מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלות של מתחיל

papo2006
23/09/09, 12:48
שלום
השבוע התחדשתי בipod touch 2g 8gb , פרצתי אותו ע"פ המדריכים שבאתר וכעת אני מנסה להתחיל לעבוד איתו אבל ממש מסתבך .
1. בלי לשים לב סימנתי בi tunes סינכרון של כל השירים במחשב לIPOD , כשהבנתי שזה יסתום לי את הIPOD ניסיתי לעצור את זה אבל בכל פעם שאני מחבר את הכבל של הIPOD למחשב -הסנכרון ממשיך.
איך מבטלים לחלוטין את הסינכרון.
2. ניסיתי שעה שלמה למצוא דרך למחוק את השירים שכבר הוכנסו לIPOD אך לא מצאתי אופציה כזו. (ציפיתי למכשיר יותר אינסטנקטיבי וידידותי) איך עושים את זה?
3. העברתי סרט במחשב מפורמט AVI ל MP4 - איך אני מעביר אותו לIPOD , ניסיתי בITUNES לעשות גרירה והדבקה אך ללא הועיל.
4.כל הזמן עובד לי הITUNES ברקע במחשב, הוא מעמיס את המחשב בטירוף ומפריע לעבוד , איך עושים שהוא יפעל רק כשצריך להעביר שירים וכו' אבל בשאר הזמן יהיה סגור לגמרי (אני נאלץ בכל פעם לעשות CTRL+ALT+DEL ולמחוק אותו דרך הTASK MANAGER -לא נראה לי הגיוני שזו הדרך היחידה), אגב, אין גרסא יותר קלילה לITUNES ?
5. כששומעים שירים, לא ראיתי אופציה ללחוץ על STOP אלא רק PAUSE . מה הקטע?

טוב אני יודע שבשביל כרישי אי פוד כמוכם אלו שאלות טיפשיות אבל אשמח אם תקדישו כמה דקות ותענו לי על השאלות . אני כבר חצי מיואש.
תודה

Roy.c
23/09/09, 13:35
שלום papo לגבי השאלות שלך אז ככה:
1.דבר ראשון תתחדש על הקניית האייפוד טאץ' שלך (זה מכשיר באמת מצויין),הסיכנרון מתבצע אוטומטית ואני חושב שאין צורך להסיר אותו כי זה תהליך שחשוב שיתבצע כדי שהאייטונז יבדוק את האפליקציות וכל התוכן...
2.כדי להסיר את הסינכרון המוסיקה האוטומטי, גש לעמוד הראשי של האייפוד טאץ' שלך באייטונז-אופציית מוסיקה ותוריד את הסימון מהתיקיות שסימנת שאותם הם יסתכרנו.
3.לפני כמה זמן עשיתי מדריך טוב מאד לסינכרון סרטים וקידודים לאייפון, הנה תעיין פה (http://www.iphones.co.il/forum/thread92978.html).
4.חחח חברי האייטונז אכן תוכנה כבדה אך עם זאת יעילה מאד, הסיפור של סגירת האייטונז רק ע"י alt ctrl delete נשמע די מוזר-לי יש גם pc (לפטופ) והוא מריץ את התוכנה באופן סביר (אני סוגר את התוכנה באופן רגיל),תנסה לבדוק עם אין לך וירוסים או דברים אחרים שפועלים ברקע (חוץ מהאייטונז כמובן) שמאטים את המחשב.
5.ברור שיש, למעלה צד שמאל יש אפשרויות שליטה, לחיצה על כפתור נגן תנגן,ולחיצה על כפתור הפאוס תפסיק-פשוט לא?
מקווה שפישטתי לך קצת את העניין...

papo2006
23/09/09, 14:27
תודה רועי
אך עדיין אני לא מבין איך אני מוחק שירים בipod ?
נגיד שיש שירים שהכנסתי ונמאס לי מהם , איך אני מסיר אותם מהIPOD ?
האם צריך לעשות זאת דרך הITUNES?
לגבי הסינכרון, אין לי בעיה עם הסינכרון אלא רק עם זה שהוא לא מפסיק להעביר לי שירים לתוך האי פוד וסותם אותו לגמרי

Roy.c
23/09/09, 14:48
אוקיי תשמע, כשאתה מוסיף שירים אתה בעצם מוסיף תיקיות שלמות שמכילות שירים.
נגיד אצלי רשימת השירים (קרי תיקיית השירים) היא roy אני מסמן אותי בוי בעמוד של האייפוד-לשונית music ואז זה מסתנכרן לי.
אם ברצונך למחוק שיר מסויים, גש לתיקייה המקורית שאותה העברת ופשוט תתמחק משם את השירים ותסנכרן שוב.

DannyLi
23/09/09, 20:45
דבר קטן, אם תמחק את השיר מהאייטונס הוא ישאר במחשב אבל לא יסונכרן לאייפוד.