מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : דימיון מחמיא| חיקוי אייפון מבוסס אנדרואיד

natish
10/11/09, 11:25
‏דימיון מחמיא

חיקוי חדש לאייפון מציג לראשונה את המכשיר כאשר הוא מופעל על בסיס מערכת ההפעלה הניידת של גוגל - האנדרואיד. הדמיון ממש מחמיא לאייפון ומעניין מה גוגל הייתה אומרת בנושא.

‏http://www.ubergizmo.com/photos/2009/11/aphone-a6.jpg

האתר ubergizmo מדווח על חיקוי חדש לאייפון, אבל החיקוי הזה שונה משאר החיקויים שראינו עד כה. אם עד היום ראינו את האייפון וחיקויו מהמזרח רצים על מערכת הפעלה המבוססת על זה של מיקרוסופט (Windows Mobile) אז החיקוי הזה דווקא מריץ את מערכת ההפעלה הניידת של גוגל, האנדרואיד.

המכשיר שנקרא ה- Android Aphone A6 הוא מכשיר דמוי אייפון אבל השוני משאר החיקויים שנראו עד כה הוא כאמור במערכת ההפעלה שמבוססת על האנדרואיד. הדימיון של המכשיר לאייפון המקורי הוא ממש גדול כאשר גם ה- Aphone מגיע עם מסך מגע בגודל של 3.5 אינץ', מצלמה של 2MP (כמו האייפון 2G), תמיכה בקישוריות בלוטות' 2.0 ו- WIFI. מה שכן כמות הזיכרון של המכשיר קטנטנה כאשר המכשיר מגיע עם 130MB של זיכרון RAM ורק 256MB של זיכרון פנימי (לא ידוע לגבי חריצי הרחבה). מן סתם איכות מסך המגע של ה- Aphone רחוקה שנות אור מאיכות המולטי טאץ' של מסך האייפון המקורי אבל עדיין מדור בחיקוי די מרשים.

עצם העובדה שהמכשיר מופעל על בסיס האנדרואיד נותן לו יכולות ואפשרויות קרובות יותר לאייפון עצמו הרבה יותר משאר החיקויים של האייפון שמופעלים על בסיס Windows Mobile. לא ידוע ממש אם למכשיר יש גישה לחנות האפליקציות המקוונת של גוגל לפלטפורמת האנדרואיד וכן הזמינות של המכשיר במדינות השונות. מה שכן הופעתם של חיקויי אייפון "איכותיים" יותר שכאלו דורשת יותר תשומת לב במעמד רכישה של מכשיר במיוחד במדינות מזרח אסיה.

אתם יכולים להתרשם מהמכשיר בסירטון הבא (מי שיודע באיזה שפה הוא מדבר מוזמן לתרגם :)):

if-0ytj_YPg

TheKiller=IL=
10/11/09, 12:30
לא כל כך מחמיא הסתכלתי על הסרטון וזה לא מתקרב

tomer1749
10/11/09, 13:46
ממש לא מחמיא

sallybarco1
10/11/09, 14:53
סיני מטומטם עד שהוא מראה משהו

יעקב יצחק
10/11/09, 15:37
דווקא בסדר אני רוצה לראות עוד סירטונים
כדי לדעת עליו יותר כי הוא עולה 75 דולר
וזה כלום לפלאפון

kikass12
10/11/09, 19:58
פלאפון שלוקח לו שעתיים להידלק ואז עוד יומיים לעבור מאפליקציה לאפליקציה חשבתי שאולי המחשב שלי לא בסדר שצפיתי בסרטון :)

rongot84
10/11/09, 20:06
פחחחח עלאק חיקוי נחמד לאייפון.

הנוקיה שהיה לי חיקוי טוב יותר מזה...

איזה גועל בחיי...

SloXreS
10/11/09, 22:26
רואים במפורש בסרטון שיש ליד חריץ הsim מקום לכרטיס זיכרון - רוצו לקנות!

omegascript
11/11/09, 00:47
גם בחינם אני לא לוקח

urieli17
12/11/09, 17:35
וזה קוראנית אם אני לא טועה..