מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : רוצים איתוראן GPS חינם? מבצע יחודי לאתר iPhones

RonenB
10/11/09, 18:05
רוצים איתוראן GPS חינם? מבצע יחודי לאתר iPhones

אנו שמחים להתארח באתר אייפונס ולהודיע על מבצע ייחודי לגולשי האתר, כזה שאולי גם יביא לכם את תוכנת הניווט שלנו מתנה.

http://www.ituran.co.il/IturanFront/documents/Ituran_iPhone_V0.2/images/banner_iphone_heb.png

כל שעליכם לעשות הוא לבקר ולצלם את אחד האתרים המופיעים בתמונות כאן עם האייפון שלכם. למייל עם התמונה הוסיפו גם את שמות האתרים האחרים במידה ואתם יודעים.
המנצח הוא הראשון שישלח לנו תמונה של עצמו ליד אחד האתרים האלו (כולם כמובן הם ציוני דרך תלת מימדיים מהתוכנה שלנו) וכן יציין את שמות האתרים האחרים המופיעים בתמונות. במידה ולא יהיה זוכה שידע את שמות כל האתרים, תזכה התשובה הקרובה ביותר.

לנוחותכם האתרים הם בכל הארץ.

את התשובות יש לשלוח למייל gps5@ituran.com

הזוכים (שניים לפחות) יקבלו את תוכנת הניווט שלנו ברשיון מלא וחוקי במתנה!
יש לשלוח את התמונה בצירוף: שם מלא, כתובת מגורים, מקום הצילום והערות אם יש.
התמונה צריכה להיות מצולמת במצלמת האייפון שלכם. לא יתקבלו תמונות מקצועיות או תמונות שצולמו במצלמות אחרות.

סיום המבצע הוא ביום שני הבא, 16.11 בשעה 12 בצהרים.

בהצלחה לכולם ומי יודע, אולי בפעם הבאה תגיעו לשם עם איתוראן GPS

================================================= ===
הערות:

1. יתקבלו רק תמונות מחברי הפורום. 2. יתקבלו רק תמונות שצולמו באייפון . 3. לא ילקחו בחשבון תמונות המכילות חומר פוגעני. 4. הזוכה יקבל במייל קוד לתוכנה אותו יש לנצל בחנות iTunes האמריקאית בתוך שבוע מקבלת ההודעה. הקוד הינו לרשיון מלא וקבוע לתוכנה ואף מזכה בעדכונים בדיוק כמו לקוח משלם. 5. בחירת הזוכה תיעשה על ידי אנשי איתוראן GPS. לאיתוראן GPS הזכות לפרסם את כל התמונות או מיקצתן. 6. מגיש התמונה מתחייב בעצם שליחת התמונה לתחרות כי הוא הבעלים החוקי של התמונה וכי כל זכויות היוצרים לתמונה שייכות לו.

SloXreS
10/11/09, 22:23
אני ממליץ לאיתוראן להוסיף גרסת ניסיון לתוכנה כי אנשים לא ירצו לשלם 95 דולר על תוכנה שאולי ואולי לא תתאים להם. כרגע מי שרוצה לנסות פשוט מוריד גירסא לא חוקית, ואם היא כבר נמצאת על האייפון - לא יטרחו לקנות מקורית.

TheKiller=IL=
10/11/09, 22:29
כל הכבוד על המבצע :)

manor
10/11/09, 23:07
למען האמת? התמונות קלות מדי. בקרתי כמעט בכל ארבעת המקומות..
מחר אני אלך להצטלם באחד מהם ואני אשלח אימייל.

yuva
11/11/09, 06:34
איזה אתרים?

Roy.c
11/11/09, 06:38
די מוזר ראיתי את אותה הכתבה בפורום המתחרה...

arieli
11/11/09, 08:31
אני כבר זכיתי::)

Giliboy
11/11/09, 11:14
יוזמה נחמדה..
אבל באמת, כמו שכתבו, מדוע לא נותנים אפשרות לגרסת Trial..?
אני מאמין שכשרבים ינסו את התכנה, והיא באמת תענה עלח הצרכים, רבים ירכשו אותה כחוק,
כולל אני כמובן.
מקווה שמישהו שם ירים את הכפפה..

