מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : AT&T VS Veriozn| אפל עומדת לצידה של At&t

natish
23/11/09, 23:14
‏AT&T VS Veriozn| אפל עומדת לצידה של At&t

מלחמת הפרסומות בין AT&T לבין Verizon לקראת עונת החגים רק הולכת ומחריפה. זה לא סוד שאפל לא ממש מרוצה מ- AT&T אבל למרות זאת היא עומדת לצידה ומשחררת 2 פרסומות חדשות לאייפון שמציגות בעיקר את אפשרויות הרשת של AT&T.

‏http://trends.coolerchoice.com/wp-content/plugins/wp-o-matic/cache/87a37_att-vs-verizon-20090728-447.jpg

אפל החליטה לקפוץ לתוך קלחת הפרסומות בין AT&T לבין Verizon, כך עולה מהמגזין BusinessWeek. וכאות פתיחה אפל משחררת 2 פרסומות חדשות שלמרבה הפלא דווקא יוצאות להגנת AT&T. 2 הפרסומות מראות מכשיר אייפון שבזמן שיחה עושה מולטיטאסקינג ומאפשר שימוש ברשת הסלולר (wifi או 3G) מבלי לנתק את השיחה ואפילו מבלי לשים את הצד השני על המתנה.

בין האפשרויות המוצגות בפרסומות ניתן לראות כיצד ניתן לחפש מסעדות, לקבל מידע על המיקום שלהם ולשלוח אותו ב-MMS לשוטט באינטרנט לכל מיני צרכים ודברים. הפרסומות מסתיימות בשאלה "האם המכשיר הסלולרי שלך והרשת הסלולרית שלך מסוגלות לעשות את זה?" כאשר הדבר מופנה באופן ישיר ל- Verizon שבתקופה האחרונה תוקפת את AT&T וטיב הרשת שלה למרות שהרשת של AT&T שהיא הרבה פחות יציבה מזו של Verizon מאפשרת גלישה סלולרית תוך כדי שיחות.

9npoVrRBDHk

זה לא סוד שאפל לא מרוצה מתפקוד AT&T מבחינת הרשת הסלולרית שלה והפיצ'רים שהיא מאפשרת למשתמשי האייפון כאשר כל העיכובים באפשרויות ה- MMS וה- Tethering שאפל התאמצה כל כך להטמיע בגירסה 3.0 התעכבו למשתמשים האמריקאים כמה חודשים טובים עד ש- AT&T הואילה בטובה לשדרג את הרשת שלה כאשר אפשרויות ה- Tethering עדיין חסומות. בעבר היו גם שמועות לגבי העובדה שאפל לא תחדש את חוזה הבלעדיות שלה עם AT&T והיא תפנה לעבוד עם Verizon במהלך השנה הבאה אבל עד אז אפל שומרת אמונים לחברת הסלולר שהאמינה בה ונתנה לה את האפשרות והחופש לעשות ככל העולה על נפשה עם האייפון.

QWC8IzV9Pdo

למרות שהמשתמשים הישראליים רחוקים מאוד מעניין בעיות הסלולר של האמריקאים עדיין באופן אישי נראה לי שעדיף רשת תקשורת שעובדת ומאפשרת לקבל שיחות או לנהל שיחה בלי ניתוקים מאשר רשת שמאפשרת לי לעשות מולטיטאסקינג ברשת הסלולר שלה.

Cyphers
23/11/09, 23:30
כתבה מצויינת. נראה שהמאבק הזה רק מחריף.
בנוגע ליתרון של "הרשת" הוא רק יתרון של ה iPhone ולא יכול להתפרש בשום אופן כיתרון רשתי של AT&T הרשת שלהם נחותה ע"פ זאת של Verizon כמו שכבר למדנו ועל כך אין ויכוח.

לטעמי הפרסומת של אפל מחדדת דבר אחד בלבד והוא היתרון של ה iPhone על כל מכשיר טלפון אחר בלי קשר ל Verizon בכלל.

McHadaRi
24/11/09, 07:36
טואווווווווווב!!!
הכניסו להם.

אני פה בניו יורק וממש מרגישים את המלחמה בין הרשתות
לא כמו בארץ..
פה זה דם יזע ודמעות

TheKiller=IL=
24/11/09, 09:32
זה סה"כ עוד שתי פרסומות ל iphone ברוח של אפל
שבסוף הם גם מכניסים שקופית של at&t הרי זה לא באמת משנה על איזה רשת יש לך את המכשיר
רק שפשוט שמה יש אותו רק ל at&t...
לא נתנו שום פלוס אחד לטובת הרשת מאידך הפרסומת של הרשת המתחרה יורדת ישירות על הכיסוי של at&t
ולא אומרת לי יש מכשירים כאלו וכאלה...
טוב נו :)

OzSoffy
25/11/09, 12:25
פרסומות יפות.
אהבתי