מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עזרה| מקבל שגיאה בזמן ה restore-חייב עעעזרה!כנסו!

SmartChild
29/09/09, 21:00
אז ככה, יש לי IPOD דור ראשון שלא נגעתי בו איזה חודשיים ועכשיו רציתי לעדכן ולפרוץ אותו לגירסה 3.

ניסיתי להדליק אותו ואז זה כתב לי שהוא צריך טעינה עם הבטריה האדומה הזאת,.. אז חיברתי אותו למחשב וזה עשה כילו זה נטען ואז זה נדלק עם הסמל של התפוח וזה עשה עיגול כאילו זה טוען משהו.. ואיזה שעה זה היה ככה ולא קרה כלום אז החלטתי לחבר אותו שוב למחשב ולהכניס אותו למצב DFU. הכנסתי אותו למב DFU והמחשב זיהה אותו אז התחלתי לעשות לו RESTORE וזה כתב לי באמצע:

http://i38.tinypic.com/29xvocm.png

ניסיתי לעשות לו RESTORE כבר כמה פעמים.. וכל הזמן אתו דבר..

וניסית לעשות הכל.. לחבר אותו ב USB אחר.. לעשות ריסטרט למחשב.. להסיר ולהתקים את ה ITUNES מחדש...ועוד מלא דברים שום דבר לא עזר...

אני מתוסכל כבר ניסיתי לעשות את כל מה שאמרו לי בפורומים אחרים
כל פעם שאני מדליק אותו זה מראה את הבטריה האדומה הזאת ואז אני מחבר אותו למחשב וזה מראה את הברק הזה כאילו זה מטעין... ואז פתאום זה נכסה ואז שוב אני מדליק אז מראה שוב את הבטריה האדומה ואת הברק.. ורק לפעמים שזה מראה את הסמל של התפוח כאילו זה הולך להדלק אז זה תקוע ככה שנים.. וניסתי כבר עם ה REDSNOW הזה לפרוץ לגירסה 3.. לא עוזר כלום הוא נתקע באמצע כי ה IPOD נכסה ויוצא מהמחשב..

מה לעשות לעזאזל..

מה לעשות?

תודה מראש, שגיא.

zach123
29/09/09, 23:34
מה זה? איזה וינדוס יש לך?
נסה להסיר לחלוטין את iTunes ולהתקין את הגירסה החדשה ביותר

gilbenmoshe38123
30/09/09, 11:04
לי זה גם קרה כמה פעמים אבל בנסיבות שונות........
כשאתה לוחץ restore את לוחץ רק restore או restore +shift ?

yoelka
06/10/09, 23:52
גם לי זה קרה אחי הדבר היחיד שעזר לי זה לשלם 300 שק למעבדה ועכשיו שוב זה קרה לי מה אנחנו עושיים?