מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מה הכוונה פריצה?

moledet
31/10/09, 16:47
למה מתווכנים לפרוץ את המכשיר?
להפוך אותו לעברית?

tomer1749
31/10/09, 17:31
שאלה נפוצה מאוד, אז הינה התשובה.
פריצת איייפון/אייפוד טאצ' בעצם פותחת את המכשיר להתקנת תוכנות צד ג' שלא מאושרות ע''י אפל+פותחת את המכשיר לשליטה דרך תוכנות אחרות כמו ifun box
כדי לפרוץ את המכשיר צריך לדעת אם תוכנת הפריצה שאתה רוצה לפרוץ איתה מתאימה לו, היא צריכה להתאים למכשיר, לדור המכשיר, ולגרסא שעל המכשיר, למשל blackbr1n של geohot מתאימה כדי לפרוץ אייפוד טאצ' דור 2 גרסא 3.1.2 (ולא רק)

stav96
31/10/09, 17:33
לא,

הכוונה בפריצה היא התקנת תוכנות צד שלישי שאפל לא מאשרת.
ז"א: הורדת משחקים לא חינמיים בחינם, הוספת כל מיני דברים מגניבים כמו: סידור האייפוד בתיקיות, הוספת ערכות נושא, שינוי שמות לאפליקציות ועוד...

כדי לפרוץ קודם כל אתה צריך לדעת איזה גרסא המכשיר שלך (1g,2g,3g) ואיזה קושחה המכשיר שלך (3.1.2/3.1.1/3.0...)
ורק אחר כך אתה יכול לפרוץ

tomer1749
31/10/09, 17:34
לא,

הכוונה בפריצה היא התקנת תוכנות צד שלישי שאפל לא מאשרת.
ז"א: הורדת משחקים לא חינמיים בחינם, הוספת כל מיני דברים מגניבים כמו: סידור האייפוד בתיקיות, הוספת ערכות נושא, שינוי שמות לאפליקציות ועוד...

כדי לפרוץ קודם כל אתה צריך לדעת איזה גרסא המכשיר שלך (1g,2g,3g) ואיזה קושחה המכשיר שלך (3.1.2/3.1.1/3.0...)
ורק אחר כך אתה יכול לפרוץ

נו מה אמרתי ?
אותו דבר במילים אחרות אבל לא הדגשתי את זה שאפשר להוריד אפליקציות שעולות כסף בחינם.

stav96
31/10/09, 17:42
נו מה אמרתי ?
אותו דבר במילים אחרות אבל לא הדגשתי את זה שאפשר להוריד אפליקציות שעולות כסף בחינם.

בזמן שכתבתי את ההודעה אתה כתבתי ופירסמת אותה לפני שראיתי את שלך אז אין מה להתעצבן...

נ.ב.
אם אתה חושב שאתה תורם לפורום הזה בזה שאתה מעתיק כתבות שאנשים השקיעו וכתבו לאתר שלך... אתה טועה

tomer1749
31/10/09, 17:45
בזמן שכתבתי את ההודעה אתה כתבתי ופירסמת אותה לפני שראיתי את שלך אז אין מה להתעצבן...

נ.ב.
אם אתה חושב שאתה תורם לפורום הזה בזה שאתה מעתיק כתבות שאנשים השקיעו וכתבו לאתר שלך... אתה טועה

אתה יודע אני מעתיק אחת ביום ונותן קרדיט זה מותר, וחשבתי שכתבת שאני טועה כי כתבת לא ואז את התשובה שלך.

oriX
31/10/09, 20:09
אתה יודע אני מעתיק אחת ביום ונותן קרדיט זה מותר, וחשבתי שכתבת שאני טועה כי כתבת לא ואז את התשובה שלך.

זהו שאתה מעתיק
תכתוב לבד, אתה לא יודע לעשות דברים בעצמך?