מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : Macbook Pro or Mac Pro

wizzy
31/10/09, 23:10
שלום אני מתלבט בין נייח לנייד 17 הצרכים שלי הם למוסיקה ווידיאו
יש לי חבר שנמצא בארה"ב עכשיו והוא יכול להביא לי את הנייד לגבי הנייח זה קצת בעייה :)
ואם אני רוצה להזמין את הנייח מחו"ל האם המחשב יעבור מגס ? מה עם מע"מ?
איך מבצעים הזמנה כזאת והזמנה בטוחה? תוך כמה ימים המוצר מגיע אליי?

oriX
31/10/09, 23:21
המק פרו הוא מחשב שעולה 2500$!
אני לא חושב שהוא ישתלם לך כספית
ואם הצרכים שלך הם מוזיקה וסרטים תלך כבר על המקבוק הלבן, למה ללכת על דגם יקר אם אתה לא משתמש בו למטרות העיקריות שלו?
ואם אתה רוצה נייח תקנה איימק

eden
31/10/09, 23:25
הוא יוכל לסחוב נייח אבל שיצהיר עליו במכס.. תשלם עליו 16.5%.
אם אתה רוצה דרך הזמנה, תגיד לו שיקנה, ודרך dhl, ups וכו' תשלח אותו.. זה תלוי במידות ומשקל. לכל חברה יש הגבלות, למשל dhl לא שולחים חומרים מסוכנים, למשל סוללות שלך ניידים. וכמובן משלוח יעבור במכס, אז תוסיף מחיר+tax שלהם+משלוח+מע"מ ישראלי.

אם הוא מביא לך אז עדיף לקחת נייד, לא? אתה תמיד יכול לחבר אליו מסך חיצוני.
חוץ מזה שהנייח באמת יקר.. ותחשוב שאתה עוד צריך להוסיף לו מסך, ואם כבר השקעת אז מסך של אפל.
הייתי ממליצה על נייד 15 איטש+ מסך חיצוני. ככה זה גם נייד וגם נייח ;)

Sunset
31/10/09, 23:28
כנ"ל אתה יכול גם 13 אינץ אני קניתי mac pro 15
ועכשיו אני קונה לו 24 אינץ ומחבר ככה יש לי גם נייד וגם נייח :)

wizzy
31/10/09, 23:32
יש לי דל 24 מבסוט ממנו
הנייח יהיה בעל 8 ליבות ו 8 גיגה זיכרון חישוב מהיר יעלה לי 3000+ דולר
נייד עם דואל קור 8 גיגה זיכרון (הוספה) יעלה גם בסביבות 3000+ דולר אז ברור שהנייח עדיף אבל אם יש לי סיכון בהבאה של נייח בתשלום נוסף וחוקי וככה יצא לי כמו שמוכרים באיידיגיטל אז לא שווה לי ואם התשלום עבור הנייח יהיה רק במע"מ של 16 וחצי אחוז אז זה בסדר השאלה אם לא יעשבו את זה במכס ויקראו לשיחרור וקנסות ולא יודע מה כי יש פה סיכון
יש מישהו שעשה זאת בעבר ויכול להסביר /לפרט לי איך זה עובד?

תודה

XmiXdriX
31/10/09, 23:41
מה יש לך לעשות עם 8GB זיכרון DDR3? אני חושב שאם זה מוזיקה ווידאו 4 GB יספיק לך...
אם אתה הולך כבר על נייח תקנה את האיימק 27 החדש, יעלה לך 2000$ יש כבר
מסך יש כבר מקלדת ועכבר מגיע עם 4GB DDR3 עם 4 ליבות של 2.66
באמת אחלה של מכיר ואחלה של מוצר.
אני תוהה למה אתה בכלל לקחת בשיקול את הMac Pro הוא יקר מאוד וזה ניראה לי
מחשב שהוא די לכרישים הגדולים באמת

wizzy
01/11/09, 00:26
אני כריש גדול אחי :) חחח

eden
01/11/09, 00:29
אני כריש גדול אחי :) חחח

אם באמת היית כריש א לא היית בא לשאול אותנו אם עדיף נייד או נייח..
אין בכלל התלבטות.. אם אתה בכלל שוקל ללכת על המפרט של המק פרו אז אין לך מה להסתכל על הנידים...

בלי לתקוף או משהו, אבל אין ממש השוואה בין המפרטים אתה מבין

wizzy
01/11/09, 00:39
אני יודע מה עדיף השאלה שלי היתה מה עדיף להביא מחו"ל במסגרת המדיניות של המכס וכו" בארץ כי לקנות פה בארץ צריך משכנתא

eden
01/11/09, 00:42
אני יודע מה עדיף השאלה שלי היתה מה עדיף להביא מחו"ל במסגרת המדיניות של המכס וכו" בארץ כי לקנות פה בארץ צריך משכנתא

תברר את המידות של האריזה והמשקל, תתקשר לחברות משלוח בארץ ותבקש הצעת מחיר, תוסיף מע"מ רק לנייח במידה ואין לך בעיה להבריח נייד.
זה עדיין אמור לצאת יותר זול מאוידיגיטאל.

ובלי קשר, אני תמיד ממליצה לא לקנות מהם. חובבנים שצריכים שמישהו יוציא להם את השמש מה***.

oriassor
01/11/09, 01:53
אני ממליץ לך לקנות אימק 27 4 ליבות הוא עולה 2000$ אם יש לך מישהו בארצות הברית אתה משלם רק 2000$ עוד 9% מכס ארצות הברית ו16.5% מע"מ

yarin-cohen
01/11/09, 20:33
Mac Pro?! למה אתה צריך דבר כזה?! אתה בקושי תנצל 10% מהיכולות של הבהמה הזאת!
את האמת גם ה-MacBook Pro 17 מיותר. אלא עם כן אתה ממש חייב מסך גדול...
במקומך הייתי קונה את ה-13" עם המפרט המשודרג, ואת הLED Cinema Display. תאמין לי אין יותר טוב מזה! ככה יש לך מחשב נייד קומפקטי (13"), ובבית תהייה לך את כל הנוחות של מחשב נייח.

מקווה שעזרתי...