מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : סליחה על ההטרדה אבל אני רוצה לדעת אחת ולתמיד - פריצה ל3.1

stav96
25/09/09, 21:39
היי,

יש לי אייפוד טאץ דור שני ואני רוצה להתקין עליו 3.1...
1. האם גרסא 2 תומכת ב3.1?
2. האם אפשר לפרוץ את 3.1? לפי מה שהבנתי אפשר רק עם מק ויש לי מק :), אז איך? (עם איזו תוכנה, מאיפה להוריד, מאיפה להוריד גרסאת קושחה...)
3. האם אפשר לשנמך חזרה ל3.0 במידה ולא ארצה את 3.1?
4. האם יש בעיה בסינכרון עם אייטונס 9 כשהאייפוד פרוץ?
5. האם פתיחת האייפוד למשחקים פרוצים (ז"א לשים את הסורס בסידיה ולהוריד את הרכיב הזה) זהה לפתיחת האייפוד למשחקים פרוצים ב3.1? ז"א צריך לעשות אותו דבר או משו אחר?

והכי חשוב:האם כדאי בכלל לשדרג ל3.1 או להישאר ב3.0?

oriX
26/09/09, 08:15
אין פריצה לאייפוד טאץ' דור שני ב3.1 אם יש או אין מק בשלב זה...

Roy.c
26/09/09, 09:34
היי,

יש לי אייפוד טאץ דור שני ואני רוצה להתקין עליו 3.1...
1. האם גרסא 2 תומכת ב3.1?
2. האם אפשר לפרוץ את 3.1? לפי מה שהבנתי אפשר רק עם מק ויש לי מק :), אז איך? (עם איזו תוכנה, מאיפה להוריד, מאיפה להוריד גרסאת קושחה...)
3. האם אפשר לשנמך חזרה ל3.0 במידה ולא ארצה את 3.1?
4. האם יש בעיה בסינכרון עם אייטונס 9 כשהאייפוד פרוץ?
5. האם פתיחת האייפוד למשחקים פרוצים (ז"א לשים את הסורס בסידיה ולהוריד את הרכיב הזה) זהה לפתיחת האייפוד למשחקים פרוצים ב3.1? ז"א צריך לעשות אותו דבר או משו אחר?

והכי חשוב:האם כדאי בכלל לשדרג ל3.1 או להישאר ב3.0?

שלום חבר, אתה לא מטריד בכלל פה זה הפורום לשאלות על אייפוד טאץ';)
אורי חברי ענה לך על השאלות די בכלליות (סלח לי אורי:)), אני אנסה להבהיר את המצב קצת בפירוט יותר.
אז ככה:
1.אם התכוונת לגירסה השנייה של אייפוד טאץ'-אז כן, היא בהחלט תומכת בגירסה 3.1(אחרת אפל לא הייתה מפיצה גירסאות למכשירים כל חודש) אך כמו שאורי אמר היא כעת לא פרוצה כך שאתה יכול לחכות עם הפריצה...
2.כמו שאמרתי אין עדיין פריצה-dev team (הפורצת הידועה של האייפונים והאייפודים) הודיעה לפני מספר ימים שהפריצה עומדת להשתחרר בקרוב, אך כרגע אין פריצה!
3.יש עם השינמוך די בעיה לפי מה ששמעתי, אני אישית לא ניסיתי לשדרג/לשנמך את גירסת האייפוד טאץ' שלי מהשיקולים שידעתי שיהיה עם זה בעיות וחיכיתי (וטוב שעשיתי כך:)) כך שכרגע אל תנסה לשנמך...
4.dev team הצליחה לפרוץ רק את המכשירים iphone 2g, ipod touch 1g ואם אני לא טועה (אל תסמוך על הזיכרון שלי) גם ה3g נפרץ.
כל המכשירים שלא הזכרתי לא נפרצו עדיין וכמובן שסינכרון עם משחקים פרוצים לא אפשרי.
5.כמו שכבר הבהרתי לטאץ' 2g אין עדיין פריצה אז אפילו לא מדברים על פריצה למשחקים פרוצים...
מקווה שעכשיו יותר ברור...

בקיצור אם אתה רוצה כמה תיקוני באגים (ממש קטנים), תעדכן ל3.1 אם אתה רוצה פריצה שעובדת טוב מאד וגירסה יחסית טובה (יש בה די הרבה באגים אבל מסתדרים) לך אל 3.0...
אני אישית נשארתי ב3.0 תעשה לפי השיקולים שלך...

roey_j
26/09/09, 10:05
אתה יכול להתעדכן בקשר לפריצה (מתי תצא וכל השאר)מכאן
http://blog.iphone-dev.org/

oriX
26/09/09, 10:34
גרסא 3.1 פשוט גרועה ומאכזבת
אני טוען את האייפוד שלי יותר מ5 פעמים ביום
אם אני מכבה את הwifi ,פוש,בהירות מסך הכי נמוכה ולא נוגע בו הבטריה שורדת עם קצת מזל 5 שעות

Anubis
26/09/09, 17:14
אצלי שורד כמה ימים בלי טעינה ועם פוש וכל המסביב

אולי יש לך בעיה בנגן

oriX
26/09/09, 17:20
יכול להיות אבל זה קורה להרבה אנשים אז אני לא מאמין שזה בעיה אצלי