מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : כל אוזניות רגילות עובדות על אייפוד טאצ' ?

tomer1749
06/10/09, 18:33
אני רוצה לקנות אוזניות עם מיקרופון ורציתי לדעת קודם כל אם הם יעבדו על המכשיר ואם גם המקרופון יעבוד ?

DannyLi
06/10/09, 19:03
כעקרון כל אוזניה פשוטה צריכה לעבוד

shaishai123
06/10/09, 19:14
אם אתה מחבר אוזניות של nokia אז הם לא יעבדו תקנה אוזניות שמתאימות לאייפון והם בטוח יעבדו...

tomer1749
06/10/09, 19:17
כעקרון כל אוזניה פשוטה צריכה לעבוד

אוקיי ועם אני קונה אוזניות עם מקרופון אז המקרופון יעבוד עם האייפוד ?

Roy.c
06/10/09, 19:32
כן, לי למשל יש אוזניותעם מיקרופון (לא יודע את שם החברה מצטער...) שהאיכות שלהן לא משהו אבל בהחלט אפשר לנהל שיחה בספיקו בצורה מצויינת ויציבה.
אם אתה כבר קונה אוזניות אני ממליץ שתלך על אוזניות יקרות אבל שמחזירות את זה עם הזמן שלא תיהיה כמוני שצריך להוציא את האוזניות עם המיקרופון ולהכניס את האוזניות היותר איכותיות שלי...

alonhaku
07/10/09, 18:18
כן, לי למשל יש אוזניותעם מיקרופון (לא יודע את שם החברה מצטער...) שהאיכות שלהן לא משהו אבל בהחלט אפשר לנהל שיחה בספיקו בצורה מצויינת ויציבה.
אם אתה כבר קונה אוזניות אני ממליץ שתלך על אוזניות יקרות אבל שמחזירות את זה עם הזמן שלא תיהיה כמוני שצריך להוציא את האוזניות עם המיקרופון ולהכניס את האוזניות היותר איכותיות שלי...

חח רוי אני באותו סיפור כמוך xd
שמע חבר, תנסה למצוא אוזניות שכתוב על האריזה שהם תועמות לשימוש עם אייפון, כך תיהיה בטוח שאתה לא מסכן את הכסף שלך.
או לשם שינוי תבקש מהמוכר בחנות שיתחייב לכך שהמיקרופון באוזניות יתמך ע"י האייפוד כך שתיהיה לך אופציה לחזור בך.

doron500
07/10/09, 19:18
כל אוזניות עם חיבור 3.5 אינצ' מתאים לאייפוד...

ישנם אוזניות שבאות עם מיקרופון תבדוק בקטעים האלה אם זה תואם לאייפוד טאצ'...
חשוב לציין שאתה צריך אייפוד טאצ' דור שני ומעלה בשביל להשתמש באוזניות עם מיקרופון...