מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : Gameloft: "אנחנו מעדיפים את האייפון על פני אנדרואיד"

oriX
21/11/09, 10:03
Gameloft: "אנחנו מעדיפים את האייפון על פני אנדרואיד"

חברת המשחקים המפורסמת Gameloft אמרה בוועידה הפיננסית שלה השבוע שהיא מעדיפה לפתח משחקים על גבי פלטפורמת האייפון מאשר על מכשירי האנדרואיד.

http://iphonefreakz.com/wp-content/uploads/2009/06/gameloft.jpg

חברת המשחקים המפורסמת Gameloft אמרה השבוע בוועידה הפיננסית שלה בברצלונה כי:

אנחנו מעדיפים לפתח משחקים לאייפון מאשר אנדרואיד

החברה מסרה כי היא הולכת להפחית יותר ויותר על פיתוח משחקים לפלטפורמת האנדרואיד ולהשקיע יותר בפלטפורמת האייפון. הסיבה היא משום שמכירות הרישיונות למשחקים על פלטפורמת האנדרואיד קטנות ביחס לרישיונות המשחקים לאייפון. ההאשמה היא על חברת "גוגל" משום שהיא לא מעודדת ומפרסמת את החנות הוירטואלית שלה מספיק לצרכנים. לעומת החנות של גוגל באפסטור משגשגת מיום ליום והופכת גדולה כל רגע בניגוד לגוגל שלא גודלת וקהל המפתחים פורש ממנה והולך אל האפסטור.

עכשיו השאלה כמה זמן זה הטענה של Gameloft תהיה רלוונטית עם כל שערוריות המפתחים האחרונות שאפל חווה.

Shout4Heaven
21/11/09, 19:00
תקשיבו חב'רה, אתם נורא מזכירים לי עיתונאים.
הכותרות מוגזמות. הוא אמר שהם מעדיפים לפתח לאייפון לא שהוא מעדיף את האייפון בכללי.
יכול להיות שזה נובע בכלל בגלל הפשטות ביצירת משחקים לאייפון, אין הקשר בין העדפה כללית.

kostor
21/11/09, 20:31
מכה לאנדוראיד... מעניין איך זה ימשיך מפה

oriX
21/11/09, 20:51
הכותרות מוגזמות. הוא אמר שהם מעדיפים לפתח לאייפון לא שהוא מעדיף את האייפון בכללי.
יכול להיות שזה נובע בכלל בגלל הפשטות ביצירת משחקים לאייפון, אין הקשר בין העדפה כללית.

אז זאת טעות בהבנת הנקרא שלך. א\הנושא הכללי הוא על gameloft והחברה מדברת כעצמה על למה היא מעדיפה לפתח לא את מה היא מעדיפה שהעובדים שלה ייקנו וידברו עליו בקפיטריה. זה שהם מעדיפים לפתח זה ברור ובגלל זה נאמר שהמשפט נאמר בוויעדה הפיננסית לא סתם מהדובר האישי של המנכ"ל. אבל מי שם לב לשטויות האלה ;)

GalDanino
21/11/09, 22:46

אל תבוא לפה אם אתה כל כך נגד אייפון...
אתה גם כחה לא רצוי מבחיתני (ונראה לי גם מבחינת מי שקורא בפורום iPhones)
התגובות שלך פשוט מעצבנות