מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : חיווי הקלדה לאייפון

natish
26/11/09, 08:23
‏חיווי הקלדה לאייפון

מוצר חדש בשם 4iThumbs מביא את אפשרות חיווי להקלדה גם לאייפון בדמות מדבקה מיוחדת למסך המכשיר. משתמשי בלקברי לשעבר אולי יאהבו את הקונספט שקצת מגביל את שימוש במכשיר.

‏http://www.cultofmac.com/wordpress/wp-content/uploads/2009/11/4ithumbs.jpg

האתר אנגדג'ט מדווח על מדבקה למכשיר האייפון שנקראת 4iThumbs ועולה רק 14.95$. המדבקה היא גם מדבקת הגנה למכשיר האייפון אבל יש לה עוד שימוש והוא נתינת חיווי הקלדה טוב יותר למקלדת הוירטואלית של המכשיר כאשר המדבקה מכילה מעין גבשושיות קטנות מעל כל מיקום של מקש ומאפשר חיווי טוב יותר בעת הקלדה ממש כמו עם מקלדת פיזית.

אם אתם משתמשי אייפון שעברתם מבלקברי אתם תעריכו את העניין מאחר והמקלדת הוירטואלית של האייפון למרות שהיא נוחה כשמתרגלים אליה והיא מגיבה היטב עדיין חסרה את תחשות החיווי להקלדה, דבר שמפריע להרבה מאוד משתמשים ובמיוחד לאלו שהתרגלו למקלדת פיזית של ממש כמו למשל זאת שנמצאת על מכשירי הבלקברי Bold 2 ודומיו.

glYvCCgFjVc

החברה מתגאה שתוך זמן קצר מתרגלים למקלדת ואפילו מהירות ההקלדה יכולה להשתפר בשימוש עם המדבקה הזו אבל הבעיה איתה שהיא מגבילה את האייפון בצורה די ניכרת. אם כמובן אתם משתמשים "עיסקיים" שרוב השימוש במכשיר הוא להקלדה באם זה מיילים, SMS-ים או שימוש ב- notes או כתבן אחר לאייפון אז אולי זה בהחלט פיתרון טוב עבורכם. אבל במידה ואתם גם משתמשים במכשיר לדברים אחרים כמו מוזיקה, צפייה בסרטים, משחקים או אפליקציות ייעודיות שהן אינן קשורות להקלדה אזי המדבקה יכולה כבר להיות מטרד די מציק. ניתן כמובן גם להסיר אותה ולשים אותה במידת הצורך אבל זה אפילו עוד יותר מעצבן ובטח יביא לבלאי מהיר יותר של המדבקה.

aW6Iy-UE4Wo

בכל אופן המדבקה זמינה ב-2 תצורות שהן: אופקית ואנכית ואתם יכולים למצוא עוד פרטים באתר החברה (http://www.4ithumbs.com/4ithumbs/Welcome.html).

yoleboss26
26/11/09, 09:39
ואללה נחמד!
לי היה בלאקברי בולד (9000) ותאמינו לי אין מה להשוות בכלל בין המקלדות הבלאקברי פשוט אדיר מהבחינה הזאת היא. למרות שבכללי אייפון יותר מגניב.*חזרתי ל-3gs אחרי שבועיים...

Fearme
26/11/09, 16:06
הסרטון די בנוי כמו הפרסומות של אפל, רקע לבן, המוזיקה מזכירה, הגישה של המק (אייפון פה) נגד פיסי (בלאקברי פה). נראה לי לא נוח/שימושי.

kostor
26/11/09, 16:20
זה לא מפריע למסך מגע של האיפון? (מקטין אותו)

gadirussak
26/11/09, 18:48
איפה בדיוק יש מקלדת בstorm 2?

yoleboss26
26/11/09, 19:01
אין מקלדת בבלאקברי storm 2 9520 במאה אחוז.

yeshaib
28/11/09, 04:31
א. אין מקלדת על אף סטורם, נראה לי שהתכוונת לבולד אבל נו שוין
ב. המסך ב STORM 2 עם הטכנולוגיה שלו יהיה המסך הראשון המדהים להקלדה על מסך!!! תחפשו קצת סרטונים על piezo technology טכנולוגית מגע נקודתי עם פידבק מהמסך בלה בלה בלה

natish
28/11/09, 04:38
כן התכוונתי לבולד ולא לסטורם.
נודניקים :)