מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : [שאלה] אוזניות

SenseF
27/09/09, 18:06
יש לי אייפוד דור ראשון ונהרסו לי האוזניות , איפה אני יכול לקנות חדשות ? כמה זה עולה ? ואם יש אפשרות שלאוזניות יהיה מיקרופון מובנה ?

doron500
27/09/09, 18:22
חפש בזאפ... כל אוזניה עם חיבור 3.5 אינצ' יתאים לאייפוד

shaishai123
29/09/09, 00:22
כן יש אפשרות שיהיה מיקרופון באוזניות אבל לא צריך אותן כי אין אפשרות להשתמש במיקרופון אבל אם אתה רוצה בכל מיקרה יש בדיזינגוף סנטר שכחתי איך קוראים לחנות אבל אוזניות עם מיקרופון מונה עולות 60 שקל ואחלה אוזניות...

תלחץ תודה בבקשה עם עזרתי.....

DannyLi
29/09/09, 19:13
אני ממליץ לירכוש אוזניות איכותיות, חברות דגל בתחום הן AKG, Radius, Sony וכו'

YGV
29/09/09, 20:24
אתה יכול לקנות ב-3 דולר אוזניות מקוריות חדשות של אפל ואם אתה מעוניין בגרסאת ה-3gs עם השלט והמיקרופון זה עולה 16 דולר, ההזמנה מן הסתם היא מחו"ל והמשלוח חינם. אחלה של דבר! אם יהיה עניין לנושא אני אביא לינק. (האתר הוא מתחרה/ דומה ל-dx המוכר והטוב..)

בלי קשר הייתי ממליץ לך "להיתקדם" מהמקלוני אוזניים הלבנבנים של אפל ולקנות אוזניות מעט יותר רציניות בהתאם לתקציב ולתצורה המבוקשת ולמוזיקה אותה אתה נוהג לשמוע ונמצא לך אחלה אוזניות.. P:

shaishai123
29/09/09, 23:34
אתה יכול לקנות ב-3 דולר אוזניות מקוריות חדשות של אפל ואם אתה מעוניין בגרסאת ה-3gs עם השלט והמיקרופון זה עולה 16 דולר, ההזמנה מן הסתם היא מחו"ל והמשלוח חינם. אחלה של דבר! אם יהיה עניין לנושא אני אביא לינק. (האתר הוא מתחרה/ דומה ל-dx המוכר והטוב..)

בלי קשר הייתי ממליץ לך "להיתקדם" מהמקלוני אוזניים הלבנבנים של אפל ולקנות אוזניות מעט יותר רציניות בהתאם לתקציב ולתצורה המבוקשת ולמוזיקה אותה אתה נוהג לשמוע ונמצא לך אחלה אוזניות.. P:

אתה יכול להביא את האתר? וזה אתר טוב ובטוח שאתה יכול לסמוך עליו?

YGV
03/10/09, 19:01
אני מצטער שלא הבאתי את האתר, פשוט הייתי מעט עסוק, האתר הוא בסגנון (ומאוד דומה לו!) של DX והוא עובד עם פייפל כך שאין בעיות והמשלוח חינם.
תירשם לאתר ותזמין תוך שתי שניות..

הלינק לאוזניות הרגילות הוא-
http://www.focalprice.com/EP143W/Genuine_3GS_Headphone_White.html

לינק לאוזניות ה-3GS עם מיקרופון-
http://www.focalprice.com/EP001X/Original_2nd_Generation_Apple_iPod_Earphone.html

יש באתר עוד כמה "מציאות", תעיינו בו ותקנו בהצלחה! ;)