מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עזרה | לא בטוחה מה לעשות...

SupeReut
19/09/09, 10:58
היו לי כמה תקלות באייפוד טאצ' שלי (דור 1) וניסיתי לפרוץ מחדש ולהתקין עברית...
אבל בטעות במהלך כל ההתעסקות שלי עם העניין, עדכנתי את האייטיונס שהיה לי לאייטיונס 9... לאחר מכן כשבאתי להתקין את העברית, הIphoneHE שלח לי הודעת שגיאה שהאייטיונס חייב להיות בגירסה 8.1. מה עליי לעשות? האם יש דרך לשחזר לגרסת אייטיונס הקודמת שהייתה על המחשב? כי גם כשהורדתי מהאתר של אפל אייטיונס 8.1 זה התקין לי את 9. או שאולי אין צורך לשחזר כי יצאה פריצה לאייפוד עם אייטיונס 9?

תודה מראש לעוזרים.

Fearme
19/09/09, 11:00
היו לי כמה תקלות באייפוד טאצ' שלי (דור 1) וניסיתי לפרוץ מחדש ולהתקין עברית...
אבל בטעות במהלך כל ההתעסקות שלי עם העניין, עדכנתי את האייטיונס שהיה לי לאייטיונס 9... לאחר מכן כשבאתי להתקין את העברית, הiphonehe שלח לי הודעת שגיאה שהאייטיונס חייב להיות בגירסה 8.1. מה עליי לעשות? האם יש דרך לשחזר לגרסת אייטיונס הקודמת שהייתה על המחשב? כי גם כשהורדתי מהאתר של אפל אייטיונס 8.1 זה התקין לי את 9. או שאולי אין צורך לשחזר כי יצאה פריצה לאייפוד עם אייטיונס 9?

תודה מראש לעוזרים.

כן, יצאה פריצה לטאץ' דור 1, אבל למשתמשי מק בלבד. חפשי בפוסט הראשי.

SupeReut
19/09/09, 11:10
יש לי ווינדואוז, מה עוד אפשר לעשות?

Fearme
19/09/09, 11:12
יש לי ווינדואוז, מה עוד אפשר לעשות?

טוב, בעקרון התוכנה עושה קובץ ipsw שבא עם סידיה. לכן, את צריכה לבקש ממשהו עם מק (או לחפש בגוגל) קובץ ipsw לטאץ' דור 1 3.1 עם סידיה.

SupeReut
19/09/09, 11:22
אני לא בטוחה שהבנתי, אתה אומר שהIphoneHE מייצר קובץ ipsw שבא עם סידיה, ורק משתמשי מק יכולים ליצור דרך התוכנה במחשב שלהם קובץ כזה כשמותקן אלצהם אייטיונס 9?

doron500
19/09/09, 12:16
רעות לידיעתך כבר יצא גרסא 3.1.1 שבא עם עברית מובנית!
עכשיו כל העסק עם הפריצה בנתיים זה רק למק!
אבל בקרוב מאד (באתר של dev-team רשום: near future) תצא הפריצה גם לווינדוס!

שווה לך לשדרג ל3.1.1 ולהמתין לפריצה כמו שאני עשיתי!

SupeReut
19/09/09, 13:57
תראה, אין לי בעיה להיות גם עם גירסה 2.2.1 פשוט אני לא יכולה להגיע אליה כשמותקן במחשב שלי אייטיונס 9... לא מצאתי שום דרך להחזיר ל8.1 ובגלל זה שאלתי מה לעשות... את הגירסה 3.1.1 יהיה אפשר לפרוץ עם אייטיונס 9?

Fearme
19/09/09, 13:59
רעות לידיעתך כבר יצא גרסא 3.1.1 שבא עם עברית מובנית!
עכשיו כל העסק עם הפריצה בנתיים זה רק למק!
אבל בקרוב מאד (באתר של dev-team רשום: Near future) תצא הפריצה גם לווינדוס!

שווה לך לשדרג ל3.1.1 ולהמתין לפריצה כמו שאני עשיתי!

למעשה, קיימים ברשת המון קבצי ipsw לטאץ' דור 1 עם סידיה. גגל.

תראה, אין לי בעיה להיות גם עם גירסה 2.2.1 פשוט אני לא יכולה להגיע אליה כשמותקן במחשב שלי אייטיונס 9... לא מצאתי שום דרך להחזיר ל8.1 ובגלל זה שאלתי מה לעשות... את הגירסה 3.1.1 יהיה אפשר לפרוץ עם אייטיונס 9?

את צריכה לחפש ברשת גירסת ipsw שמישהו עם מק יצר, ואז לעשות ריסטור לקובץ הזה ויש לך מכשיר פרוץ.

SupeReut
19/09/09, 14:33
וואי אני מחפשת כבר המון זמן ולא מוצאת... יש מצב לעזרה?

Fearme
19/09/09, 14:35
וואי אני מחפשת כבר המון זמן ולא מוצאת... יש מצב לעזרה?

אמצא ואשלח לך בפרטי.

SupeReut
19/09/09, 14:36
המון תודה.

Fearme
19/09/09, 14:40
המון תודה.

נשלח, את מורידה את הקובץ, מחברת את הטאץ', נכנסת לאייטונס, s'**** iPod, לוחצת על Shift+Restore ובוחרת את הקובץ שהורדת.