מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : יש תוכנה ל...

tomer1749
14/11/09, 10:34
שלום, ליפני איזה חצי שנה אני זוכר שראיתי מדריך איך לראות תמונות לווין של ישראל מקרוב (הרי הם לא נותנים לראות תמונות לווין של ישראל ממש מקרוב כמו שאפשר לראות את אמריקה)
אז יש תוכנה או משהו שאיתו אני יכול לראות תמונות לווין של ישראל יותר מקרוב ?

dorvi
14/11/09, 10:38
לא שמעתי על דבר כזה....

tomer1749
14/11/09, 10:41
לא שמעתי על דבר כזה....

איך בדיוק עזרת ? אם אתה לא יודע על תענה
ואני לא אומר שאמרת שעזרת לי אבל אם אין לך תשובה אל תגיב, סתם הודעת ספאם

dean64
14/11/09, 15:41
מהיום/ אתמול אפשר לראות את ישראל כמו שצריך באפליקציית maps שבאייפון, כולל רחובות וגם מציאת מסלול... זה קשור כנראה להשקה המתקרבת בישראל.. אולי זה פתר לך את הבעיה?

חיפשתי כאן ובמקומות אחרים, ומסתבר שבינתיים צילומי הלווין היחידים שיש הם של גוגל, שצולמו ב2007 מגובה גבוה יחסית, יכול להיות בגלל המצב הבטחוני... אבל יש אפליקציה שנקראת DishPointer Maps שנותנת אלטרנטיבה קצת יותר טובה ללוויין בmaps.. יכול להיות שזה מה שאתה מחפש.

tomer1749
14/11/09, 16:05
מהיום/ אתמול אפשר לראות את ישראל כמו שצריך באפליקציית maps שבאייפון, כולל רחובות וגם מציאת מסלול... זה קשור כנראה להשקה המתקרבת בישראל.. אולי זה פתר לך את הבעיה?

חיפשתי כאן ובמקומות אחרים, ומסתבר שבינתיים צילומי הלווין היחידים שיש הם של גוגל, שצולמו ב2007 מגובה גבוה יחסית, יכול להיות בגלל המצב הבטחוני... אבל יש אפליקציה שנקראת dishpointer maps שנותנת אלטרנטיבה קצת יותר טובה ללוויין בmaps.. יכול להיות שזה מה שאתה מחפש.

דווקא אני ממש לא רואה שרואים את הרחובות לגמרא כמו בארצות הברית ואני יודע שלא נותנים לראות בישראל מקרוב בגלל המצב הבטחוני, אני יחפש את התוכנה הזאת בסידיה, תודה.

dean64
14/11/09, 16:18
היא לא בסידיה, היא באפסטור.. אבל יש גרסא פרוצה באפולוס

tomer1749
14/11/09, 16:27
היא לא בסידיה, היא באפסטור.. אבל יש גרסא פרוצה באפולוס

אה, תודה.