מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עכבר הקסם שולף שפן מהכובע ועובד עם חלונות

natish
22/11/09, 07:10
‏עכבר הקסם שולף שפן מהכובע ועובד עם חלונות

ה- Magic Mouse החדש של אפל מיועד בעיקרון לעבודה עם מערכת ההפעלה של המק ואיתה בלבד. הדרייברים שלו מיועדים ל- OS X ואפל לא ממש רוצה להתחלק איתו עם שאר העולם כדי לתת למחשבים שלה יתרון. ההאקרים חושבים אחרת.

‏http://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2009/11/windows-magic-mouse-hack-600.jpg

בעלי החלונות מביניכם שרצו לשחק עם יכולות המולטי טאץ' של עכבר הקסם החדש של אפל שהוצג לפני מספר חודשים ישמחו לשמוע שהדרייברים שעודכנו לאחרונה עבור העכבר עברו שינוי קל על ידי האקרים והם ניתנים להתקנה גם על מחשבי PC רגילים כשהוא תומך במערכות הפעלה חלונות מגירסת XP עד לחלונות 7 גם בתצורת ה-32 ביט וגם בתצורת ה-64 ביט.

העכבר הקסום של אפל הוא להיט מכירות די גדול ונראה שיש חוסר במלאי שלו, לפחות בארה"ב. עם ההאק החדש שמאפשר גם לבעלי חלונות להשתמש בו אני מניח שהמלאי שלו עתיד להצטמצם אפילו עוד יותר אבל נכון לעכשיו איידיגיטל מוכרת אותו באופן די סדיר פה בארץ.

מה שכן על פי הדיווח שמגיע מהאתר uneasysilence.com לא ממש מובן אם ההאק לדרייברים מאפשר שימוש בכל יכולות המולטי טאץ' של העכבר או שמא רק ביכולות הגלילה שלו. בכל אופן מומלץ לברר את הנושא לפני שרצים לקנות אחד מאחר והעכבר הוא לא זול במיוחד במחיר של 70$ שיכול להגיע אצל משווקים בחו"ל עד למחיר של 120$ (עקב הביקוש הגדול והמחסור במלאי) כאשר פה בארץ הוא נימכר על ידי איידיגיטל במחיר של כ-399 ¤.

Omri David
22/11/09, 07:14
חבל שהם מגבילים דברים למערכות אחרות אני הייתי רוצה את העכבר הזה על חלונות במחשב ה-pc שלי וזה היה יכול להיות להם אחלה מכירה אם הם היו מפתחים לכולם.

גם אם הדרייבר מושלם לחלונות שעשו אני לא יקנה וירצה למה זה לא פותח מהחברה עצמה ככה שאין לי תמיכה מלאה אם אני יצטרך באחד הימים.

chertok
22/11/09, 07:29
נתי העכבר נמכר ב 400 ש"ח

natish
22/11/09, 07:37
נתי העכבר נמכר ב 400 ש"ח

צודק, תיקנתי.
משום מה זכרתי שהוא עולה 320 ¤.
תודה :)

roimenashe
22/11/09, 08:22
בשביל שימוש רגיל בעכבר אין צורך בדרייברים, יש לי ווינדוס 7 ומג'יק מאוס והווינדוס 7 זיהה אותו אוטומטית..באמצעות ה bt - הגלילה עובדת כרגיל, רק שאין את שאר הפיצ'רים שאפל דיברו עליהם

TheKiller=IL=
22/11/09, 09:08
נשמע מגניב :)
חבל רק שכנראה לא כל הפיצ'רים יעבדו

idogold
22/11/09, 09:37
מאיפה אפשר להוריד את הדרייברים :)
זה לא פייר לתת לנו כזה טיזר בלי איזה קישור

Cyphers
22/11/09, 10:09
אהלן,

נא לא לפרסם קישורים להורדת הדריברים זה מהווה בעיה של זכויות יוצרים.

תודה.

Nightfox
23/11/09, 02:19
400 שקל? איזה הסחפות......טוב נו...איי דיגיטל עוד לא הבינה עם מי יש לה עסק.

bixente
23/11/09, 04:25
400 ש"ח על עכבר ? אני קונה סט של מקלדת ועכבר אלחוטי טוב בהרבה

adrian
24/11/09, 18:27
מצטער חברים.. העכבר יכול לחזור לחיות תחת האבן שהוא יצא ממנה. הוא ממש לא נוח לעבודה.
בתור גרפיקאי מאוד נהנתי לעבוד עם המאוס הרגיל עם הגלגלת של 360 מעלות, ואחרי 5 דקות של שימוש עם העכבר החדש, מה לעשות למי שלא לובש כפפות כל הזמן - האצבע לא מחליקה עליו בקלות.
העור מפריש שמן ונוזלים כל הזמן מה שנורא מפריע לזרימה חלקה של הסמן על המסך.
האצבע "קופצת" לי כל הזמן על העכבר כי הוא עם מגע כמו של זכוכית - בקיצור- לא ממליץ לקנות. בזבוז של כסף.

alon e
24/11/09, 19:26
מצטער חברים.. העכבר יכול לחזור לחיות תחת האבן שהוא יצא ממנה. הוא ממש לא נוח לעבודה.
בתור גרפיקאי מאוד נהנתי לעבוד עם המאוס הרגיל עם הגלגלת של 360 מעלות, ואחרי 5 דקות של שימוש עם העכבר החדש, מה לעשות למי שלא לובש כפפות כל הזמן - האצבע לא מחליקה עליו בקלות.
העור מפריש שמן ונוזלים כל הזמן מה שנורא מפריע לזרימה חלקה של הסמן על המסך.
האצבע "קופצת" לי כל הזמן על העכבר כי הוא עם מגע כמו של זכוכית - בקיצור- לא ממליץ לקנות. בזבוז של כסף.

עושה רושם שידך יצוקה מגוש שומן.
אני משתמש במגי'ק לא מעט שעות ביום ונהנה כל רגע.. ולא נתקלתי בהפרשות המים והשומנים שהזכרת.

alextans
24/11/09, 19:52
יש אנשים שמזיעים בידים יותר מאחרים. כנראה שזה מפריע לעבודה עם העכבר החדש. אבל זה נראה מה זה מדליק..

kokoloko80
26/11/09, 06:28
ניסיתי את העכבר בחנות איי דיגיטל. ולא התלהבתי. כבדי בהרבה מעכבר רגיל מה שמעייף מהר את היד ולא כל כך נוח. יכולות המולטי טאץ לא עובדות בצורה מושלמת אפילו המוכר שהדגים למישהו אחר את המוצר התבאס

ROEI3G
20/12/10, 17:09
אפשר לשלוח לי דרייורים לוינדוס 64 ביט בבקשה ?

tomer1749
23/12/10, 06:27
זה היה ברור שזה יגיע מתי שהוא
אבל זה טוב שאכל לא נותנת להשתמש בעכבר על מושבים אחרים

yakirmanz
29/12/10, 10:14
תקנו בחו"ל ב$69.00