מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : משעשע| פרק האיחוד של סיינפלד

natish
23/11/09, 23:56
‏משעשע| פרק האיחוד של סיינפלד

זהו לא סוד שארבעת חברי סיינפלד התארחו בתוכנית הקומדיה "תרגיע" כאשר הם עשו מעין קאמבק. אבל החלק המשעשע הוא שמסתבר שג'ורג' הוא אחד מ-100,000 המפתחים של האייפון.

‏http://www.hbo.com/newsletters/img/originalprogramming/curbyourenthusiasm/seinfeld_curb_reunion.jpg

ארבעת חבריי סידרת הקומדיה "סיינפלד" (שלדעתי היא עדיין סדרת הקומדיה הטובה ביותר אי פעם) התאחדו שוב בעונה השביעית של "תרגיע" סדרת הקומדיה של לארי דייוייד שהוא מהוגי סיינפלד שהדמות של ג'ורג' קוסטנזה מבוססת עליו. חבריי סיינפלד מופיעים במספר פרקים בעונה השביעית כאשר הפרק העשירי הוא מעין פרק איחוד של הסדרה והוא מציג מספר סצינות בדירתו של ג'רי ובמסעדה המפורסמת.

החלק המעניין יותר הוא העובדה שבאחת הסצינות מתגלה שג'ורג' פיתח אפליקציה עבור האייפון תחת השם iToilet שמשתמשת ביכולות הניווט של המכשיר ומפנה את המשתמש לשירותים הקרובים ביותר אליו. האפליקציה ה"מוצלחת" יכלה להיות להיט אבל מסתבר שג'ורג' לווה כספים לפיתוח האפליקציה מקרן מיידוף :) (באזור הדקה השלישית של הסרטון) שאר הסרטון כבר לא ממש קשור אבל אתם יכולים להנות מאיחוד קטן ככל שיהיה של צוות מעולה שנראה שלמרות שהסדרה ירדה מהמרקע כבר לפני כעשור הכימיה ביניהם עדיין קיימת.

Z47LZS7rhwE

Cyphers
24/11/09, 00:04
מישהו הקריח ואכל עוד כמה דונאטס! :)
תודה!

aviram
24/11/09, 03:55
וואו אני לא חשבתי שאקבל עוד מנה ועוד בחינם הבעיה שעכשיו גם אם אני רוצה לשלם על זה את עדיין לא יכול לספק לי עוד חומר.

זה די עצוב כשחושבים על זה..

טוב נו חוזרים לסאותפארק :(

michael89
24/11/09, 11:35
חמוד תודה!
אם כי נתי אני יודע שזה לא קשור כתבת
שלדעתך זה הסידרה הקומית הכי טובה
אני חולק אני חושב שאין על חברים!!

natish
24/11/09, 11:52
חמוד תודה!

טעם וריח ידידי... טעם וריח... :)

Snoopy
24/11/09, 13:57
חמוד תודה!

מסכים, יש משהו קר כזה בסיינפלד.
אבל כמו שנתי אמר, על טעם ועל ריח..

oriX
24/11/09, 14:30
חברים זה הומור שונה לדעתי ובעל עלילה קלילה בניגוד לסיינפלד שאין בו עלילה ממשית המלווה את כל הסדרה באופן ברור. בגלל זה אני אוהב את סיינפלד והומור הטוב :)
דרך אגב אחלה רעיון לאפליקציה, אולי אני אעשה משהו דומה ;)

Shout4Heaven
24/11/09, 22:01
ממתי יש לאייפו 100 אלף מפתחים אם יורשה לי לשאול?
מהיכן הגיע המקור המופרך למספר הזה?

natish
24/11/09, 23:36
ממתי יש לאייפו 100 אלף מפתחים אם יורשה לי לשאול?
מהיכן הגיע המקור המופרך למספר הזה?

הודעה לעיתונות: http://www.apple.com/pr/library/2009/07/14apps.html
ואתה צודק זה כבר ישן יש יותר... :cool: