מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : קניית אייפוד טאצ' מסינגפור

avihai
15/11/09, 13:20
שלום,
בקרוב אני כנראה אקנה אייפוד טאצ' מסינגפור.

האייפוד מגיע עם עברית בדור האחרון שלו גם אם הוא נקנה בחו"ל?
האייפוד לא יכול לשמש כדיסק און קי?

תודה

Yolei
15/11/09, 13:54
1. התוכנה של האייפוד אוניברסלית, ולכן גם אם תקנה את האייפוד בקטמנדו ותשדרג לגרסא 3 (או שהאייפדו כבר הגיע עם גרסא 3) יהיה לו עברית.
2. לא

Ymac
15/11/09, 14:54
האם אתה מתכוון לפרוץ אותו?
כי אם כן יש תוכנה טוב שנקראת יו אס בי דרייב שהופכת אותו לדיסק און קי
אם אתה רוזה מדריך אתה יכול לפנות אלי בפרטי או לחפש טוב בנעוצים.
אני מצטער שלא אןכל לכוון אותך בחיפוש בנעוצים בגלל שאני לא זוכר מאיפה המדריך שלי...

עדכון
מצאתי את המדריך הנה:
http://www.iphones.co.il/forum/thread104260.html

Fearme
15/11/09, 15:05
האם אתה מתכוון לפרוץ אותו?
כי אם כן יש תוכנה טוב שנקראת יו אס בי דרייב שהופכת אותו לדיסק און קי
אם אתה רוזה מדריך אתה יכול לפנות אלי בפרטי או לחפש טוב בנעוצים.
אני מצטער שלא אןכל לכוון אותך בחיפוש בנעוצים בגלל שאני לא זוכר מאיפה המדריך שלי...

יעבוד לו רק אם הוא קונה 8gb כי בשביל להפוך אותו לכונן צריך לכבות את המכשיר, וכשמכבים דור שלישי הפריצה נעלמת.

Ymac
15/11/09, 15:22
יעבוד לו רק אם הוא קונה 8gb כי בשביל להפוך אותו לכונן צריך לכבות את המכשיר, וכשמכבים דור שלישי הפריצה נעלמת.

וואלה לא חשבתי על זה תודה על ההערה

hoku_sama
18/11/09, 18:57
אבל אם אתה מדליק ואתו עם הבלקריין זה לא פורץ מחדש והכל נעלם.
בדוק, פרצתי לידידה שלי את ה- ipt 3 32 ג'יגה ואחרי שהתקנתי משהו מהסידיה היה צריך לעשות ריסטרט, עשיתי, זה העלה סמל של חבר לאייטונס, חיברתי למחשב, הפעלתי את הבלקריין וזה עלה יחד עם כל מה שהתקנתי (פרוץ ולא פרוץ) והדבר שדרש ריסטרט.

oriX
18/11/09, 19:16
כי זה גיבה חזרה
אבל בכל פעם שצריך לעשות ריסטרט וזה מכניס אותך לריקברי מוד ואז הוא שוב צריך לגבות חזרה את כל הדברים, לפרוץ מחדש, לעשות שוב את הפאצ' למשחקים זה צרה ולכן לא מומלץ להתקין משהו שצורך ריסטרט

doron500
18/11/09, 20:08
לפי ידיעתי קניית אייפוד מסינגפור זה דבר כמעט מסוכן מכיוון שאתה יכול לקבל מוצר מזוייף... אם אתה קונה בחנות של אפל בסינגפור או בחנות שלפי דעתך היא נראית בסדר גמור לקנות אייפוד טאצ אז תקנה... אבל עדיף לקנות במקומות כאלה בחנות של אפל(אם יש)...