, בארץ ובעולם כולו. לא מבין מאיפה מגיע הצורך להציץ לחבורה של מחפשי תשומת לב . לא מבין את הערך הבידורי בצפייה בחבורה של קופים מנסים לשעשע את עצמם בפני ישראל כולה.

מתנצל שוב אם נפגעת. אבל שוב - זה לא אישי. זה נגד כולם

Snoopy
03/12/09, 18:28
מתנצל אם נפגעת, זה לא אישי כנגדך, אבל אני חושש שאני חייב להיות כנה - זו דעתי על כל מי שצופה בתוכנית הזאת, בארץ ובעולם כולו. לא מבין מאיפה מגיע הצורך להציץ לחבורה של מחפשי תשומת לב . לא מבין את הערך הבידורי בצפייה בחבורה של קופים מנסים לשעשע את עצמם בפני ישראל כולה.

מתנצל שוב אם נפגעת. אבל שוב - זה לא אישי. זה נגד כולם

רובם לא מתנהגים כמו קופים, רובם זה לא יוסי ועינב בובליל הטיפשים.
רובם אמיתיים, רגישים ונורמלים.
תנסה מדי פעם.
אני לא אומר לראות את ערוץ 20, זה מעניין לי את הביצה, אני רואה רק את ה-highlights..

thenrg1
03/12/09, 18:40
רובם לא מתנהגים כמו קופים, רובם זה לא יוסי ועינב בובליל הטיפשים.
רובם אמיתיים, רגישים ונורמלים.
תנסה מדי פעם.
אני לא אומר לראות את ערוץ 20, זה מעניין לי את הביצה, אני רואה רק את ה-highlights..

חס וחלילה. תודה על ההמלצה אבל אני מתרחק מטראש טלוויזיוני כמו מאש.

Shout4Heaven
03/12/09, 19:38
כדי למנוע בלבול נוסף -> אני לא מתכוון להכנס איתך לדיון הזה ולספק את הדחף שלך לויכוחים, זה לא לרמה שלי. ותלמד, windows זה מערכת הפעלה בזמן שמק זה macintosh computer - סדרה של מחשבים אישיים המעוצבים ומפותחים ע"י apple.

בוקר טוב.
אוקיי אז אני יוסיף את ה-osx שתהיה שמח טוב?
ולא קשור זה שאתה פוחד להגיד כאן זה לא סיבה להפיל את זה עליי מתוק...

Cyphers
03/12/09, 19:46

מתוק תקרא לחברים שלך. אני נמנע מלהכנס איתך לדיון הזה כי רמת הויכוח איתך מגיעה לרמות נמוכות ולשם אני לא מעוניין לרדת.

Shout4Heaven
03/12/09, 20:08
לא תכלס...
אתה לא נכנס לוויכוח כי אתה פוחד מה החב'רה כאן יגידו עליך לא?
אתה רק מנסה להתחמק מלהביא את התשובה.

Cyphers
03/12/09, 20:50
לא תכלס...
אתה לא נכנס לוויכוח כי אתה פוחד מה החב'רה כאן יגידו עליך לא?
אתה רק מנסה להתחמק מלהביא את התשובה.

אם אתה כלכך מסוקרן מה היא דעתי אתה מוזמן לחפש את התשובה בפוסט. לא כזה קשה למצוא.

natish
04/12/09, 04:16
בואו לשחק Call of duty במקום להתווכח על מי יותר טוב..

אה נכון... ל-mac אין COD ושלל משחקים נהדרים..

אגב, thenrg..

אתה ממש גאון שהצלחת לפצח את העובדה שמק היא לא פלטפורמה למשחקים :rolleyes: בקיצור זה לא סוד אבל בסופו של דבר גם ה-PC הכי מגניב וגיימרי שתרכיב עדיין יהיה מעפן ליד קונסולת משחקים מאלו שיש בשוק היום.

לגבי עבודה וחווית שימוש או פנאי ומדיה פלטפורמת המק לוקחת את פלטפורמת ה- PC בלי שום מאמץ. אם תרצה תחפש את הפוסט שבדיון שלי עם thenrg1 פרסתי מספר תוכנות שיש למק ואין ל- PC.

ובשורה התחתונה, ריאליטי זה זבל.
האח הגדול לא שונה בהרבה מהשרדות אבל כמה כבר אפשר לראות את אותו הקונספט של לקחת כל מיני אנשים שונים ולתקוע אותם ביחד במקום סגור עם כל מיני אתגרים?
רוצה עניין? תראה סדרה טובה, לא חסרות כאלה.

אהבתי! שנון, נכון, ומסכים עם כל מילה ומילה!

ניצחון לווינדוס באשכול הזה. (נקודה) סוף סיפור...

ואיך בדיוק הבנת את זה מהתגובה לגבי האח הגדול או מעניין המשחקים?
אני הבנתי מזה שזה ניצחון לאנג'לה מרקל...

התגובות שלך וצורת ההתנסחות שלך עולות לי על העצבים.
כמו שמשהו רשם לך באיזה אשכול: אם אתה כל כך שונא את אפל והמוצרים שלהם מה אתה מחפש פה באתר הזה? אה שכחתי יש לך אייפון/אייפוד/מדבקה של אפל שלקחת מאיזה חבר... :rolleyes: