מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עכשיו זה רשמי - אין יותר מבולבל ממני! (יש לי מק)

stav96
03/10/09, 16:27
שלום לכולם,

יש לי iPod Touch 2G 32GB 3.0 לא פרוץ, ואני רוצה לשדרג ל3.1 - לפי מה שהבנתי כדי לעשות זאת צריך מק, ולמזלי יש לי!

אז ככה:
1) האם כדי לשדרג ולפרוץ את 3.1 צריך שהאייפוד יהיה 3.0 פרוץ או לא?
2) איך פורצים את 3.1? (איזו תוכנה, מה עושים, כל פרט הכי קטן וקטנטן...)
3) לפי מה שהבנתי צריך גרסאת קושחה 3.1, לא מאפל, ז"א שעשו לה משו ולפי מה שהבנתי צריך מק בשביל זה, היות ויש לי, עם מישהו יסביר לי מה צריך לעשות אני מוכן לעשות את זה ולפרסם פה (כי לפי מה שהבנתי הביקוש לדבר הזה פה די גבוה).

תודה!

michael89
03/10/09, 18:37
כאן יש לך מדריך מפורט ונראה לי עדיף קובץ לא מאפל אז תחפש ברשת אם אני ימצא אני יביא לינק אבל בינתיים הנה מדריך עם התוכנות והסבר http://www.iphones.co.il/forum/thread102166.html

DJBH
03/10/09, 18:43
שלום לך

תשובות לשאלותייך :
1) כעת זה לא משנה
2,3) ישנה תוכנה בשם Pwnage Tool (תוצרת קבוצת Dev Team), בעזרת התוכנה אתה בעצם יוצר לעצמך קובץ IPSW (שהוא בעצם קובץ ה"ריסטור" / "פירמוט"), בעזרת iTunes אתה בוחר בקובץ שהכנת מראש באמצעות התוכנה וככה בעצם אתה "מרסטר" את המכשיר ל-3.1.

התוכנה Pwnage Tool נותנת לך בעצם אפשרות ליצור קובץ IPSW לבחירתך, זאת אומרת שתוכל לבחור אם הקובץ עצמו יכיל Jailbreak ויתקין ישירות אחרי הריסטור כבר את תוכנת הסידייה/Icy.

בתוכנה אתה טוען את הקובץ של 3.1 המקורי, ורק אז אתה בוחר איך אתה רוצה לייצא אותו בקובץ החדש, ושוב - את הקובץ החדש הזה שהכנת בו בעצם כבר את הפריצה - אתה טוען באמצעות iTunes וכך בעצם מרסטר את המכשיר שלך ישר ל-3.1 פרוץ.

באייפון ישנם עוד אפשרויות בתוכנה שגם ניתן לעשות, כגון פתיחת המכשיר (ריסטור ל3.1 ללא שדרוג המודם) וכו..

מקווה שעזרתי, תעדכן אם יש משהו לא מובן

*עריכה - השתמש במדריך שניתן לך בתגובה מעלי

stav96
03/10/09, 19:26
תודה!

אבל מאיפה אני מוריד ipsw שמתאים לiPod Touch 2G? (אם אפשר קישור...)
ואני לא צריך לשדרג קודם ל3.0 פרוץ? ז"א שגם אם אני בגרסא 2.2 אז זה בסדר לעבור ישר ל3.1?
ואחרי שהתוכנה מכינה את הipsw אני פשט צריך לחבר את האיפוד, לעבור לdfu ולעשות alt+restore עם הipsw שהתוכנה מכינה? וזהו?
צריך לחבר את האייפוד כשהתוכנה מכינה את הipsw?
ובקשר למשתמשי ווינדוס: אפשר לפרסם את הipsw שהתוכנה הכינה ואז הם פשוט עושים עם זה ריסטור?

מצטער אם אני מציק עם שאלות מטומטמות אבל זה פשוט מתסכל נורא... :)

תודה בכל מקרה!

michael89
03/10/09, 19:46
הנה לינק לגירסה תבחר בדיוק מה אתה צריך http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/
לגבי שידרוג לא נראה לי שצריך לשדרג קודם ל3
לגבי אם האייפוד צריך שיהיה מחובר אני לא יודע אני על ווינדוס אבל התוכנה תדרוש ממך את זה ובקשר לשאלה האחרונה שלך אסור להעלות לפה לפורום אבל אתה יכול להציע בפרטי