מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מולטיטאסקינג מגיע בקרוב לאייפון

natish
21/11/09, 18:35
‏מולטיטאסקינג מגיע בקרוב לאייפון

מפתח בשם Aaron Ash עומד להביא תוכנת מולטי טאסקינג לאייפון דרך הסידיה כמובן. סירטון ההדגמה נראה מרשים למדי.

‏http://www.mobilewhack.com/wp-content/images/2009/02/iphonemulti.jpg

אחד החסרונות המשמעותיים ביותר של האייפון הוא אי היכולת שלו לריבוי משימות מלבד אלו שאפל קבעה בעצמה. כלומר האייפון יודע לעשות מספר משימות בו זמנית כמו למשל: טלפון, התחברות למיילים ושימוש באייפוד אבל כל המשימות הללו נקבעו לכולנו על ידי אפל.

כמובן שתוכלו למצוא בסידיה את תוכנת Backrounder שמאפשרת לאפליקציות להמשיך לפעול ברקע גם כשלוחצים על לחצן הבית וסוגרים אותן אבל הבעיה היא שאם עושים את זה אז המעבר בין האפליקציות הוא מאוד לא נוח מאחר וצריך להכנס לכל אפליקציה ולסגור אותה. Aaron Ash מפתח ידוע שמפתח מספר תוספים לאייפון החליט לפתח ממשק ניהול אפליקציות לאותם האפליקציות שרצות ברקע.

נכון לעכשיו לא ידוע מתי תוסף הזה ישוחרר אבל סביר להניח שהוא יצריך את התקנת Backrounder או יתקין את התוסף בעצמו. יש לזכור ששימוש במספר רב של אפליקציות ברקע דורש הרבה משאבים וזיכרון מהמכשיר ולכן האחריות מתגלגלת על המשתמש שידע לנהל נכון את משאבי המכשיר כדי לשמור על הסוללה כמה שיותר.

לדעתי מדובר ביוזמה מבורכת מאוד מאחר ומולטיטאסקינג באייפון הוא דבר חשוב מאוד במיוחד כשמשתמשים באייפון לשם ניווט או משחקים בו ולא רוצים שכל שיחה תשבש את המשחק.

YrGLGoB88So

sagiv_599
21/11/09, 18:49
וואוו

thenrg1
21/11/09, 18:50
אתה יודע למה אפל לא מאפשרת מולטיטסקינג באייפון נכון ?
כי ברגע שזה יהיה אפשרי, אנשים יוכלו להשאיר תוכנת voip ברקע, ולהשאיר את המכשיר מחובר לאינטרנט. והופ! חסל סדר רווחים מזמן אוויר ומהודעות SMS.
ואפל, למרות מה שכולם חושבים שהיא מכפיפה את רצונות מפעילות הסלולר אליה - למעשה כבולה לגחמות המפעילות בעצמה. הן דורשות שלא יהיה voip על 3G - אז אין voip על 3G.

אני חוזר ואומר - כל עוד אפל תמשיך להגביל את מערכת ההפעלה שלה - היא בסופו של דבר תתחיל לאבד נתחי שוק לטובת האנדרויד ושאר המערכות המגניבות שצצות עלינו חדשות לבקרים, שלא מגבילות את המשתמשים שלהם כמעט בשום צורה לעומת אפל.

liork
21/11/09, 18:52
נראה תוכנה שימושית מאוד..

אבל כנראה תיושם רק על ה 3gs כי הוא הרבה יותר חזק

Cyphers
21/11/09, 18:52
יש גם את הבעיה הקטנה ששחכנו להזכיר והיא הסוללה- גם ככה הסוללה בעייתית - מי ירצה להריץ ברקע 4 תוכנות או תוכנת VOIP בנוסף לכל ה process שיש גם ככה. זה התירוץ האולטימטיבי.

Shout4Heaven
21/11/09, 18:58
בפורומים אמריקאיים אומרים שהסוללה תהיה פי כמה וכמה גרועה מה-N95 ככה, אז זה לא בדיוק להיט כרגע.
למרות שהממשק נראה נהדר, באמת נוח, טיפה חיקוי של ה-Maemo ושל ה-Palm Pre.

וכן כמו שאמרו, אפל משחקת אותה נורא קשה להשגה וראו זאת עם המפעילות מהארץ. אבל בסוף היא תיאבד עם זה לקוחות.

udiam12
21/11/09, 18:58
Wow x4
פשוט חובה סוף סוף !!! זה יהיה מעולה עם התוכנות ניווט !!