RonenB
11/11/09, 11:27
חברים יקרים,
האשכול הזה הוא לתחרות בלבד. כל עניין אחר ניתן לפתוח שאלות בפורום ה GPS.

בפורום השני (שלדעתי אינו מתחרה, אני נהנה משניהם) יש תחרות אחרת. המבצע הזה יחודי לiPhones
תודה
רונן
איתוראן GPS

gayala
11/11/09, 13:57
אפשר אולי להגדיל את התמונות? אי אפשר לזהות

RonenB
11/11/09, 16:01
אפשר אולי להגדיל את התמונות? אי אפשר לזהות

צודק. יעלו בקרוב תמונות גדולות ורמזים.

gayala
11/11/09, 16:02
צודק. יעלו בקרוב תמונות גדולות ורמזים.

אוקי תודה רבה

RonenB
11/11/09, 17:01
רוצים איתוראן gps חינם? מבצע יחודי לאתר iphones

אנו שמחים להתארח באתר אייפונס ולהודיע על מבצע ייחודי לגולשי האתר, כזה שאולי גם יביא לכם את תוכנת הניווט שלנו מתנה.

http://www.ituran.co.il/ituranfront/documents/ituran_iphone_v0.2/images/banner_iphone_heb.png

כל שעליכם לעשות הוא לבקר ולצלם את אחד האתרים המופיעים בתמונות כאן עם האייפון שלכם. למייל עם התמונה הוסיפו גם את שמות האתרים האחרים במידה ואתם יודעים.
המנצח הוא הראשון שישלח לנו תמונה של עצמו ליד אחד האתרים האלו (כולם כמובן הם ציוני דרך תלת מימדיים מהתוכנה שלנו) וכן יציין את שמות האתרים האחרים המופיעים בתמונות. במידה ולא יהיה זוכה שידע את שמות כל האתרים, תזכה התשובה הקרובה ביותר.

לנוחותכם האתרים הם בכל הארץ.

את התשובות יש לשלוח למייל gps5@ituran.com

הזוכים (שניים לפחות) יקבלו את תוכנת הניווט שלנו ברשיון מלא וחוקי במתנה!
יש לשלוח את התמונה בצירוף: שם מלא, כתובת מגורים, מקום הצילום והערות אם יש.
התמונה צריכה להיות מצולמת במצלמת האייפון שלכם. לא יתקבלו תמונות מקצועיות או תמונות שצולמו במצלמות אחרות.

סיום המבצע הוא ביום שני הבא, 16.11 בשעה 12 בצהרים.

בהצלחה לכולם ומי יודע, אולי בפעם הבאה תגיעו לשם עם איתוראן gps

================================================= ===
הערות:

1. יתקבלו רק תמונות מחברי הפורום. 2. יתקבלו רק תמונות שצולמו באייפון . 3. לא ילקחו בחשבון תמונות המכילות חומר פוגעני. 4. הזוכה יקבל במייל קוד לתוכנה אותו יש לנצל בחנות itunes האמריקאית בתוך שבוע מקבלת ההודעה. הקוד הינו לרשיון מלא וקבוע לתוכנה ואף מזכה בעדכונים בדיוק כמו לקוח משלם. 5. בחירת הזוכה תיעשה על ידי אנשי איתוראן gps. לאיתוראן gps הזכות לפרסם את כל התמונות או מיקצתן. 6. מגיש התמונה מתחייב בעצם שליחת התמונה לתחרות כי הוא הבעלים החוקי של התמונה וכי כל זכויות היוצרים לתמונה שייכות לו.

================================================== ==
עדכון: בעקבות בקשת הקורא גיאלה התמונות ישופרו ויוגדלו בקרוב. הנה רמזים עבורכם:
אחת התמונות היא מוזיאון מצפון לעכו.
השניה היא מבנה הנצחה סמוך לבירת הנגב ליחידה לוחמת.
השלישית מהבירה, היום שוכן שם משרד ממשלתי אבל הבנין והמגדל מזכירים מאוד מבנים מארץ המקור.
הרביעית שנראית כמו מקדש היא באמת מבנה קודש בעיר ללא הפסקה...

עכשיו זה כבר באמת קל.

RonenB
12/11/09, 13:33
נכון ליום חמישי בצהרים עוד אין תשובה ממש נכונה. גם למי שיש ידע חלקי מוזמן לשלוח, יש סיכוי לזכות...