מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שמועה| האם האייפוד טאץ' יקבל מצלמה באביב הקרוב?

natish
22/11/09, 07:32
‏שמועה| האם האייפוד טאץ' יקבל מצלמה באביב הקרוב?

רבים מכם וודאי זוכרים את התדהמה שאחזה את עולם הטכנולוגיה במיוחד בקרב חובבי האייפוד טאץ' כאשר אפל הציגה את האייפוד נאנו 5Gen עם המצלמה כאשר הטאץ' נשאר נטול עדשת צילום. שמועה חדשה רומזת על בואה של המצלמה לטאץ' באביב.

‏http://images.macnn.com/esta/content/0908/ipodtouch3g-leaklg1.jpg

אחרי כנס המוזיקה השנתי של אפל קהילת הטאץ' נשארה די המומה לגבי המחדל של אפל עם הטאץ' 3Gen שלא קיבל מצלמה לעומת הנאנו. ואפילו התשובה של סטיב ג'ובס בראיון שנערך איתו זמן קצר אחרי האירוע לא סיפק את הקהל ההמום כאשר טענתו שהטאץ' ניתפס על ידי אפל כקונסולת משחקים ניידת פשוט נידחו על ידי רוב האנשים ובמיוחד על ידי ההוכחות הדי חותכות שהתגלו לאחר מכן.

בימים שלאחר האירוע הטאץ' החדש ניפתח ונראה באופן בולט למדי שהוא תוכנן כדי שיהיה בו מקום למצלמה, אותו מודול קטן של מצלמה שקיים גם באייפון 3Gs. עדות זו שהתחברה לעדויות שהצטברו טרם האירוע בהן יצרניות קייסים רבות בכינו קייסים עבור הטאץ' שהכילו חריץ למצלמה גרמו להבנה חותכת שהמידע על התקלות שאפל חוותה עם מודול המצלמה של הטאץ' אכן היו נכונות וכפי הנראה הטאץ' המיועד עם המצלמה לא עבר את בקרת האיכות של אפל כאשר כמה אלפי היחידות שיוצרו עם המצלמה נמצאו פגומות ובעיתיות.

כעת השמועות לגבי בואה של המצלמה לטאץ' חוזרות כאשר האתר "The Examiner" טוען שהוא קיבל מידע אמין לפיו אפל תשחרר דגם חדש של הטאץ' באביב 2010 והדגם החדש יגיע עם מודול מצלמה הזהה לזה של האייפוד נאנו, כלומר הטאץ' יכיל מצלמה שתוכל לצלם צילומי וידאו אבל לא צילומי סטילס. ובניגוד למצלמה של האייפון 3Gs היא גם לא תכיל רגישות תאורה לצילום או פוקוס אוטומטי.

השמועה הזו היא קצת בעייתית, מצד אחד ברור שאפל תיכננה שהטאץ' יגיע עם מצלמה ואפילו הכינה את קרבי המכשיר למודול המצלמה וללא ספק בעיית חומרה גרמה לדחייה ברגע האחרון. כך שהסבירות שאפל תציג את הטאץ' כפי שתוכנן בקרוב היא גבוהה. אפל לא יכולה להציג שינוי מהותי שכזה בדגם הטאץ' ישר אחרי עונת החגים/קניות מאחר וזה יצור כעס רב בקרב הצרכנים שלה ושיחרור של דגם חדש לטאץ' באביב הקרוב הוא הגיוני. מצד שני, למרות שהדבר כבר קרה בעבר, אפל נוהגת לשמור את העידכונים הגדולים של מכשירי הטאץ' לאירוע המוזיקה של ספטמבר ואם היא כבר מחלטיה לבצע שדרוג במכשיר אייפוד כזה או אחר אז בדרך כלל מדובר בעידכון קטן כמו שינויים והוספה של צבעים או גודל נפח לנגנים.

כך או אך נראה שהטאץ' אכן יגיע בסופו של דבר עם מצלמה ולנו נשאר רק לחכות ולראות מתי זה יקרה ואיזו מצלמה הוא אכן יקבל בסופו של דבר.

lokopo
22/11/09, 12:31
אם הטאץ' לא יגיע עם מצלמת סטילס זה מיותר לקנות אייפוד טאץ' חדש.
אני מעדיף עדיין לחכות לאירוע המוזיקה הבא. הסוללה שלי פשוט לא מספיקה לי. אני רוצה רק סוללה חזקה יותר ומצלמה כמו של ה-3gs.

ItaiHay
22/11/09, 12:52
בבקשה אל תזכיר את המילים מצלמה ואייפוד טאצ' שוב... סיוטים.

oriX
22/11/09, 13:02
אם זה מצלמת וידאו כמו של הנאנו אני לא ארגיש חרטה שקניתי את החדש.

Fearme
22/11/09, 13:05
חשבתי על הקטע של המצלמה לא מזמן, וגם אם יביאו מצלמת ווידאו, פשוט תצלמו את מה שאתם רוצים לשנייה אחת בווידאו, ואז במחשב בבית תגזרו מהסרטון את התמונה שרציתם. לא כזה ביג דיל.

oriX
22/11/09, 13:07
זה אף פעם לא יוצא יפה גם לאחר עריכה
וחוץ מזה התמונות בוידאו באיכות כל כך רעה שכדי להציג אותן כתמונה הן נראות זוועה ואני כבר אצלם עם הפלאפון שלי במצלמת 2mp

itamarlamdan
22/11/09, 13:37
בתמונה רואים שהמצלמה זה פוטו שופ פשוט זה אחד טוב תסתכו מקרוב

oriX
22/11/09, 13:44
התמונה הזאת ישנה וזה רק כדי לשים תמונה מייצגת בכתבה

gayala
22/11/09, 13:46
בתמונה רואים שהמצלמה זה פוטו שופ פשוט זה אחד טוב תסתכו מקרוב

ממש לא!!!!! נכון זה פוטושופ אבל ממש אי אפשר לזהות

The iPhoner
22/11/09, 13:50
בדיוק עכשיו לפני שנכנסתי לכתבה, קניתי אייפוד טאץ' 64 ג'יגה.

eden881
22/11/09, 14:05
יש לי בכיסוי של האייפוד פתח לאנטנה של ה Wi-Fi ועוד פתח קטן לידו... עכשיו אני מבין בשביל מה זה :)

ItaiHay
22/11/09, 14:11
אני קניתי 64gb.. אבל אם זה כמו של הנאנו אז לא נורא... לנאנו יש מצלמה גרועה גם ככה.

eden881
22/11/09, 16:13
כן גם אני קניתי 64gb
אבל חבל שאין פריצה

DeanShemie
22/11/09, 17:51
הוא גם לא יגיע.

מצלמה - צילום וידאו + סטילס - מיקרופון = אייפון בלי סים.

הם יאבדו מהמכירות של האייפון (במיוחד שהאייפוד שקיים כבר היום חזק יותר מהאייפון 3g)

oriassor
22/11/09, 23:13
לא חבל על האנרגיה של כולם על השמועות האלה תאמינו לי אם היה מצלמה באיפוד החדש כולנו נדע.

lokopo
22/11/09, 23:19
לא חבל על האנרגיה של כולם על השמועות האלה תאמינו לי אם היה מצלמה באיפוד החדש כולנו נדע.

דווקא לא... אפל שומרת הכל בחשאיות עד להכרזות.