XmiXdriX
21/11/09, 19:00
ניראה די מבטיח אבל אני בספק אם האייפון 3g שלי יעמוד בכל כך הרבה משימות ואם הסוללה שלו תחזיק יותר מחצי יום

harel147
21/11/09, 19:33
מה עם התוכנה באקגראונדאר? זה לא אותו דבר (אני לא יודע כי אני לא משתמש..)???

razmatus
21/11/09, 19:35
אם אתם אוהבים את הסוללה שלכם אנא תרחמו עליה ותוותרו על התוכנה הזאת

galaye
21/11/09, 19:42
הלוואי והיה ריאלי להשתמש באפליקציה הזו!

תחשבו על אייפון פרוץ גם ככה עובד לאט... לא משנה gs או 3g.(חולה על המכשיר הזה ...ואני חייב לפרוץ מכשיר מארה"ב)

גם ככה אני מפעיל את הsbsetting כמעט כל פתיחה של האייפון או כל פעם שאני סוגר אפליקציה בכדי לראות שיש לי מספיק זיכרון ושהמכשיר צריך איתחול או איפוס זיכרון.

גם ככה המכשיר כבד כשמפעיל מספר אפליקציות עם הbackgrounder ושמעתי ש ה3gs לא משפר מי יודע מה אחרי שאתה פורץ
הריי ביננו פורצים בגלל המשחקים ולחסוך קצת בכסף עם המכשיר הזה לא!

נחמד ...אבל נקווה שבדגם הבא יהיה שווה .

נחכה ונראה וכל רעיון כזה הוא מבורך!

ניב
21/11/09, 19:45
נראה אדיר
הדבר היחיד שהייתי מוסיף זו אופציית סגירת תהליך בזמן הדפדוף(כמו בספארי),כדי לחסוך את אי הנוחות של להיכנס לאפליקציה על מנת לסגור אותה.

harmanzil
21/11/09, 20:14
האמת זה נראה כמו דיי עבודה בעניים...
הבן אדם לא הריץ כלום שדורש שהתוכנה תמשיך לפעול.
לא ראינו איזה סרט וידיו שממשיך לפעול אחרי שחוזרים אליו,
לא ראינו תוכנת ניווט שממשיכה לפעול חלק אחרי שחוזרים אליה,
או אפילו איזה משחק שממשיך לפעול...
קיצר נראה לי ******.

lirn8
21/11/09, 20:33
האמת זה נראה כמו דיי עבודה בעניים...
הבן אדם לא הריץ כלום שדורש שהתוכנה תמשיך לפעול.
לא ראינו איזה סרט וידיו שממשיך לפעול אחרי שחוזרים אליו,
לא ראינו תוכנת ניווט שממשיכה לפעול חלק אחרי שחוזרים אליה,
או אפילו איזה משחק שממשיך לפעול...
קיצר נראה לי ******.

מדוייק!!!

SloXreS
21/11/09, 20:41
אני לא מבין על מה הרעש, התוכנה Kirikae קיימת כבר המון זמן ועושה עבודה מעולה!

roeer
21/11/09, 21:22
אני גם לא מבין מה הקטע
Backgrounder עובדת מצויין עם IGO והכל האמת חוץ מוידיאו... בכל אופן זה עובד אני מצליח לנווט ולצאת לשיחה ולחזור מבלי לאבד מידע או לטעון את התוכנה מחדש.....
אני לא יודע מה אתם מתלהבים מזה...

SloXreS
21/11/09, 21:31
Kirikae היא תוספת לBackgrounder שמאפשרת מעבר בין יישומים וסגירתם ישירות מממשק התוכנה.

roeer
21/11/09, 21:34
נחמד לדעת.... אני אנסה

roeer
21/11/09, 21:39
אחלה תוכנה taskmanager כזאת....

Nir Kornfeld
22/11/09, 08:11
(כמו שרשמו כבר כמה פעמים למעלה)
יש כבר תוכנה כזו שמנהלת את היישומים שרצים ומאפשרת להגיע אליהם. היא חינמית וקיימת כבר בסידיה ממזמן. קוראים לה Kirikae והיא עובדת נהדר. אמנם לא רואים את המסכים של התוכנות הרצות ברקע אלא רק את האייקונים שלהם.