מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הובלת המאבק לא להיות מבואס שיש לנו אייטאץ ולא אייפון

jonycolD@gmail.com
22/09/09, 12:16
בתור מי שהיה לו אייפון 3gs ונאלץ למכור אותו בחוסר רצון רב עקב ימים קשים, הגיע לרשותי אייפוד טאץ (דור 2). החלטתי שאני לא מתבאס יותר ולהינות ממנו.
אם חושבים על זה, חוץ מהמצלמה והטלפון, זה כמעט אותו מכשיר. מצלמה לא מדברת אליי, ובטלפון אני לא משתמש הרבה, הכי היה חסר לי ארגון המוזיקה, אחסון התמונו שלי וה app store

יאלה לא מתבאסים

pomiki
22/09/09, 12:23
טוב חחח

MeImFamous
22/09/09, 12:28
מה אתה נורמלי ?!

כמה סיבות לא להתבאס ואפילו להעדיף את העובדה שיש לך:

1. למה שתתבאס יש לך את הנגן מוזיקה הכי טוב היום בשוק.

2. מעבר לזה תחשוב למה אתה לא צריך מצלמה, מצלמה לא משתמשים בה עד שבאמת צריך, חוץ מילדות בנות 13 שמצטלמות בכל חור ואז מעלות לפייסבוק, מעבר לזה, תמיד יש מצלמה בפלאפון שלך !.

3. תחשוב שפעם היה לך הכל במכשיר אחד, ברגע שאתה בנסיעות וכו' ואתה רוצה לראות סרטים בדרך ועוד כמו שאני הייתי עושה כשהייתי נוסע הרבה ברכבת הסוללה מתרוקנת מהר ואז אין לך גם סלולרי, תחשוב שאתה בנסיעה לצפון ורוצה קצת מוזיקה וקצת סרטים ואתה הולך לישון כמה ימים באוהל, צריך לחשוב כל שניה על הסוללה כי אם לא גם אין לך פלאפון !!
תחשוב שצריך להטעין את הפלאפון בדחיפות יותר גבוהה ותמצא את עצמך יותר פעמים בלי סוללה בפלאפון

4. ברגע שאתה הולך לעשות ריצה רק עם הנגן אי אפשר יהיה לתפוס אותך באמצע ריצה, נוו באמת מי רוצה לקבל שיחות מהחברה מאמא וממס הכנסה באמצע ריצה ?! אם אתה עם אייפון בגלל שהוא גם הנגן שלך תמיד יתפסו אותך !! לא כייף, במקום לשמוע מוזיקה בריצה אתה צריך לדבר עם חצי עולם.

5. אין היום פלאפון שלא קורא מיילים או מתחבר ל Wi-Fi , אבל האם יש נגן מוזיקה כזה ?!?! עדיין לא.. תרגיש מיוחד !!

פעם היו לי מלא כשחשבתי אם לקנות אייפון או איפוד ואז החלטתי שאני צריך איפוד כי אני יוצא הרבה לטיולים ואסור לי לא להיות בקשר עם העבודה, אז הייתי חייב איפוד ולא אייפון

zach123
22/09/09, 13:04
מצטרף לקבוצת תמיכה חחח
אוהבים אותך!!

jonycolD@gmail.com
22/09/09, 13:07
מה אתה נורמלי ?!

כמה סיבות לא להתבאס ואפילו להעדיף את העובדה שיש לך:

1. למה שתתבאס יש לך את הנגן מוזיקה הכי טוב היום בשוק.

2. מעבר לזה תחשוב למה אתה לא צריך מצלמה, מצלמה לא משתמשים בה עד שבאמת צריך, חוץ מילדות בנות 13 שמצטלמות בכל חור ואז מעלות לפייסבוק, מעבר לזה, תמיד יש מצלמה בפלאפון שלך !.

