מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מחיקת סידיה

adh
03/10/09, 21:36
יש לי אייפוד טאץ' 2g עם קושחה 3.0, פרוץ עם סידיה.
רציתי לדעת, אם אני רוצה למחוק ולהיפטר מסידיה, ניתן לעשות זאת ע"י shift+restore באייטיונס ובחירת קובץ הקושחה שלי? כי כך אני בעצם מוחק כל מה שיש לי במכשיר ומתקין מחדש את מערכת ההפעלה, אז חשבתי שכך ניתן להיפטר מסידיה. או שאולי התהליך גורם לנזק בלתי הפיך לאייפוד? אם כן, יש דרך אחרת להיפטר מסידיה?
תודה מראש לעוזרים!

michael89
03/10/09, 21:39
לא מה פתאום שיגרום לנזק בלתי הפיך ואם כבר אתה לא מעונין לפרוץ תעשה update לגירסה החדשה דרך אייטונס ואז גם זה ישמור לך את כל הקבצים וכמובן ימחוק את הסידיה

adh
03/10/09, 21:53
לא מה פתאום שיגרום לנזק בלתי הפיך ואם כבר אתה לא מעונין לפרוץ תעשה update לגירסה החדשה דרך אייטונס ואז גם זה ישמור לך את כל הקבצים וכמובן ימחוק את הסידיה

רגע, אני צריך להוריד את הגרסה העדכנית ביותר של הקושחה לאייפוד, לעשות shift+update, לבחור את הקובץ שהורדתי (של הקושחה), ואז האייטיונס מעדכן לי את המכשיר, ומוחק את סדייה? אם כן, אני חייב להוריד גרסה יותר עדכנית מזאת שיש לי על המכשיר, או שאני יכול להשתמש בקובץ של קושחה זהה לזאת שבמכשיר?
תודה מראש לעוזרים!

michael89
03/10/09, 22:01
לא הבנת אותי ודאי שאתה יכול לעשות שיפט ריסטור רק המלצתי שתעשה את זה דרך אייטונס את העידכון בלי שיפט ריסטור ואז לא ימחק לך השירים סרטים אנשי קשר וכו וגם תוכל להנות מהגירסה החדשה

adh
03/10/09, 22:37
טוב תודה, אבל עשיתי בסוף restore, כי חשבתי שאולי ישארו קבצים מסידיה, אף על פי שלא ניתן להשתמש בה.

tomer1749
04/10/09, 09:44
אתה יכול למחוק את סידיה ככה:
תתקין מסידיה cydelete, תיכנס להגדרות ובאפליקציות מוגנות תעשה 0 על סידיה.
אז תלך לתפריט ותלחץ על סידיה הרבה זמן, אז הכל יתחיל למחוק ותראה X שאיתו תוכל למחוק את סידיה, תלחץ עליו וסידיה ימחק, אחרי שמחקת תלחץ על כפתור home וזהו.
אם עזרתי לך לחץ על תודה.