3. תחשוב שפעם היה לך הכל במכשיר אחד, ברגע שאתה בנסיעות וכו' ואתה רוצה לראות סרטים בדרך ועוד כמו שאני הייתי עושה כשהייתי נוסע הרבה ברכבת הסוללה מתרוקנת מהר ואז אין לך גם סלולרי, תחשוב שאתה בנסיעה לצפון ורוצה קצת מוזיקה וקצת סרטים ואתה הולך לישון כמה ימים באוהל, צריך לחשוב כל שניה על הסוללה כי אם לא גם אין לך פלאפון !!
תחשוב שצריך להטעין את הפלאפון בדחיפות יותר גבוהה ותמצא את עצמך יותר פעמים בלי סוללה בפלאפון

4. ברגע שאתה הולך לעשות ריצה רק עם הנגן אי אפשר יהיה לתפוס אותך באמצע ריצה, נוו באמת מי רוצה לקבל שיחות מהחברה מאמא וממס הכנסה באמצע ריצה ?! אם אתה עם אייפון בגלל שהוא גם הנגן שלך תמיד יתפסו אותך !! לא כייף, במקום לשמוע מוזיקה בריצה אתה צריך לדבר עם חצי עולם.

5. אין היום פלאפון שלא קורא מיילים או מתחבר ל wi-fi , אבל האם יש נגן מוזיקה כזה ?!?! עדיין לא.. תרגיש מיוחד !!

פעם היו לי מלא כשחשבתי אם לקנות אייפון או איפוד ואז החלטתי שאני צריך איפוד כי אני יוצא הרבה לטיולים ואסור לי לא להיות בקשר עם העבודה, אז הייתי חייב איפוד ולא אייפון

תותח על!!!!!!!! אני שם את זה בפייסבוק שלי ברשותך! גזור ושמור :)

yossiv69
22/09/09, 13:18
לגבי סיבה מס3
תמיד אתה יכול לקחת איתך לטיולים ונסיעות גם טלפון רגיל כגיבוי לאייפון
ולגבי סיבה מס 4
אתה יכול להעביר את האייפון למצב טיסה ואף אחד לא יפריע לך בריצה
אם זה עושה לך טוב זה בסדר להאמין שעדיף אייפוד על אייפון

MeImFamous
22/09/09, 13:51
לגבי סיבה מס3
ולגבי סיבה מס 4

כן אבל זה לא רק זה..
אני גם יכול לא לענות אבל זה הקטע שחברים שואלים "איפה היית למה לא ענית..??" "הייתי בריצה"
ברגע שיש אייפון אין תירוצים, היית בריצה, היית עם הפלאפון.

ולקחת גיבוי לאייפון בצורת טלפון, אז בשביל מה, אני צריך עוד טלפון סלולרי כשאני קונה אייפון ?!?
אז אני יכול כבר לקחת איפוד טאץ' וטלפון סלולרי וזה יהיה לי יותר נוח האיפוד טאץ' יותר דק וגם עולה יותר זול אז פחות יהיה אכפת לי אם יקרה לו משהו מאשר שאם יקרה לאייפון משהו וזה גם ייצא לי יותר זול.

מעבר לזה, התירוצים האלו אמורים להיות משהו הומוריסטי, אל תיקח את זה יותר מידי קשה !!

MeImFamous
22/09/09, 13:53
תותח על!!!!!!!! אני שם את זה בפייסבוק שלי ברשותך! גזור ושמור :)

בכייף..
צרף אותי גם לפייסבוק http://www.facebook.com/AvihaiLevi

jonycolD@gmail.com
22/09/09, 13:59
לגבי סיבה מס3
ולגבי סיבה מס 4

חחח לגמרי בקטע הומוריסטי! לא ראית את הכותרת,קבוצת תמיכה? :)
ברור שאין על האייפון

gilbenmoshe38123
26/09/09, 19:44
חחחח גאוני הסיבות ..................................באמת אני מסכים איתך!!!